Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
20. feb 2010

Ahojte
baby, tie ktore ste mi poslali cisla tak som vam odpisala, zatial mam od 8-mych 😉

doli, tak snad vas uz budu tie choroby obchadzat a toto je posledna na dlhu dobu 🙂 .... ja magnezko budem brat, este mam na nejach 10-15 dni ale postupne uz znizujem davku a ked sa mi minie tak uz dalsie balenie kupovat nebudem 😉

baby je normalne ze ma tam dole obcas pichne neviem co to je ale ja mam pocit akoby to bol krcok ...

monika.c
20. feb 2010

dobre ranko vsetkym,
michala,gratulujem k dievcatku 😉 aj ja pevne verim,ze budeme mat babu,lebo nakupujem len ruzove a cervene vecicky 😔
gencianovu violet kupovat nebudem,teraz sa uz naozaj tak nepouziva ako niekedy a co sa pamatam,pri Lukym som to ani nepotrebovala a na dezinfekciu,neviem,ale asi kupim detol a pokial budete babu strihat nechtiky,tak sa neposkriabe 😵
ja som tento tyzdne absolvovala nakupy,kupila som matrac do kolisky,hojdacku s lehatkom a milion inych veci,uz treba len mne pyzama do porodnice a tiez tie vlozky,ale na to sa chystam,az ked budem doma,mala by som robit este 3 tyzdne a potom hura,dovolenka a materska 😉
OGT som mala v piatok,aj krv by brali na protilatky a pichli anti D,z nemocnice mi nevolali,tak cukor je asi v poriadku,uvidim,co mi povie midwife v utorok 🙂 len ma mrzi,ze uz asi nebudem mat nijake sono,lebo tu v uk sa uz neobi,no skusim sa este opytat v utorok,ci nie je moznost si ho zaplatit 😒
tak ja vam prajem pekny vikend u nas aj slniecko vykuklo,tak dufam,ze vydrzi svietit aspon dnes 😵

antynka1
20. feb 2010

Ahoj holky,
já měla včera "super" večer - udělala se mi nějaká malá vyrážka na bříško, pak mě začaly svědit nohy a pak mě začalo svědit úplně všechno - no fuj, musela jsem se pořád drbat - no prostě hrůza - dnes už je to lepší, ta vyrážka se začíná ztrácet - asi je to tím, jak se pořád patlám krémy proti celulitidě......

aaadus
20. feb 2010

michalag taky mě někdy píchne dole, ale hned to přejde tak tomu nevěnuju pozornost. A za týden mám poradnu tak uvidím co mi dr řekne.

michalag
autor
20. feb 2010

aaadus, je to hlavne vtedy ked dlhsie chodim alebo sa cez den viacej namaham ako obvykle ...

doli1
20. feb 2010

mě už sem tam taky píchá řekla bych že je to tim že se prckové už tlačí dolů.sem tam hlavně večer když mě stvrdne břicho tak mám pocit tlaku na konečník naštěstí to neni tak často tak to zatim neřešim beru to že to k tomu patří hlavně že to nebolí.bolestivé poslíčky jsem ještě neměla
anty nebo je to tim že máš prostě holčičku.já měla dost opsypané stehna tak kolem 18tt a ted se mi to dělá zas.někdy mám pocit že se uškrabu.některé hned zmizí jiné se ukáží furt dokola.nějak jsem to neřešila podle toho jsem začala mít podezdření že to tentokrát bude holka.berou si krásu pro sebe.prostě budem mít nádherné holčičky
zas jsem na MMB 😅

aaadus
20. feb 2010

To jsem teda nesledovala kdy mě tam píchne 😅
antyn já sice vyrážku nemám, ale taky mě někdy svědí snad všechno. Hlavně břicho, ale to bude asi tím jak se kůže napíná. A krémy na celulitidu se taky furt patlám a výsledek 0 😀 Jaký používáš, máš nějaký dobrý tip?

zzuzullka
20. feb 2010

ahojte, ani vás nestíham dočítať lebo mám kopu práce s diplomovkou, tak vždy skočím len na skok, dúfam že ste všetky Ok 🙂

baby, v noci som tak premýšľaľa, že ako tu aj niekto písal, že je dobré po kojení si trochu mlieka vytlačiť a natrieť tým bradavky a nechať uschnúť a ešte v lete bude aj teplo a budeme spotené, tak potom je treba asi pred každým kojením tie bradavky umyť alebo utrieť, či nie? vôbec neviem ako to chodí 😅 a za akú dobu sa bábätku zahojí pupok?

michalag, už ťa mám uloženú 🙂

xxx.klarka
20. feb 2010

ahojky,

jak se máte při neděli? U nás nad nulou a pěkně to taje. Tak snad už bude jen lépe. Ten sníh už je otravný. 😠

aaadus, já vyzkoušela tolik krémů na celulitidu a stejně nikdy nic nepomohlo. Mám jí snad všude 😒

doli1
20. feb 2010

já ještě nezačala pořádně mazat.někdy mě přijde že to ta kůže nemůže vydržet jak je napnutá ale stále drží.žádná nová strie se neukázala.
zuzulka u nás jsme v porodnici 5dní a to už odjíždim s odpodlim pupíkem a pak si to už nepamatuji ale určitě nějakých těch 14 dní to bylo.ty prsa šimi se narodil do třicítek a prsa jsem před kojenim nějak neumývala.jen když mě trochu boleli tak jsem spíše používala ten bepanthen než mlíko.ono dost lepí a pak se mi přilepili na bradavky ty vložky a to oddělávání mě docela bolelo a zůstavali tam přilepené chloupky stěch vložek takže jsem to nedělala.

michalag
autor
20. feb 2010

aaadus netlaci ta mala na pecen? lebo aj vtedy moze byt svrbenie celeho tela, mozes mat aj take male drobne vyrasticky az sa ti mozu zliat do jednej velkej ... ja som to mala pri Samkovi a myslela som ze skapem ako som sa v kuse skrabala (hlavne vecer) az som to riesila cez Dr. a polezala som si na gyn. koli zvysenym pecenovym testom 😒 ... ale snad toto nebude tvoj pripad 😉

zzuzul a este mas vela s diplomovkou? kedy mas odovzdavat a obhajovat?

antynka1
20. feb 2010

Klárko - je teprve sobota 😀
No jestli platí, že hoky ubírají na kráse, tak mám určitě holčičku, samý béďar, pořád někde opuchlá, samá vyrážka - no prostě nádhera 🙂 Chtěla jsem se vyfotit, ale když jsem viděla svoje poďobané břicho, tak jsem to vzdala.....
Adus - já používám od Rosmanna - jmenuje se myslím Babydream - mám olej i mléko a musím říci, že ačkoli mám hodně celulitidy všude možne, tak teď od začátku těhu nikde žádná nová 🙂 A krásně to voní.
Jo a také mě sem tam někde píchne... To je asi fakt tím napínáním dělohy.

xxx.klarka
20. feb 2010

anty, jsem blbá 😔 😀 nemám vůbec přehled.

jinak u mě taky platí, že holky beoru krásu, furt mastné vlasy, furt mi padají, obličej samej jebák (vlastně nejen obličej,ale i záda, hrud všechno snad 😀) zkusím ten olej a mléko jak jsi psala a uvidím.

aaadus
20. feb 2010

michalag nevím, je to možné. Se na to zeptám dr, ale do nemocnice nechci...
klarka, antyn já se teď večer mažu nějaký krémem z DM myslím od Balea a ráno gelem z Oriflame z mořských řas a ten je super. Rychle se vstřebá a pokožka mi připadá hladší
Jinak dneska jsem si poprvé oblékla ty punčochy na křečové žíly a zatím se mi to zdá super. Lýtka mám pěkně stažené tak snad se žádná nová potvora neobjeví. Ale jsou to vydřiduši - 200,- za podkolenky a to jsem brala ty s menší kompresí. Ty co stahují ještě více stály 400,- a to se mi nechtělo dávat. Ale pokud to bude mít nějaký efekt asi do nich investuju

xxx.klarka
20. feb 2010

aaadus, mě drahý večer maže břicho a nohy krémem elesti-q , a ráno se mažu od garnier na celulitidu a prd z toho. 😒

aaadus
20. feb 2010

klarka já se mažu olejíčkem od Hipp a nemůžu si ho vynachválit. Břicho mám nádherně hladké a hebké, teď jsem s ním začala mazat i boky a prdel 😀 A dá se použít i po porodu na stahování 😉 A Garnier si sem tam taky koupím, ale kdysi jsem používala jenom Garnier a nějak se mi zprotivil 😝

xxx.klarka
20. feb 2010

aaadus, mě přijde, že ten od garnier vůbec nepomáhá. A jaký máš od hipp? Najdi mi ho na netu prosím🙂

zzuzullka
20. feb 2010

michalag, už pomaly končím. teraz mám nejakých 40 strán napísaných a musíme mať 60, ale mám ešte dosť meteriálu tak je to celkom pohoda, len prepisujem... termín odovzdania mám niekedy v apríli a štátnice potom v máji...sa už taaaaaaaaaaak teším ako budem mať konečne pokoj 🙂

zdenkapo
20. feb 2010

Adus
už je mi dobře, bylo to si nějaké přechodné večer...

Bibi
taky jsem neumývala a Tomášek je červnový,ale mazala jsem Bepanthenem na bradavky a ten se taky neomývá před kojením...

píchání dole mám taky občas,ale teda spíš jako hráz spíš do konečníku,tak to snad nic není...

aaadus
20. feb 2010

zdeni to je dobře 🙂

michalag
autor
20. feb 2010

zzuzul, tak snad to budes mat za chvilku hotove 🙂 a potom statnice a obhajobu zvladnes urcite na vybornu a mozes sa venovat malickemu 🙂

co sa tyka toho ze dievcatka uberaju maminkam krasu plati aj u nas a dokonca mi vcera jedna kamaratka povedala ze presne toto mala ona pri malej a ked som jej povedala ze to bude dievcatko tak sa necudovala ale ked mi povedala ze mi uz vidno na tvari aj unavu tak som s nou uplne suhlasila, je to ine ako pri prvom ale asi aj tym ze ho mam 😵 to tak nevnimam 🙂

michalag
autor
20. feb 2010

baby a este som chcela ohladom tel. cisiel .... ak by som nahodou bola aj ja v nemocke tak by som preposlala sms niektorej z vas ktora ma TP neskor alebo to uz ma za sebou co vy nato?

xxx.klarka
20. feb 2010

aaadus, děkuju🙂

xxx.klarka
20. feb 2010

michal, i já chci tvoje číslo, kdyby náhodou jsme to s antynkou nevychytali 🙂

michalag
autor
20. feb 2010

klarka posli mi tvoje do IP a ja ti poslem moje 😉

zdenkapo
20. feb 2010

Michala
pošleš mi posím taky tvé číslo do IP?

michalag
autor
20. feb 2010

klarka, zdenka, poslane do IP 😉

wydata
20. feb 2010

V BrAtIsLaVe
!!!
PAMPERS 2 Mini (3-6kg) 94ks 13,27 €
PAMPERS 3 MIDI (4-9) 82 ks 13,21 €
PAMPERS 4 MAXI (7 - 18 kg) 70 ks 13,55 €
PAMPERS 1 MINI (2-5kg) 43 ks 8,50 €
PAMPERS 4 MAXI (7-18) 70 ks 13,55 €
PAMPERS 4 MAXI + (9-20) 62 ks 13,11 €
PAMPERS 5 JUNIOR (11-25kg) 58ks 13,11 € PAMPERS 6 EXTRAELEGANCE (16+) 54KS 13,27 €
PAMPERS Prem Care 2-72ks,3-60ks,4-52,5-44ks 14,00 €
HUGGIES 2 Newborn (3-6kg) 90 ks 12,65 €
HUGGIES 3 Premium (5-9kg) 12,65 €
HUGGIES 3 Classic (4-9kg) 78 ks 11,21 €
HUGGIES 4 Premium (8-14kg) 72 ks 12,65 €
HUGGIES 4 Premium + (10-16kg) 66 ks 12,65 €
HUGGIES 4 Classic (7 – 16 kg) 68 ks 11,21 €
HUGGIES 5 Premium (12-22kg) 62 ks 12,65 €
HUGGIES 5 Classic (11-22kg) 58 ks 11,21 €

Obrusky Pampers Sensitive (2x63)
Obrúsky Clean&play (2x72ks)
Obrúsky Pampers Fresh (2x72ks)
Obrúsky Pampers Naturals (2x63ks)
Obrúsky Huggies Aloe
Obrúsky Nivea Pure

Vatové tyčinky Canpol Babies (200ks)
Vatové tyčinky Canpol Babies (100ks)
Vatové tyčinky Anatomické Canpol Babies (56ks)

Toto všetko ponúkame na priamy odber v dopredu dohodnutom čase v Bratislavských obchodných centrách či poštou (poštovné hradí príjmateľ). Právo na zmeny vyhradené. Kontakt na: vyhodnakupa@gmail.com

antynka1
20. feb 2010

Holky, které z vás z ČR mohu ještě poslat sovje číslo - kdyby jak psala Klárka, jsem se spolu sešly v porodce? Na Slovensko platit SMS (MMS) mi přijde zbytečně drahý....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre