• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
hmmm to je cena tak se vydělává.co máš za kočárek pošli odkaz
21. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani ty mas kocarek quinny freestyle?
21. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babypark.cz/kocarek-quinny-freestyle-3xl-comfort tehle v červené, oni měli na výběr jen černou a červenou ve slevě, ale i jinak mají modrou a hnědou, obě barvy mám ráda, ale ty na očárku nebyly nic moc. :sweat_smile: Ale dali jsme přednost kvalitě před designem, tak snad bude ok :sweat_smile:
21. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
červená je pěkná a aspon se bude hodit i na holčičku.mysliš že seženeš nějakou neorigoš pláštěnku atd má to takoví osobitý dizajn aby to tam sedělo
21. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On je právě hodně velký a ty univerz.pláštěnky na to nesedí, já někde na netu viděla viděla na tyhle velké trojkolky za 200,- a nějak blbě jsem si to uložila a už nevím,kde to bylo :sweat_smile: A barvy všeho kromě oblečení vybíráme neutrální, aby to bylo i na druhé dítě a hodilo se to do bytu, takže kočárek a lehátko červený, cestovní postýlka žlutá, vanička, lehátko a přebalovák do koupelny žlutá, a textil do ložnice zelenožlutý (do postýlky, přebalovák, nebesa,...). tak našětstí na hl.korbičku vše bylo, tak mám ještě pár měsíců na hledání, nemusím to kupovat hned, stejně jako teď nebudu kupovat zimní fusak.
21. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé brnáci 9.3 jedu do brna na půl desátou co takhle srazíček?
21. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by šlo, já mám od 10 vycházky. V kolik přesně a kde budeš? :wink:
21. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanko ta velka plastenka je az moc velka,koupila jsem ji a nakonec doslo na original :unamused:
21. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u šimka jsem měla věci bud bílé nebo modré sem tam nějaká žlutá či zelená.potom když jsem něco kupovala tak v modré abych to mohla hromadně prat.ted zas nakupuji v zelené a červené tak to schovávám pro holku.vybavení máme v červená tak to nemusim nic kupovat ještě že ju máme s tátem tak rádi ted se to hodí.

holky já umřu.zítra musim nakoupit věci na inkontynenci jak jsem nemocná a furt ppšikám tka se to nedá jsu stoho úplně zoufalá :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
21. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabap - ty máš taky Freestyle? já právě někde viděla velký výběr pláštěnek, na malý golfky, klas.kočárk, na kočárky pro dvojčata a pak i na trjkolky jako je Freestyle, PP GT3,... právě tam byla fotka hodně podobného kočárku a psáno, že je to pro tyhle typy a já krááááva :zipper_mouth: jsem to někde zašantročila :frowning2: prootže jsem se na to ptala v tom obchodě, kde jsme to koupili a co ta měli lebvnější tak byly malé, a dávat skoro 1500 za originál se mi teda nechce. :sweat_smile: To stejně za moskytiéru, ta taky byla asi za 800,-, fusak na zimu taky originál škaedý a drahý,a le to nám nabídli Emitex, že tam pasuje, tak ten pak objendáme z netu :zipper_mouth: :grinning:
21. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu na hlavasu.myslim že v deset už budu u dr hotová tak můžem někam sednout.snad to tentokrát vyjde.hned řeknu tátovi aby stim počítal a nebral si práci.
21. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - taky se chystám koupit nějaké ty slip.vložky. :sweat_smile:
21. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moskytiéra se dá tvarovat tak bude sedět na všech kočárkách ale stou pláštěnkou to bude horší.spíše bych hledala origoš u podobného kočárku třeba je budou mít levnější.
21. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo mam,kupovala jsem vse v kamenem obchode,ke korbicce jsem mela deku,moskytieru a plastenku,a ke sport.verzi jsem plastenku koupila a fusak mam taky ten origos a super,stalo vse majlant,ale kocarek je to bezkonkurencni :slight_smile:
znama mela casual s4 a ten nebyl zdaleka tak vymakany jak muj,taky se s nim spatne jezdilo,byl takovy "tvrdy"
21. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a moskytieru jsem tvarovat nemusela je na zip :slight_smile:
21. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
M. se právě kouká na TV na hojek, a teď prohlásil, kdybychom něměli vybráno jméno, tak by se malý jmenoval Ťutin, jak nějaký ten ruský hokejista :sweat_smile:
21. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabap - to souhlas, my taky koukali na S4, Xlander, MaxiCosi, PP GT3, Jané Slalom a pak ten Quinny. My ho sehnali v akci v obchodě za 14.000 vč.autosedačky MaxiCosi, takže super cena, a záruka nám běží až v den porodu (kupovali jsme ho u poordnice, takže jak půjdeme z ní, tak ho potvrdíme), a při reklamaci dostaneme náhradní, abych měli v čem vozit.
21. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondýnka vaří a manžel se ptá ,,prosimtě proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?"
Blondýnka:No tady v tý kuchařce se píše->slepici půl hodiny mírně dusíme". :grinning:
21. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: zase vtípky
21. feb 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

sem tu celý víkend nebyla a faaakt nedočítám :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsme doma z dovolené která byla absolutně super :slight_smile: Jedinou vadu měla, a to že už skončila :slight_smile:
22. feb 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, jdu vás zase pozdravit než se vydám na cestu do práce. Ufff mě se taaaaaak strašně nechce.. Hlavně to vstávání je hrozný.
Pepibubu - tak hlavně, že jsi si dovču užila. Tak třeba tě ještě brzy nějaká čeká :slight_smile:
Blani - napiš si do deníčku Tuťin se píše Tjutin :slight_smile: tak abys věděla, jak prcka napsat :grinning: A zase super vtípek :grinning:
22. feb 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, antynka ja už sedím v práci od 7mej :unamused: ani mne sa nechceee, ale ked budem od apríla doma tak budem nadavať že sa nudím sama, to poznám:slight_smile:)
22. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno,

maličká se mi včera furt rvtěla:slight_smile: a dneska zase:slight_smile:

ted jsem byla v krámě si dát chlebíček a koupit koblížek se šátečkem:slight_smile: juchůů, to je dobrota :grinning:
22. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano alebo uz aj den..

tak som vas docitala..no a kto chcete mozete aj mne poslat cislo a ja vam tiez poslem moje - mam termin na konci maja, tak budem akoze zalozny kontakt :slight_smile:

cez vikend som konecne urobila inventuru vo vecickach - podla zoznamu mam skoro vsetko oblecenie velskost 56 - 62..a zistila som ze mam vsetko bud biele, zelene a dokonca aj modre a pritom netusim vobec co to bude...(teda ja si myslim, ze chlapec) no ale este mi toho veeeeeela chyba nakupit...
22. feb 2010 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
vidim, ze ruska jmena nezanechyli silny dojem jen v nas :grinning: manzel vcera k veceri otevrel vino a tak musel pri hokeji vsechno komentovat :grinning: jsem se malem pocurala smichy :grinning:
dneska je tu nejak mrtvo :slight_smile: ja jdu prave varit obed a asi pujdu pokracovat v zehleni tech pidi vecicek.
22. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim este vsetky spite..zavidim vam...nechce sa mi robit..
22. feb 2010 o 09:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka to jsme na tom stejne, ja jsem sice doma, ale to zehleni a vareni .... nechce se mi
22. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak dobře se mi čte, že nejsem líná sama:grinning:
22. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si tak citam ako periete a zehlite - to mate tolko veciciek nakupenych? mne sa to zmesti vsetko na jedenkrat do pracky.. :unamused: to asi este musim toho vela nakupit..
22. feb 2010 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok