Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
22. feb 2010

zdeni tak ji potom budeš muset nějakým "zaručeným" způsobem popohnat, aby si nemusela hledat jinou porodku 😉

V HaM mají docela pěkné kojící podprdy za 349,- a jsou z takové měkké bavlny, na omak byly moc příjemné. Ale nechtělo se mi zkoušet, budu tam muset zajít s manželem to on rád takové zkoušení 😀

matpaj
22. feb 2010

ahojte..... 🙂
uz vsetci spia?

anty, vsetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj........

lucik...
22. feb 2010

aaadus fakt? A kde je tam mají? U těhotenského nebo u normoš spodního prádla ?

My už máme doma nábytek 😀 A tchýně nás mooooc překvapila a celý ho zaplatila 😵 😵 😵

zdenkapo
22. feb 2010

Adus
no tak uvidime,az bude její čas,tak si řekne,snad nebudu muset rodit někde daleko 😒

matpaj
22. feb 2010

lucik, tak to mas super svokru...................to ti zavidim 😵

a mne dnes volala mama, ze bola v ostrave na nakup a kupila mi v interspare koj podprdu za 299 myslim ze dorinu, aj vlozky do podprdy a nejake vecicky............ 🙂

a mne dnes prisla emitexka.... 😀 a krasne cumliky....nafotim....

michalag
autor
22. feb 2010

ahojte 🙂

baby, jeeej pozeram ze same nakupy 🙂

lucik, tak to mas fakt super svokru 😵

gabap
22. feb 2010

ahoj 🙂
luciku tchyni zavidim,ta moje nestoji za nic 😒

holky ja bych taky chtela cislo na nekoho at dam vedet az porodim,koho jste vybrali?

michalag
autor
22. feb 2010

gabi, niektore baby mi pisali do IP cislo ale je to uplne na tebe koho si vyberies 😉 🙂

lucik...
22. feb 2010

No ona se nějak změnila od té doby co je to na mě vidět 😀 Dřív ani ťuk, ale teď většinou uvaří na co si vzpomenu a dneska fakt překvapila 😵 😵 😵

michalag
autor
22. feb 2010

... ale ved to je len dobre 🙂

michalag
autor
22. feb 2010

planujete niektora pit toto http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/11024016-gr... , vraj je to dobre na tvorbu mlieka

jalinka
22. feb 2010

Ahojte baby. Nechodim tu velmi casto, lebo nebolo casu...sme prerabali bytik, tak som makala doma...ale dufam, ze tu teraz uz budem castejsie, aj ked mi asi vela veci uslo...chcela by som sa opytat kolko kil ste doteraz priblizne pribrali? a ci mate vytoky a ci niekrora z vas pocituje niekedy bolesti v brusku, take bodanie kedy neviete poriadne ani chodit.

janulka04
23. feb 2010

dobre rano, kocky 😉
...miska....mne to moc nepomahalo na tvorbu mlieka, obcas som si to kupila a zdalo sa mi po nom take hustejsie, ale na samostatnu tvorbu 😕 ...z mojej skusenosti, nic moc....
ale ja som bola dvakrat na zaciatku hospitalizovana, prekonala som raz mastitidu, takze som skoro trikrat o mliecko prisla, no velmi mi pomohol tento caj...je drahy, ale ako vravim, oplati sa....

https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/3705/natur...
mozno ho najdes niekde aj lacnejsie, mne zachranil trikrat mliecko 😉 a ziadne Hippy a podobne, to je len cisto reklamny tah, som to pila x-krat denne, tak viem
a pila som ho cele tie tri roky a aj mi chutil 😉

babulky, ja vam cislo pisat nebudem, kedze som v Nemecku, ale tu po porode krpca odfotia a daju pod heslo na stranku porodnice, tak vam potom podla tabulky mm IPne link, oki? 😵

jalinka, ja uz cez 9 kil 😀 , ale nejako to neriesim, pri malych som pribrala necelych 30 a cez matersku som schudla na menej, ako som pred tehu zacinala...dokonca taku vahu som nikdy nemala, tak aj teraz schudnem a basta! 😀
vytok ma potrapi tak raz dvakrat do tyzdna, ale lekar mi berie pravidelne vytery a vraj je vsetko v poriadku...no a brusko ma neboli 😕 , ja skapinam na krize 😝 , takze buduci stvrtok mu to spomeniem, mohol by mi nejake masaze predpisat 😀 😀 😀

a inac vsetkym krasne rano a uspesny den 😉

janulka04
23. feb 2010

juj a ten link mi takto domotalo...takze skus si najst caj firmy NATURLAND a vola sa Fitolac... 😵 , ten bol na jednotku 😵

janulka04
23. feb 2010

este som chcela....ja mam tento teraz kupeny, ale aky bude, neviem....
tu sa totizto v tych vyrobkoch tolko nevyznam a Fitolac tu nemaju...
http://www.docsimon.sk/tovar/weleda-caj-na-podp...

xxx.klarka
23. feb 2010

ahojky holky,

anty dodatečně všechno nej 🙂

lucik, super, nám dá tchýně koruny až po narození 😵 😵

jalinka, já mám nahoře už 8kg. Furt žeru😀sladkému nemůžu odolám.

aaadus
23. feb 2010

Dobré ráno,
dneska jenom na skok, na 10 jedu ke kadeřnici, pak k očnímu a na oběd k babičce - jsem si vymyslela bramborové šišky s povidlovou omáčkou nebo buchtičky se šódo 😵

lucik mají to těhotenského oblečení. Jo a taky tam mají kalhotky s organické bavlny a ty taky byly na omak moc příjemné, sice stály 3ks 399,-, ale asi do nich půjdu. A tchýně super, ta naše se ani nezeptá co už máme 😠 A pak koupí nějakou hovadinu co hned poletí do popelnice
jalinka já mám nahoře 9kg - teda aspoň co jsem se naposledy vážila 😅

Včera jsme doskládali nábytek a vypadá super, až to tam uklidím vyfotím. A včera jsem se vsadila s manželem, že do porodu stihnu složit puzzle co mi koupil, už abych začla 😀
http://www.puzzleshop.cz/d-1762-puzzle-1000-tuc...

adelka89
23. feb 2010

aadus krasne puzzle 🙂 to by se libilo manzelovi 🙂 Linuxák 😀
dneska jsme vstavali v 5 hodin, manzel jel na sluzebku, ale vecer by se mel vratit 🙂
a k te vaze: ja mam nahore 14kg (mela jsem pred 14 dny) takze ted to bude uz vic 🙂
jdu posnídat 🙂

gabap
23. feb 2010

cau 😉
Misko pisnu ti ho do ip 😉

ja mam nahore 8 kg a myslim,ze to neni tak strasne,u maleho jsem to vytahla na 17 a 10 zustalo v porodce,pak to slo docela dobre dolu

adelka89
23. feb 2010

gabap ja se temi kily nejak nezabyvam 🙂 myslim, ze shodit je nebude problem a pokud jo tak si rada dve tri kilca necham 🙂

gabap
23. feb 2010

adel,jasne nema to cenu resit,hlavne ze nam chutna 🙂 ja si nedavno dala v 22h vecer krupici a o pul 1 polevku 😀

adelka89
23. feb 2010

gabap 😀 krupici si asi dneska udelam 😀 dostala jsem na ni chut 🙂

gabap
23. feb 2010

ja se dnes chystam na buchticky s kremem 😅 ja jim jen sladke a mastne a vse z brambor,uplne stejne jsem jedla u maleho a ten se muze brambor "uzrat"

adelka89
23. feb 2010

gaba 🙂 ja zase miluju snad od zacatku pomerance, grepy, mandarinky kiwi a vubec vsechno ovoce, nikdy jsem nejedla jablka, ted jo 🙂 a taky papriku a cerstvou mrkev, ale zase rajcata ty jsem mela rada driv a ted mi to moc nejede 🙂
a taky maso moc nemusim 🙂

yanika
23. feb 2010

Bre ranko dievcata,
jalinka: ja mam uz +13kg, a vytok taky mierny v podstate skoro dva mesiace, takze slipove vlozky to istia.. A tie bolesti mozes mat z tej namahy, prerabat byt je teda riadna fuska, tak sa viacej setri, ved ten najvacsi napor nas este len caka 😉
Janulka: cajik som si zapisala 😀
Aaadus: super napad tie puzzle... Ja budem rada ked stihnem tu pracu napisat haha
Ja sa tiez chystam do H&M v BA tento tyzden, tak sa pozriem na tie kojenecke podprdy. V podstate od zaciatku tehu nosim podprdy odtial, ine neobleciem, tlacia ma...
Casto ste spominali nakupy z Kika - to je ten obchodak kde predavaju nabytok??? Tak aby som zabludila aj tam.. v tomto nasom zapadakove nekupim vsetko co chcem...

A dnes idem na predporodnu pripravu, tak sa velmi tesim... Pekny dnik vsetkym 😵

xxx.klarka
23. feb 2010

yanika, mi jsme hodně probírali KIK, ale to není jako Kika nábytek, ale prodávají tam věci a to všechno okolo. 🙂 😅

adelka, taky jím teď hrozně moc ovoce a cherry rajčátek 😀

nikkka
23. feb 2010

ahojte...

aj my sa chystame na prerabku nasej spalne, vcera sme boli pozerat policky, lebo potrebujem vypraznidt komodu pre krpca...

co sa tyka vytoku tak ten ja mam stale uz niekolko rokov, aj mi ho doktor sem tam liecil a nic...tak snad je to v poriadku..

xxx.klarka
23. feb 2010

nikka, i já mám hrozně dlouho výtok ...... občas slabý občas silný, takže to neřeším. Doktorka na to nic neříkala, žádné bílkoviny nic ... takže to je asi u mě normální, že mám zvýšení výskyt. 😅 už jsem si na to tak nějak zvykla. 😕

adelka89
23. feb 2010

nikka ja mam taky stale nejaky vytok, leceny neleceny, proste je porad... 😝 nejak to neresim, pred porodem nam udelaji testy na streptokoka, tak kdyby tam nejaky problem byl, nasadi se atb...
ja jdu prave zehlit ty pidi oblecky, ale taaaak se mi nechce ☹ je to proste strasne nekonecna prace.
Odpoledne jdu domluvit konecnce to tehu cviceni a koupit krabicku na dudlik, snad me ta lenost do te doby prejde .-)
Klarko to je super ze aniz bysme chteli jime zdrave,co? 😀 i kdyz ja si dam i ten parek v rohliku, kofolu a pod... takze ...

adelka89
23. feb 2010

tak on vytok (hlen) je v tehotenstvi fyziologicky, ale nekdy jsou tam pritomny i nejake ty kvasinky nebo neco podobneho...
ja to proste neresim, od toho mame ty pravidelne prohlidky a doktory, ne? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre