Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
20. feb 2010

Anty
SMS by ě měla stát stejně ne? KDyž posíláš z Českého operátora do zahraničí,víc to stojí,kdybys posílala ze zahraničí SMs...

michalag
autor
20. feb 2010

baby asi som uz otravna s tymi podprsenkami, ale vcera ked som si ich pozerala tak som si nevedela vybrat 😅 , mne sa tie kosiky zdali az prilis velke 😝 a predavaju ich aj v obycajnych obchodoch so spodnym pradlom?

antynka1
20. feb 2010

Zdeni - aha tak to jsem nevěděla a co MMS?

antynka1
20. feb 2010

Tak Michalag, máš moje číslo v IP, kdyby nám to s Klárkou nevyšlo a sešly jsme se v termínu 🙂

vladkaz1
20. feb 2010

Ahojte boli sme v ba pre kocik ,je nadherny tesim sa 😵
Michalag aj ja ti poslem ip 🙂

michalag
autor
20. feb 2010

vladka tak ked bude cas pofot 😉 ...

anty, mam ulozene 🙂

vladkaz1
20. feb 2010

michlag mam pofotene a mala uz v nom spinka ,ze moj kocik Luckin ..no to bude este len 😀

vladkaz1
20. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... vanicka mi este neprisla 🙂 ocakavam ju co najskor mala vcera

michalag
autor
20. feb 2010

vladka, vyzera fakt super 🙂 a kolko vas vysiel?

zdenkapo
20. feb 2010

Michala
tak určitě by měli mít v obchodě se spodním prádlem,ale asi nebude takový výběr, spíše se mrkni v obchoďákách nebo hezké a značkové mívají spíše v obchodech s těhu oblečením,dětských obchodech....

Anty,
no ty to máš vše za stejnou cenu i volání není nějak dražší,jen ten co přijímá hovor má nějaký poplatek,když má cizího operátora v té oné zemi

michalag
autor
20. feb 2010

no ak pojde zajtra maly ku starkej tak pondelok asi pojdem pobehat a pohladat
zdenka vdaka 🙂

zzuzullka
20. feb 2010

vladka, pekný kočik, tá zelená farba vo vnútri je krásna 🙂

antynka1
20. feb 2010

Myslíte, že je lepší Lovela jako prášek nebo jako gel?
Vladka - ta zelená je fakt pěkná 🙂

zzuzullka
20. feb 2010

antynka, ja mám všeobedne radšej gele ako prášky na pranie ale na tieto bábätkovské veci neviem 😅

zdenkapo
20. feb 2010

Michala
nemáš zaš,ale je fakt lepší koupit na začátek dvě obyčejnější a až se kojení ustálý,tak koupit lepší "mezi lidi" 😀

Anty
já teda už 3 roky kupuju Lovelu jedině tekutou,ono maličkému mimi stejnak dáváš dvojité máchání-teda já aspoň ano,ale tak od roka jsem to prala s jedním mácháním,ale teda bez aviváže,takže prášku bych se obávala,aby nezůstával na prádle při nižších teplotách....

antynka1
20. feb 2010

Teď jsme na to ještě koukala a u toho gelu není psáno senzitive, je tam jenom, že je na barevný prádlo, tak neívm jestli je mezitím rozdíl... tkaže radjěi kupím prášek Senzitive..... - ale i tak Zuzulka díky.

zdenkapo
20. feb 2010

Anty
tak to bych teda nedělala- prášek bude agresivnější a obvzlášť pokud nebudeš dávat dvojí máchání- Lovela je pro děti,tak tam není psáno sensitiv- jsou dva druhy a rozdíl v praní žádný není

antynka1
20. feb 2010

No tak zase změna - asi přeci jen zkusím gel 🙂
No jinak Zuzulka - držím palce ať diplomku dopíšeš co nejdřív, vím jak je to děsný a jak se člověku nechce..... 😀

jalinka
20. feb 2010

zzuzullka...chcela by som sa ta opytat, som pozerala tvoje foto a mas pekny kocik, ja chcem taky isty. Mas ho priamo z predajne alebo si ho objednavala cez internet? Lebo na internete som ho videla. A ked sa ta mozem opytat, kolko stal?

zzuzullka
20. feb 2010

jalinka, ďakujem, ja som z neho úplne nadšená aj mm 🙂 mám ho kupovaný z internetu, naživo som ho ani nevidela, len si si o ňom hodne prečítala názory atď. Nás vyšiel 285 alebo 295 EUR-teraz neviem presne lebo je u mojich rodičov aj s faktúrou. Hlboká časť, športová časť, vajíčko, sieťka proti hmyzu, pláštenka do dažďa, nánožníky na všetky časti kočíka.

michalag
autor
20. feb 2010

ja som pouzivala obycajny prasok REX a maly ho znasal dobre, ale za poslednu dobu kupujem len gel, je lepsi a urcite aj pre miminka, podla mna na prachu zase az tak nezalezi ked to poriadne pracka vyzmyka 😉 , ale avivaz by som urcite nedava, teda aspon na zaciatku 🙂

aaadus
20. feb 2010

Lovela - já mám prášek a když nastavím program i s aviváží a nedám tam aviváž tak to bude jako druhé máchání ne? 😅 Ale tekuté prášky nemám ráda, protože máme pračku s předním plněním a ten gel mi hned steče do toho kanálu a prd to vypere

zdenkapo
20. feb 2010

Anty
jak si psala,že tekutá Lovela nemá značku sensitiv,tak já ji tam na tom balení 4,5l mám v takové kolečku vlevo nahoře na etiketě..

Adus
to ne,já mám normálně program s mácháním,ale aviváž tam do přihrádky nedám a ještě mám zvlášť tlačítko na dvojité máchání,takto máchí dvakrát,tobě takhle jen jednou, to když takovou možnost nemáš,tak jedině nechat vyprat a znovu naštelovat program jen máchání a nic tam nedat....




klesající břicho
tak tento týden jsem měla pocit,že mi nějak klesá už břicho,ale pořád jsem si řikala,že i to namlouvám a právě jsem mluvila s mojí mamkou a ta na mě koukala a řekla,jak mi klesla břicho 😲 tak snad Anička ještě vydrží aspoň měsíc... uvidim,co mi řekne gyn. v pondělí

doli1
20. feb 2010

holky když jste byli nemocný nepoužili jste někdo dětskou odsávačku?začinám byt sté rýmy zoufalá

jemrykka
20. feb 2010

ahoojte, tak práce som dorazila z nákupu kočíka, máme objednaný čierno ružový V-cross, je pekný a aj sa sním dobre manipuluje, uvidíme aký bude🙂 Budúci týžden asi pôjdeme pre neho tak pofotím..a teraz vás idem dočítať 😉

michalag
autor
20. feb 2010

doli, popravde ja som ju skusala a mne sa ulavilo 🙂 , naozaj je to dobry vynalez 🙂

doli1
20. feb 2010

já jsem nikdy dvojté máchání nedávala a ani dávat nebudu.musí se to zkusit samozdřejmně pokud by byla alergická tak bych to řešila ale jinak nee neni důvod.
já to vidim ted u kámošek všechny ted mají druhé děti.u prvního strašná opatrnost na to a to a ted.během pár měsíců zkoušeli aviváž a po půl roce prali věci smíchané s našima a nic se neděje.

doli1
20. feb 2010

michalag super jdu to naštudovat a zkusim to i břichu se to už nelíbí to pšikání a smrkání.

michalag
autor
20. feb 2010

doli, presne .... tiez si myslim ze pokial to pracka hned na prvy krat dobre vyzmyka tak to netreba prehanat s opatrnostou a ja som prala hned od zaciatku Samkove veci s nasimi a nic mu nebolo, velka opatrnost praveze moze neskor nieco priniest .... 🤐

jemrykka
20. feb 2010

baby neviete aký je ten digi teplomer čo spomínala zdenka že vyšiel v testoch že je naj?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre