• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Anty
SMS by ě měla stát stejně ne? KDyž posíláš z Českého operátora do zahraničí,víc to stojí,kdybys posílala ze zahraničí SMs...
20. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby asi som uz otravna s tymi podprsenkami, ale vcera ked som si ich pozerala tak som si nevedela vybrat :sweat_smile: , mne sa tie kosiky zdali az prilis velke :stuck_out_tongue_closed_eyes: a predavaju ich aj v obycajnych obchodoch so spodnym pradlom?
20. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - aha tak to jsem nevěděla a co MMS?
20. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Michalag, máš moje číslo v IP, kdyby nám to s Klárkou nevyšlo a sešly jsme se v termínu :slight_smile:
20. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte boli sme v ba pre kocik ,je nadherny tesim sa :dizzy_face:
Michalag aj ja ti poslem ip :slight_smile:
20. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka tak ked bude cas pofot :wink: ...

anty, mam ulozene :slight_smile:
20. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michlag mam pofotene a mala uz v nom spinka ,ze moj kocik Luckin ..no to bude este len :grinning:
20. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka, vyzera fakt super :slight_smile: a kolko vas vysiel?
20. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michala
tak určitě by měli mít v obchodě se spodním prádlem,ale asi nebude takový výběr, spíše se mrkni v obchoďákách nebo hezké a značkové mívají spíše v obchodech s těhu oblečením,dětských obchodech....

Anty,
no ty to máš vše za stejnou cenu i volání není nějak dražší,jen ten co přijímá hovor má nějaký poplatek,když má cizího operátora v té oné zemi
20. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ak pojde zajtra maly ku starkej tak pondelok asi pojdem pobehat a pohladat
zdenka vdaka :slight_smile:
20. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, pekný kočik, tá zelená farba vo vnútri je krásna :slight_smile:
20. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíte, že je lepší Lovela jako prášek nebo jako gel?
Vladka - ta zelená je fakt pěkná :slight_smile:
20. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antynka, ja mám všeobedne radšej gele ako prášky na pranie ale na tieto bábätkovské veci neviem :sweat_smile:
20. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michala
nemáš zaš,ale je fakt lepší koupit na začátek dvě obyčejnější a až se kojení ustálý,tak koupit lepší "mezi lidi" :grinning:

Anty
já teda už 3 roky kupuju Lovelu jedině tekutou,ono maličkému mimi stejnak dáváš dvojité máchání-teda já aspoň ano,ale tak od roka jsem to prala s jedním mácháním,ale teda bez aviváže,takže prášku bych se obávala,aby nezůstával na prádle při nižších teplotách....
20. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teď jsme na to ještě koukala a u toho gelu není psáno senzitive, je tam jenom, že je na barevný prádlo, tak neívm jestli je mezitím rozdíl... tkaže radjěi kupím prášek Senzitive..... - ale i tak Zuzulka díky.
20. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty
tak to bych teda nedělala- prášek bude agresivnější a obvzlášť pokud nebudeš dávat dvojí máchání- Lovela je pro děti,tak tam není psáno sensitiv- jsou dva druhy a rozdíl v praní žádný není
20. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak zase změna - asi přeci jen zkusím gel :slight_smile:
No jinak Zuzulka - držím palce ať diplomku dopíšeš co nejdřív, vím jak je to děsný a jak se člověku nechce..... :grinning:
20. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzullka...chcela by som sa ta opytat, som pozerala tvoje foto a mas pekny kocik, ja chcem taky isty. Mas ho priamo z predajne alebo si ho objednavala cez internet? Lebo na internete som ho videla. A ked sa ta mozem opytat, kolko stal?
20. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalinka, ďakujem, ja som z neho úplne nadšená aj mm :slight_smile: mám ho kupovaný z internetu, naživo som ho ani nevidela, len si si o ňom hodne prečítala názory atď. Nás vyšiel 285 alebo 295 EUR-teraz neviem presne lebo je u mojich rodičov aj s faktúrou. Hlboká časť, športová časť, vajíčko, sieťka proti hmyzu, pláštenka do dažďa, nánožníky na všetky časti kočíka.
20. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som pouzivala obycajny prasok REX a maly ho znasal dobre, ale za poslednu dobu kupujem len gel, je lepsi a urcite aj pre miminka, podla mna na prachu zase az tak nezalezi ked to poriadne pracka vyzmyka :wink: , ale avivaz by som urcite nedava, teda aspon na zaciatku :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lovela - já mám prášek a když nastavím program i s aviváží a nedám tam aviváž tak to bude jako druhé máchání ne? :sweat_smile: Ale tekuté prášky nemám ráda, protože máme pračku s předním plněním a ten gel mi hned steče do toho kanálu a prd to vypere
20. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty
jak si psala,že tekutá Lovela nemá značku sensitiv,tak já ji tam na tom balení 4,5l mám v takové kolečku vlevo nahoře na etiketě..

Adus
to ne,já mám normálně program s mácháním,ale aviváž tam do přihrádky nedám a ještě mám zvlášť tlačítko na dvojité máchání,takto máchí dvakrát,tobě takhle jen jednou, to když takovou možnost nemáš,tak jedině nechat vyprat a znovu naštelovat program jen máchání a nic tam nedat....

klesající břicho
tak tento týden jsem měla pocit,že mi nějak klesá už břicho,ale pořád jsem si řikala,že i to namlouvám a právě jsem mluvila s mojí mamkou a ta na mě koukala a řekla,jak mi klesla břicho :astonished: tak snad Anička ještě vydrží aspoň měsíc... uvidim,co mi řekne gyn. v pondělí
20. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky když jste byli nemocný nepoužili jste někdo dětskou odsávačku?začinám byt sté rýmy zoufalá
20. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte, tak práce som dorazila z nákupu kočíka, máme objednaný čierno ružový V-cross, je pekný a aj sa sním dobre manipuluje, uvidíme aký bude:slight_smile: Budúci týžden asi pôjdeme pre neho tak pofotím..a teraz vás idem dočítať :wink:
20. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doli, popravde ja som ju skusala a mne sa ulavilo :slight_smile: , naozaj je to dobry vynalez :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem nikdy dvojté máchání nedávala a ani dávat nebudu.musí se to zkusit samozdřejmně pokud by byla alergická tak bych to řešila ale jinak nee neni důvod.
já to vidim ted u kámošek všechny ted mají druhé děti.u prvního strašná opatrnost na to a to a ted.během pár měsíců zkoušeli aviváž a po půl roce prali věci smíchané s našima a nic se neděje.
20. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag super jdu to naštudovat a zkusim to i břichu se to už nelíbí to pšikání a smrkání.
20. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doli, presne .... tiez si myslim ze pokial to pracka hned na prvy krat dobre vyzmyka tak to netreba prehanat s opatrnostou a ja som prala hned od zaciatku Samkove veci s nasimi a nic mu nebolo, velka opatrnost praveze moze neskor nieco priniest .... :zipper_mouth:
20. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete aký je ten digi teplomer čo spomínala zdenka že vyšiel v testoch že je naj?
20. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok