Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
22. feb 2010

ahojky
dupaček moc nekupujte nebo raději polodupačky.já je skoro vůbec nepoužívala.raději ponožky a kalhoty ani na spaní jsem dupačky nepoužívala to zas overálky.takže ted mám troje a myslim že to bude stačit

mishutka
22. feb 2010

Emitexku jsem prala i když píšou do 30 stupňů tak jsem jí vzala na 50 😅

pralinka25
22. feb 2010

a neni to neprakticke davat nohavice aj ponozky tak malemu babu? sa v tom nevyznam preto sa pytam, len sa mi zda ze lahsie sa daju dupky alebo polodupky. som z toho jelen 😅

xxx.klarka
22. feb 2010

Já tu emitextu taky prala, na 40, a v pohodě.

Na spaní mám taky overalky.

mishutka
22. feb 2010

Tak nejlepší jsou asi bodyčka a overalkyi páč ho nikde netlačí 😉 My máme pokojík naštěstí jako nejteplejší místnost v bytě tak snad ho nebudu muset navlíkat...

doli1
22. feb 2010

pralinka nepraktické to neni.ponožky budou mít tak i tak aby neměli studené nožičky a kalhoty vypadají líp než dupačky na doma zas stačí jen punčocháčky nebo tepláčky nebo ty polodupačky.spíše dupačky jsou nepraktické málo které mají rozepinání mezi nožičkama a jinak musíš vyslíknout celé dítě aby jsi ho přebalila.já je fakt málo používala a velké velikosti vůbec nemám.

pralinka25
22. feb 2010

sak bodycka jasne len to ma hole nohy tak preto rozmyslam co k tomu. a overalky mate asi len na spanie ci aj von?

yanika
22. feb 2010

Mishu: tak to si zariskovala, ale vyšlo to 😉 ja to tiež šupnem na nejaké jemné pranie...
Mne sa páčia tie polotepláčky, deti v tom vyzerajú strašne chutne...a sú aj praktické, netreba vyzliekať celé bábo, keď sa ide prebaľovať..
No a u nás doma je tiež teplo ako v pekle, takže ho nebudem musieť moc obliekať.. Skôr ma trápi,že nemáme balkón, takže žiadne vetranie v kočíku, pekne krásne budem musieť chodiť na prechádzky...

doli1
22. feb 2010

pralinka ze začátku uřčitě punčocháčky i pod kalhoty a pak nás čeká teplo takže ponožky budou stačit.

nikkka
22. feb 2010

ja planujem mat malinke v perinke - zavinovacke, takze to by teoreticky stacilo keby malo len ponozticky a body..

pralinka25
22. feb 2010

aj v maji pancusky pod nohavice? boze sak ja vobec neviem ako sa obliekaju deti 😲 😅

nikkka
22. feb 2010

prosim vas skusene mamicky - kupali ste babatka v otrubach???

nikkka
22. feb 2010

ale to je zbytocne davat v maji pancuchy pod nohavice, jedine ze by bolo veeelmi zima..

doli1
22. feb 2010

co jsou to otruby? 😀
já si myslim že v květnu zas takové teplo nebude.mám v plánu oblíkat punčochy,tepláčky či kalhoty a zavinovačku.postupně dám pryč zavinovačku a až bude hodně teplo tak punčochy vyměním za ponožky

zzuzullka
22. feb 2010

ahojte tehuľky, ja som bola dnes na kontrole s tou cukrovkou a dnes mi už vyšli výsledky dobre, ale aj tak ma nechala doktora na diete a o 2 týždne na kontrolu 😠 kvôli tomu, že mi raz vyšli o trošku horšie tak tam teraz budem musieť stále behať 😒

xxx.klarka
22. feb 2010

zzuzul, já jdu 4.3. na test teprve, tak jsem zvědavá. Užívám si sladkého dokud můžu. 😀 😕

doli1
22. feb 2010

já si dnes koupila větrníčky,krosianty a koblížky.potřebuji nabrat nějaké to kilčo než pujdu na kontrolu aby měl dr radost

xxx.klarka
22. feb 2010

doli, copak málo přibíráš??

michalag
autor
22. feb 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
maleho mam doma, takze teraz nie je tolko casu na net, len ked spi alebo sa hra sam popripade s tatinom

zase ste toho od rana stihli popisat az az

nikkka
22. feb 2010

otruby su tusim nejake zvysky z obilia...kupu sa v tom deti ked maju suchu pokozku - zevraj...

doli1
22. feb 2010

zuzul to je opruz tam furt lítat ale oni to chtějí mít pod kontrolou a nevysvětliš jim že to mohla byt náhoda že ted je vše v pohodě.schválně bych zkusila dietu nedodržovat jaký budou výsledky.pokud horší tak mají důvod tak jančit nebyla to náhoda.jinak se vrátit k dietě a víš že fakt to neni v pohodě.zkusila bych se neomezovat.

nikkka
22. feb 2010

toto je strasne, neviem ako si mam sadnut...strasne ma boli ten chrbat...ked sa postavim to prejde, potom si sadnem chvilu je dobre a potom znova...a to mam este chodit do roboty mesiac a pol, no to neviem ako vydrzim..

michalag
autor
22. feb 2010

presne ako pise doli, lepsie su polodupky ako dupacky a ak aj dupacky tak s rozopinam medzi nozickami (mam 2ks), a ja planujem viac davam polodupky lebo je to prakticke a ked sa nasi drobci narodia tak uz bude aj teplo takze vobec nebude vadit a ja mam skusenost, ze kym som pozapinala dupacky tak maly by bol aj 3x obleceny v polodupkach 😉

doli1
22. feb 2010

niky určo jsem nekoupala.když bylo nejhůř používala jsem sádlo na mazání a pak mi dr předepsala mastičku.vim že se v něčim koupe myslim že v syrovátce ale to jen když mají děti atopáka.
xxx.klarka mám kilo za měsíc a dr stim moc neni spokojen hlavně ted bych měla přibírat víc ale já vždy onemocnim a vše zhubnu.minulí týden jsem měla kilo a půl a dnes jen pár dek nahoru 😖 celkově mám jen 4kg.

zzuzullka
22. feb 2010

doli, no ja som tu dietu ani nejako veľmi nedodržiavala, len som nejedávala každý deň čokoládu ale napr. 2 dni som si ju nedala vôbec a potom som zjedla celú tabulku čokolády naraz 😀 😅 a prestala som piť malinovky a čaj pijem bez cukru. to je asi tak všetko. ale občas sladké normálne zobnem 🙂

zzuzullka
22. feb 2010

doli aj ja mám celkovo len asi 4 kg a dokonca som len +1kg nad pôvodnú váhu keďže som zozačiatku schudla a nikomu to nevadí, doktor povedal, že keď malý rastie a priberá ako má tak nevadí, že ja moc nepriberám

blanka.k
22. feb 2010

Mě kamarádky taky říkali, želepší jsou bodýčka a polodupačky. Akortá jsem si nakupovala všechny ty kalhoty spíš jako lacláče a s rozepínáním mezi nožičkama, abych to sundala co nejjednodušej a moc to v pase netlačilo, kdybyhom měli špekouna po rodičích 😅
A hlásím mega úlovek, mám pediatra!!!!!!!!!!!!!!! huráááááááááááááááááááááááááááááá. Zrovna tam byla jeho manželka jako výpomoc, tak říkala, že moc neberou, ale že se mám domlouvit, tak říkal, že mě vezme, že prý odmítá maminy, co porodí a pak teprve shání, že prý je vidět, že se zajímám, co má být zařízeno, a že má plno, ale do května se určo něco uvolní. 😉 provedl mě po těch místnostech co tam má, pobavili jsme se o očkování, že prý má problémy, že některé maminy odmítají pov.očkování, jestli nejsem taky taková 😅 A bylo suepr, ž ehned nza začátku se mi všichni hezky předtsavili, podali ruce,kolikrát přijdete někam a nevíte, kdo je kdo 😅 Moc dobrý pocit z toho mám 😉

blanka.k
22. feb 2010

říkalYYYY 😅

zzuzullka
22. feb 2010

blanka, no super, máte ďalšiu starosť vybevanú. my sa stále ešte rozhodujeme ku ktorému sa pôjdeme spýtať

xxx.klarka
22. feb 2010

doli, aha, tak ale hlavní je že jste obě v pořádku ne. 🙂

Já se zapoměla pochlubit, že už mám taky vlastně dohodnutou pediatričku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre