• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
holky já bych navrhovala Michalag a ještě někoho jako oficiálně jinak si myslim že to můžeme napsat komu chceme??co??
19. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím so zvolením michalag ak teda bude ona súhlasiť
19. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a druhá môže byť antynka, tá má myslím termín ako jedna z posledných. už len či s tým bude michalag a antynka teda súhlasiť :slight_smile:
19. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzul, já už mám číslo na antynku ... tak snad se nějak trefíme. :grinning:
19. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam termin na konci maja, takze ak chcete mozete aj mne pisat...
19. feb 2010 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
Nikka - pozdě, já už ho dáááádno mám :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3699671&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning:
Yanika - ten šampon jsem viděla, ale nějak jsem dala přednost osvědčené značce :sweat_smile: Zas aspoň není krteček úplně na všem :grinning:
JInak co se týče akcí, tak zas nikde namjí vakci ty Newborn plenky :confounded:
Ale mám konečně 2 nové podprsenky, akortá mi to přijde jak na moji babičku, 85E :sweat_smile: , ale sedí, tak na číslování nehledím a doufám, že až splaskne pupek, že to bud elepší. Ale zas se to líp shání než 75G apod. :wink: tak mám tyhle:
http://www.linia.cz/damske-spodni-pradlo-podprsenky/232193-podprsenka-sabina.aspx :wink: Je krásně elastická a lehoučká a má hodně široký ramínka.
tuhle neměli: http://www.linia.cz/VyhledatVyrobek/245551-podprsenka-vanesa.aspx
a pak mám Playtex z Teska za 390,- http://www.playtex.de/index.php?id=181 je super, že má nahoře na košířku takové 3 "průřezy" a docela se natáhne, a je z takového silnějšího materiálu :wink:
19. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jo holky nikka anty a Michalnám pošlou čísla do IP jak teda souhlasí,pokud budou chtít tak jim pošleme na oplátku naše :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo aještě jsem si koupila to činidlo, kterým se určuje, jestli odtekla plodová voda nebo si člověk jen crkl, tak můžu vesele rodit :grinning:
19. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: tak sme spat :slight_smile:
19. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojtee...baby ked dlhsie sedite aj vas zacne boiet brusko a prejde to ked si lahnete??

:frowning2:
19. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani :grinning: :grinning: stejně ti to nedá a hlavně nevim jestli ti to řikali v lékárně ale pokud budeš používat jakýkoliv DEO slipovky tak to zkresluje a moč nebo cokoliv co se smíchá s tou DEO tak ukazuje na temešváru plodovku tudíš tyrkys.modrou..bacha na to :wink:
19. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwonka kdyby jen břicho,mě bolí všechno :wink:
19. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arcik - díky, já doufám, že takové ty inkontin.slip.vložky jsou nějaké obyčejné, "nezávadné" a výsledek nezkreslující :sweat_smile: Dnes jsem toskoušela na spodním prádle, ale na zelených spoďárech bylo prd vidět :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iwon - mě v nemocnicci říkali, spíš polehávat a ne sedět, že se tím víc namáhá děloha, jak na ni zvrchu všechno tlačí a ona pak zas tlačí na ten zbytek dole :sweat_smile:
19. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda sa to cislo nejako hromadne poslat?
a potom sa este asi musime dohodnut akym stylom to budeme zapisovat....a hlavne kam..
19. feb 2010 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, dneska mě ty záda berou až akutně moc:frowning2: ... ani hnout se skoro nemůžu. Myslíte že by mi mohlo ulevit to magnesium sumive?? :frowning2:
19. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani ty jsi vtipálek,pokud používáš ty inkontineční tak ti neporadim páč je v nich něco aby nesmrděla to moč ne?

Nikka to netušim ale pokud ho švihneš sem tak ho budou mít i ty co nechceš
19. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klári zkus to ale nevěřim,spíš paralen bych zkusila
19. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave ked dam cislo sem tak ho mozem rovno zmenit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka ak ti to neprejde chod racsej k dr. ale dufam ze to nemas v nejakych interavaloch :confused: , lebo mne vravel dr. pri Samkovi ze takto zacinaju bolesti alebo poslickovia, ale nechcem ta strasit racsej nech ti to magnezko zaberie :wink:

iwonka, ano aj mna boli brusko ked dlhsie sedim a to preto lebo tlacis na miminko, ale dlhodobo by si sediet nemala :wink:
19. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka :grinning: asi tak
19. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a myslíte že do porodky musí být ty z lékarny vložky nebo stačí nějáké ty maxxi z drogerky jako (naturela maxxi, jessa maxxi ty jsou hodně velké, bella nova a always) ??? Já že jsem si je minule koupila.
19. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam...uz mije lepsie:slight_smile:))blanka ja som u toho dr nebola doobeda mi nic nebolo len uz teraz zas zacina pobolievat brusko....
autor
baby tak na 100% mame dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
michalag super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2010 o 15:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik, uvidím, kdyžtak zkusím pak paralen.:frowning2:

michal, v intervalech to není, dneska mě to bere snad při každém pohybu:frowning2:
19. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal, tak to je dobře. Doufám že my taky na 100% :slight_smile:
19. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal tak gratulka mega velikáááá
19. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arcik - to nevím, já vložky kupovala naposledy před asi 5 lety , a ty ink.nikdy, an ty se chystám :sweat_smile:
Klárko - já mám z lékárny a řekl abych, že jsou i levnější než nějaké Alwaysky , mě to přijde jak vložky ze začátku 90.let, který jsem používala, to byl děs :sweat_smile: Záda mě bolí, ale mám to od toho nic nedělání, a jak jsem přibrala prsa a pupek... :sweat_smile: Ale jinak mi mudr. předepsala kdysi na bolesti Dolgit krém, prý můžou i těhule :wink:
Iwon - tak si zkus lehnout na ten levý bok, tam by to mělo být nejpohodlnější pro tebe i mimčo :wink:
Micha - tak to gratuluji k holčičce :wink:
19. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, tak oni je měli v akci, tak jsem je vzala:grinning: snad to přestane ty záda, jinak v ponděli poletím k doktorce. To není normální tohle.
19. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Copak bylo nového v šenku?" táže se Elenka svého chotě,
který se nečekaně brzy vrátil z hospody domů. "Chlapi tam říkali,
že mi nasazuješ parohy!" zařve muž. "No dobře," přikývne Elenka.
"Ale já jsem se ptala, co tam bylo nového!" :grinning:

Novomanželé sedí ve Valašském šenku nad jídelním lístkem.
Mladý muž jej konečně přistrčí své ženušce, řka:
"Však ty víš, co já nejraději ..." - "To vím, ale, zlato, něco jíst musíš!" :zipper_mouth: :grinning:

Paní učitelka ve školce: Děti, řekněte mi někdo zvířátko začínající na Š. Pepíček vykřikne: Šnek!Správně, řekne paní učitelka. A kdo zná zvíře na D? "Dva šneci! vykřikne zase Pepíček. Paní učitelka ho napomene a pak se optá: A kdo zná zvíře na Ž? A Pepíček: Že by zase šnek? :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok