Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
19. feb 2010

mich. pokusim se 🙂

michalag
autor
19. feb 2010

vladka ja na maleho beriem uz len rodinne pridavky nieco vyse 21 eur kedze maly uz bude mat 4 roky

nikkka
19. feb 2010

ja mam dilemu neviem ci mam objednat dupacky velkost 56 alebo 62...

vladkaz1
19. feb 2010

Nikka aj vybavujes niekoho k porodu ,alebo nechas na nahodu?
Ja uz tento krat nevybavujem ,za tie prasule dosla vytiahla malu a vsetko som si odsrala sama 😔

aaadus
19. feb 2010

bibi který vankušík myslíš?
a to fotka je tato:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

michalag
autor
19. feb 2010

nikkka, ja idem dnes na nakupy a idem kupovat 62, sice neviem akak bude malicka ale racsej vacsie ako mensie a aj tak 56 vyuzijes maximalne 1 mesiac a potom budes musiet kupovat vacsie 😉

vladkaz1
19. feb 2010

musim ist off ... sorac nikkka pokecame na buduce 😉

nikkka
19. feb 2010

vladka nevybavujem nikoho, zaplatim niekoho a nakoniec bude este na dovolenke a prd z toho..dufam, ze sa o mna dobre postaraju..a nechcem aby mi vyvolavali porod, len kvoli tomu ze som zaplatila a ma ten dotycny zrovna sluzbu..

nikkka
19. feb 2010

michalag diki za radu..tiez radsej kupim vacsie..mozno jedny mensie..asi budeme mat aj dle babo lebo manzel ma skoro dva metre, takze mozno tie najmensie moc nevyuzijem..
idem objednat z tejto stranky www.kojenecke-obleceni.eu ovela mensie ceny su tam ako u nas v SR..

andelka
19. feb 2010

bibi: vankúšik na bruško myslíš tento? https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
adus má stejný jen jinou barvu - to je z DM drogerie, polštářek s třešňovými jádry, dá se to nahřát nebo vychladit a pomáhá to i na to bříško.

yanika
19. feb 2010

Ja som tiez dohodnuta na MD nastup 9.3. - v 33tt, pretoze dochadzam do prace 1 hodinu a to je morda, tak ma vypisala skor.

Nikka: ja som vacsinu kupovala c. 62, len par kuskov malinkych 56..
Idem do mesta pominat - nalet do lekarne (este nemam nic do porodky) a obhliadnut lampu - lavovu - na nocne vstavanie🙂 strasne sa mi to paci, ale vraj to dlho trva kym sa zacne ten vosk prelievat..
Maminy ako dlho trva kym v noci nakojite, polhodinku? Malinke vraj zo zaciatku strasne dlho papa vsak?

zuzla85
19. feb 2010

Ahojte,chcem sa spýtať máte skúsenosti s epidurálkou?

yanika
19. feb 2010

aj ja som objavila nieco (nielen) pre blanku: http://www.manufaktura.cz/zpravy/index.asp?skup...

adelka89
19. feb 2010

yanika ten samponek s krteckem mame manzel mi ho dal pod stromecek pro Lukaska 🙂 strasne krasne voni 🙂

zzuzullka
19. feb 2010

Ahojte tehuľky, ja som bola dnes ešte v škole niečo vybaviť a mala by som sa vrhnúť na dorábanie diplomky, ale nechce sa mi do toho 😒

dúfam, že ste všetky OK 🙂

michalag
autor
19. feb 2010

zuzla, ja osobne nie a ani ju neplanujem, vela zien to zvladlo bez tak preco dat zbytocne xxx euracov, ta bolest za to malicke stvorenie stoji 🙂

lucik...
19. feb 2010

Ahoj holky 🙂

Ta fotka je teda humáč, ta ženská je asi padlá na hlavu ne 🙄

Jinak masáž bradavek nevim nevim.. Mám stejný problém jako aaadus... Není mi to zrovna dvakrát příjemné, ani když mi na ně sahá mm, tak to sem teda na to kojení zvědavá 😔

michalag
autor
19. feb 2010

tak nateraz sa s vami lucim, idem na utz. a potom na nakupy pre malicku a do porodky 🙂

ozvem sa ked sa vratim 🙂 teda dufam 😅

lucik...
19. feb 2010

michal užij si utz 😉

Já jedu plavat a pak na velký nákup do lékárny a do tesca pro pleny 😀

zzuzullka
19. feb 2010

to som ani ja nepochopila, prečo tam tá pani dávala tú fotku, verím, že je to pre ňu strašná bolesť, ale takto ho vystavovať, to nemá úctu k mŕtvemu? 🤐

tá másaž bradaviek nebude moc príjemná, ale snáď to nejako zvládnem 🙂

yanika
19. feb 2010

zuzul: ja sa s bakalarkou tiez trapim 😒 najhorsie je sa donutit...
Tak vela energy, nech Tito ide od ruky.. Ja sa teraz idem tiez niecim potesit do mesta..

nikkka
19. feb 2010

ako si to mam masirovat? takym sposobom akoze "stelujem" radio? 🙂

zzuzullka
19. feb 2010

nikka, myslím že hej 🙂 to dám na starosti asi zasa mm 😀 mňa totiž vôbec nebaví nejaké pečovanie o svoje telo, natieranie brucha, masáž bradaviek, masáž hráze- to všetko nechávam na mm a zatiaľ si nesťažova a teraz keď mu poviem že mi musí masírovať bradavky tak sa určite poteší, už sa nevie dočkať kedy mi bude robievať masáž hráze 😀 😀 😀

adelka89
19. feb 2010

zuzla u nas je epiduralka zdarma, takze pokud ta bolest bude nesnesitelna, tak si o ni reknu, ale nepocitam s tim, nechci ji a manzel se boji tech vedlejsich ucinku .
ja jsem dneska uz vyprala dve pracky utrela prach a ted jdu vysat a vyzehlit potom uz budu jen vegetit 🙂

bibi13
19. feb 2010

michalag, hej v 34tt, presne 6 tt pred plánovaným pôrodom.. 🙂

andelka hej hej, presne ten.. ja som ho hladala v DM a nenašla som ho.. 😠

kajamatus
19. feb 2010

Lucik tie bradavky treba pekne postupne stlacat a masirovat, oni si na to zvyknu a o 10 dni to uz ani nebudes citit. Treba ich trenovat....................,Oni sa ti aj pekne zacnu formovat ,aby babu pekne vhupli do pusinky medzi jazicek a podnebie.
Tazko na cvicisku, lahko na bojisku 😉 urcite je to lepsie teraz vydrzat, ako sa potom deptat, ze koli bradavkam nemozes kojit a tak rada by si svojemu drobceku dala vsetko co potrebuje a M.M. je pre jeho zdravie na zaciatku najdolezitejsie.

nikkka
19. feb 2010

asi aj ja tuto dolezitu ulohu prenecham manzelovi... 🙂

zzuzullka
19. feb 2010

nika, veď nech aj tí chlapi niečo robia, však 😀

nikkka
19. feb 2010

presne tak nech sa aj chlapi staraju...len same prijemne ulohy pre nich mame 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre