Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
21. feb 2010

hmmm to je cena tak se vydělává.co máš za kočárek pošli odkaz

gabap
21. feb 2010

blani ty mas kocarek quinny freestyle?

blanka.k
21. feb 2010

http://www.babypark.cz/kocarek-quinny-freestyle... tehle v červené, oni měli na výběr jen černou a červenou ve slevě, ale i jinak mají modrou a hnědou, obě barvy mám ráda, ale ty na očárku nebyly nic moc. 😅 Ale dali jsme přednost kvalitě před designem, tak snad bude ok 😅

doli1
21. feb 2010

červená je pěkná a aspon se bude hodit i na holčičku.mysliš že seženeš nějakou neorigoš pláštěnku atd má to takoví osobitý dizajn aby to tam sedělo

blanka.k
21. feb 2010

On je právě hodně velký a ty univerz.pláštěnky na to nesedí, já někde na netu viděla viděla na tyhle velké trojkolky za 200,- a nějak blbě jsem si to uložila a už nevím,kde to bylo 😅 A barvy všeho kromě oblečení vybíráme neutrální, aby to bylo i na druhé dítě a hodilo se to do bytu, takže kočárek a lehátko červený, cestovní postýlka žlutá, vanička, lehátko a přebalovák do koupelny žlutá, a textil do ložnice zelenožlutý (do postýlky, přebalovák, nebesa,...). tak našětstí na hl.korbičku vše bylo, tak mám ještě pár měsíců na hledání, nemusím to kupovat hned, stejně jako teď nebudu kupovat zimní fusak.

doli1
21. feb 2010

jé brnáci 9.3 jedu do brna na půl desátou co takhle srazíček?

blanka.k
21. feb 2010

To by šlo, já mám od 10 vycházky. V kolik přesně a kde budeš? 😉

gabap
21. feb 2010

blanko ta velka plastenka je az moc velka,koupila jsem ji a nakonec doslo na original 😒

doli1
21. feb 2010

u šimka jsem měla věci bud bílé nebo modré sem tam nějaká žlutá či zelená.potom když jsem něco kupovala tak v modré abych to mohla hromadně prat.ted zas nakupuji v zelené a červené tak to schovávám pro holku.vybavení máme v červená tak to nemusim nic kupovat ještě že ju máme s tátem tak rádi ted se to hodí.

holky já umřu.zítra musim nakoupit věci na inkontynenci jak jsem nemocná a furt ppšikám tka se to nedá jsu stoho úplně zoufalá ☹ ☹ 😢 😢 😢

blanka.k
21. feb 2010

Gabap - ty máš taky Freestyle? já právě někde viděla velký výběr pláštěnek, na malý golfky, klas.kočárk, na kočárky pro dvojčata a pak i na trjkolky jako je Freestyle, PP GT3,... právě tam byla fotka hodně podobného kočárku a psáno, že je to pro tyhle typy a já krááááva 🤐 jsem to někde zašantročila ☹ prootže jsem se na to ptala v tom obchodě, kde jsme to koupili a co ta měli lebvnější tak byly malé, a dávat skoro 1500 za originál se mi teda nechce. 😅 To stejně za moskytiéru, ta taky byla asi za 800,-, fusak na zimu taky originál škaedý a drahý,a le to nám nabídli Emitex, že tam pasuje, tak ten pak objendáme z netu 🤐 😀

doli1
21. feb 2010

budu na hlavasu.myslim že v deset už budu u dr hotová tak můžem někam sednout.snad to tentokrát vyjde.hned řeknu tátovi aby stim počítal a nebral si práci.

blanka.k
21. feb 2010

Doli - taky se chystám koupit nějaké ty slip.vložky. 😅

doli1
21. feb 2010

moskytiéra se dá tvarovat tak bude sedět na všech kočárkách ale stou pláštěnkou to bude horší.spíše bych hledala origoš u podobného kočárku třeba je budou mít levnější.

gabap
21. feb 2010

jo mam,kupovala jsem vse v kamenem obchode,ke korbicce jsem mela deku,moskytieru a plastenku,a ke sport.verzi jsem plastenku koupila a fusak mam taky ten origos a super,stalo vse majlant,ale kocarek je to bezkonkurencni 🙂
znama mela casual s4 a ten nebyl zdaleka tak vymakany jak muj,taky se s nim spatne jezdilo,byl takovy "tvrdy"

gabap
21. feb 2010

jo a moskytieru jsem tvarovat nemusela je na zip 🙂

blanka.k
21. feb 2010

M. se právě kouká na TV na hojek, a teď prohlásil, kdybychom něměli vybráno jméno, tak by se malý jmenoval Ťutin, jak nějaký ten ruský hokejista 😅

blanka.k
21. feb 2010

Gabap - to souhlas, my taky koukali na S4, Xlander, MaxiCosi, PP GT3, Jané Slalom a pak ten Quinny. My ho sehnali v akci v obchodě za 14.000 vč.autosedačky MaxiCosi, takže super cena, a záruka nám běží až v den porodu (kupovali jsme ho u poordnice, takže jak půjdeme z ní, tak ho potvrdíme), a při reklamaci dostaneme náhradní, abych měli v čem vozit.

blanka.k
21. feb 2010

Blondýnka vaří a manžel se ptá ,,prosimtě proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?"
Blondýnka:No tady v tý kuchařce se píše->slepici půl hodiny mírně dusíme". 😀

doli1
21. feb 2010

😀 😀 zase vtípky

lucik...
21. feb 2010

Ahojky 🙂

sem tu celý víkend nebyla a faaakt nedočítám 😀 😀 😀

pepibubu
22. feb 2010

Ahoj holky, tak jsme doma z dovolené která byla absolutně super 🙂 Jedinou vadu měla, a to že už skončila 🙂

antynka1
22. feb 2010

Ahojky holky, jdu vás zase pozdravit než se vydám na cestu do práce. Ufff mě se taaaaaak strašně nechce.. Hlavně to vstávání je hrozný.
Pepibubu - tak hlavně, že jsi si dovču užila. Tak třeba tě ještě brzy nějaká čeká 🙂
Blani - napiš si do deníčku Tuťin se píše Tjutin 🙂 tak abys věděla, jak prcka napsat 😀 A zase super vtípek 😀

jemrykka
22. feb 2010

dobré ránko, antynka ja už sedím v práci od 7mej 😒 ani mne sa nechceee, ale ked budem od apríla doma tak budem nadavať že sa nudím sama, to poznám🙂)

xxx.klarka
22. feb 2010

dobré ráno,

maličká se mi včera furt rvtěla🙂 a dneska zase🙂

ted jsem byla v krámě si dát chlebíček a koupit koblížek se šátečkem🙂 juchůů, to je dobrota 😀

nikkka
22. feb 2010

dobre rano alebo uz aj den..

tak som vas docitala..no a kto chcete mozete aj mne poslat cislo a ja vam tiez poslem moje - mam termin na konci maja, tak budem akoze zalozny kontakt 🙂

cez vikend som konecne urobila inventuru vo vecickach - podla zoznamu mam skoro vsetko oblecenie velskost 56 - 62..a zistila som ze mam vsetko bud biele, zelene a dokonca aj modre a pritom netusim vobec co to bude...(teda ja si myslim, ze chlapec) no ale este mi toho veeeeeela chyba nakupit...

adelka89
22. feb 2010

dobre rano 🙂
vidim, ze ruska jmena nezanechyli silny dojem jen v nas 😀 manzel vcera k veceri otevrel vino a tak musel pri hokeji vsechno komentovat 😀 jsem se malem pocurala smichy 😀
dneska je tu nejak mrtvo 🙂 ja jdu prave varit obed a asi pujdu pokracovat v zehleni tech pidi vecicek.

nikkka
22. feb 2010

tusim este vsetky spite..zavidim vam...nechce sa mi robit..

adelka89
22. feb 2010

nikka to jsme na tom stejne, ja jsem sice doma, ale to zehleni a vareni .... nechce se mi

xxx.klarka
22. feb 2010

holky, tak dobře se mi čte, že nejsem líná sama😀

nikkka
22. feb 2010

ked si tak citam ako periete a zehlite - to mate tolko veciciek nakupenych? mne sa to zmesti vsetko na jedenkrat do pracky.. 😒 to asi este musim toho vela nakupit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre