• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Michala
no paráda,tak gratulace k holčičce :slight_smile:

KLarka
no pokud ti praskne voda,nebo máš pocit,že ti odtéká,tak do porodnice na příjem až máš vložku s buničinou,žádné ty moderní lisované- to nemaj rádi,oni na tom zkoušej právě tim činidlem,zda jde o plodovku...
a v porodnici by ti měli dát vložky,u nás teda ženský v porodnici maj vložek dostatek a pak na doma určitě ty porodnické,než se ti zahojí hráz,co nejvíc vzduchu a bavlněné prodyšné kalhotky...

Blani
to si fakt koupila v lékárně ten Temešváryho roztok? to se musim teda poptat.při Tomáškovi mi řekli,že to neprodávaj,že to mají je doktoři,tak asi změna?
19. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - přesně ten, za asi 40,-, koupila jsem ho v lékárně u místní porodnice :wink:
19. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni, no nevím zda poznám, že mi odtéká voda. Protože mám nějáký silnější výtok ... někdy musím vzít i imtimku, jinak mám pořád vlhké kalhotky. Ale doktorka když dělala UTZ tak nic neříkala že by utíkala plodovka nebo tak nějak. :unamused: ani moč jsem neměla špatnou, vše v pořádku.
19. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani
tak to musim zjistit,zda ho u nás tky mají a to je jako na vícero použití ve skleničce nebo jen nějaká ampule jednorázová?

Klarko
no to nepoznáš právě,když odtéká pomalu, proto bych taky chtěla radši ten roztok.mám totiž málo plodovky a tak bych to nemusela rozlišit...
19. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, já právě taky ne. Asi se zkusím poptat tady v lékárně.
19. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

Byla jsem dnes plavat, v lékárně a teď jsem uklízela celej barák.. Fuuuha :grinning: Ale večer jdeme do místní hospůdky na smažák :grinning: :grinning: :grinning:
V lékárně jsem nechala 1200 :sweat_smile: ale už mám snad všechno co se ze lékárny a drogérky potřebuje. Ještě mi tedy chybí zubní pasta, toaleťák a kapesníky pro mě, ale to je ještě čas, to až budu balit tašku :wink:

V tescu sem byla taky a měli jen 3,4 a 5 takže sem taky nekoupila žádné :cry:
19. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko - ze stejného důvodu jsem si ho koupila :sweat_smile:
Zdeni - je to v lahvičce jak třeba kapky (asi 10g, mají to napsáno v ruce a nejde to moc přlouskat), a nahoře je to uzavřeno a má to kapátko, takže třeba na 30 použití? Odhadem... A oni si to právě tam dělají sami, ona to odkudsi donesla, napsala na to, že je to dnes namíchané a že spotřeba do 19.8. :wink:
19. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik
máš už všechno z lékárny? to už si kupovala i fialku a líh? já už si právě nepamatuju jak moc dopředu se to dá koupit aby to vydželo
19. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni, jakou fialku??
19. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, ja jeste trcim v praci, ale za pul hodky mam konecne padla...pak jdu balit a chystat, zitra vyrazime do rakouska, tak tu budu az ve ctvrtek...tak toho moc nenakecejte :wink:
19. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni líh sem koupila, ten se má spotřebovat do srpna a borová voda do června a fialka nevim co je :slight_smile:
19. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a ta borova voda je na co? a fialka je co? :sweat_smile: to ja ani v seznamu nemam...
19. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky to neznám, borovou vodu jsem akorát používali zvířátkům na oči, když v nich něco měli :sweat_smile:
19. feb 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Borová voda-otírání očiček
líh-ošetření pupíku a fialka???
19. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani,aha,takže u nás by to mohli namíchat,když mají laborku...

fialka
dávala se dřív do pusinky na vytírání,ale to jsem nedělala,ale měli jsme ji koupi jako třeba desinfekci- švagrová tím natírala třeba,když se mimi víc škráblo nehtem,nebo když lezl a spálil se jí o kamna,tak to hojí...
borovou jsem nepoužívala,ale asi koupim na omývání očiček...
19. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooo fialka je na tu moučku či moučnivku pro slovenky na žábu tušim-plíseň v pusince
19. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, tak to znám, to mi máma furt patlala na afty, huba fialová a stejně to nepomohlo :slight_smile: Ale tak to je spíš na akutní věci, tak to kupovat nebudu :wink:
19. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani jo taky si pamatuju jak mi to máma patlala na afty :grinning:
19. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa hlasim spat z nakupov. Mam otazocku, aj vy sa citite sem-tam ako keby vam svitorilo? Ja mam v jednej chvili totalne euforicke navaly, lietam meter nad zemou a za polhodinu mi je tak, ze by sa najradsej vyplakala :confused:
A este k tomu mi je "na bliti" uz par dni...
To mam zato, ze som ten zaciatok tehu znasala tak dobre asi...
19. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaarka: hlavne sa setri a oddychuj..
Anty: Ty toho stihas, ja som akurat tak povysavala a umyla riad, viac zajtra..
Michalaq: super spravy! :slight_smile: Ja som dnes videla take nadherne satocky pre dievcatka.. ach jaj, dufam ze dalsie bude babenka:slight_smile:

Ja som tiez kupila v lekarni take klasicke porodnicke vlozky - od fi Hartman, zvysok (lieh, tu fialovu vodu, atd) dokupim az po predporodnej priprave, uvidim co povedia co treba u nas v nemocnici..
19. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja gencianu (fialku) ani kupovat nebudu, pediatri ji uz myslim ani nepisou (aspon ta pediatricka ke ktere chodi sestra) protoze obsahuje kov a je karcinogenni... mozna je to neprokazana informace, ale vim, ze uz e nedoporucuje v takovem mnozstvi jako driv...
19. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jí taky kupovat nebudu.
Taky jsem tam koupila tu obyč odsávačku hlenů, kdybychom potřebovali a nebyl po ruce vysavač, stála asi 29kč :grinning:
19. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci taky ji mame, ale tu na vysavac nemame :frowning2: asi ji budu muset jeste dokoupit
19. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
jsem zpět z nákupů a totálně kaput. V lékárně jsem nechala 1200,-,chybí jen olejíček po koupání, ten měl trvanlivost jenom do konce dubna, takže dokoupím později. A ty síťované kalhotky jsou teda mega antisexy :grinning: A chtě nechtě jsem si musela koupit punčochy na křečové žíly :frowning2: A hroznový cukr jsem zapoměla, ale to dokoupím až s tím olejíčkem. A ten líh na pupík co mám já vydrží do konce července
19. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sme doma, uz varim veceru a som uplne hotova po dnesnych behackach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babenky dakujem, kludne ktora chcete moje cislo, tak mi poslite svoje a ja vam poslem naspat moje aby som neposielala tym ktore chcu dat info niekomu inemu a zbytocne nesedela 3 hodky za pc a posielala cisla :wink:

idem hodit foto do albumu z nakupu :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky:slight_smile: dnes som mala prednášky takže som trčala v škole, ale teraz idem pekne oddychovať, no idem vás dočítať zase ste toho zapísali:slight_smile:) ale aspoň mám čo čítať :wink:
19. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nám volali z prodejny, že už máme kočárek na skladě :wink: teď budu muset vydržet, až nebudu závislá na vycházkách a budem moct pro něj sjet :zipper_mouth: ale překvapilo mě to, je to mnohem rychleji, než předpokládali.. tim líp :dizzy_face:
19. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,
jsem tu jen na skok - trochu jsem se vás snažila dočíst - klidně mi telefon, kdo chcete pošlete a já vám zase pošlu svůj.
A ta fialka - jak už tu psala Adélka se jmenuje Genciánová violeť :slight_smile: Hrozný název....
Teď odjížídm na Vysočinu, tak papa. Večer nebo o víkendu na vás zase kouknu :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag - gratuluji k potvrzení holčičiky.
Jo a málem bych zapoměla, dneska mi přišla SMSka od Dr. - tak oGTT v pořádku, cukrovku nemám :slight_smile: Jdu zbaštit čokoládu :grinning:
19. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babenky dakujem :slight_smile: , inak mala vazi 1670g a podla utz vyzera ze je o 3 dni vacsia (30tt+3d), cize TP by vyzeralo na 27.4.
19. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok