Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
23. feb 2010

no klarka, ja mam poradnu buduci tyzden a radsej sa uz nevazim......vahu som zatlacila pod postel..... 😀

vladka, presne to robi drobec aj mne,mna ani nekope, len sa tak prevaluje......

aaadus
23. feb 2010

My právě máme kufry velké i malé a právě nevím ať tam nevypadám za blbce, že to mám v kufru 😀 Ale lépe se to do něj skládá a pak ještě lépe prohrabuje jak nic nejde najít 😀

antynka1
23. feb 2010

Já když ležím, tak cítím velký tlačení na jedný straně - tvrdnutí břicha to není - to mi ztvrdlo jednou a celé a byl to hnus... Nebo myslíte, že může tvrdnout jenom část břicha? Nebo to tlačí prďolka? Jinak kopanec pod žebra už jsem taky dostala - bylo jich pár a jenom jemné.

matpaj
23. feb 2010

a blanka, ja nedokazem zjest tabulku cokolady.....bud riadne alebo nic.....proste ja ten cukor musim mat ok..... 😖

antynka1
23. feb 2010

Neboj Matpaj - to bude v pohodě 🙂

aaadus
23. feb 2010

klarka já věci pro prcka asi brát nebudu, popř. je doma nachystám a když bude nejhůř manžel doveze
antyn mě tvrdne břicho někdy tím stylem, že mi ztvrdne jenom dělo a přesně vím jak prcek leží

vladkaz1
23. feb 2010

baby koncim pekny vecer MM uz je hore a frflosi ,nemozem byt na nete vecnost 😀

antynka1
23. feb 2010

no mě právě neztvrdne celá děloha, ale třbe jen spodek nebo jenom třeba nalevo.... tak nevím,jeslti je to tvrdnutí nebo ne - je to když si lehnu na záda

adelka89
23. feb 2010

my jsme ted kupovali novou tasku do porodnice takovou vetsi, aby se nam tam potom vesly veci vsem trem az pojedeme na vikend nekam k nasim nebo na vylet a tak 🙂
klarko ja beru malemu jen dupacky kosilku cepicku rukavicky a ponozky a jeste jeden overalek a mozna bodycko. Uvidim, radej bych pouzivala jejich erary, ale pokud nam daji kosilku na 5kg miminko a budeme mit 3 tak budu rada za ty svoje dupky a overalek 🙂

matpaj
23. feb 2010

anty, to podla mna nie je tvrdnutie, to si asi babo vytlaca ritku.....ja mam niekedy tiez len na polke brucha taku tvrdu gulku.....tak ho po nej tapni.... 😀 alebo to moze byt hlavicka,to radsej netapaj.....

antynka1
23. feb 2010

Matpaj a jak poznám jestli je to prdelka nebo hlavička? 😀 A přesně jak popisuješ - tvrdá kulička - tedy spíše koule - ale jen na určitém místě a občas ta koule i cestuje 🙂

bramburka
23. feb 2010

ja asi pidi kufr, páč me ho nechali tahnout s prasklou vodou a mela jsem co delat, tak budu rada, ze toma kolečka...

matpaj
23. feb 2010

juuuj a este som objednala toto....

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5423...

budeme v lete kocky...... 🙂

antynka1
23. feb 2010

Matpaj - to je krásný 🙂

aaadus
23. feb 2010

antyn tak to asi bude prdelka 😀

blanka.k
23. feb 2010

Adel - vím, že v Bohunicích je na pokoji přebalovák a v něm je pár oblečků, tak si to můžeš přehrabat nebo si i říct... 😉 Taky chci sspíš používat ty jejich, budou stříhat pupík, něbo něčím malýho mazat, tak ať si neničí svoje. Jen na návštěvu hodím nějaco hezkého nahoru a bude 😀
taky mám obřas tvrdou lehce cestovatelsky zaměřenou kouli v bříšku 😀
Teď nám došel leták Globus a mají od 26.2. v kaci Pemprs ubrousky na prd..el, 4x 72 ks za 149,- 😉 To jsem furt nechápala ty důchodce, že je baví ty letáky prohlížet 😅 😀

antynka1
23. feb 2010

Adus - asi jo 🙂

matpaj
23. feb 2010

anty, potom to poznas podla toho, kam kope, cize ako je otocene......ak kope na opacnu stranu od tej gulky, kak to ma hlavicku.....

aaadus
23. feb 2010

blanka to jsem tam nikdy nechápala jak někdo sleduje slevy a teď nejsem o moc lepší 😀
Ubrousky mají dlouhou životnost a jejich velká spotřeba že? Já jich mám už dost a ještě mám nějaké slevové kuponky do DM na ubrousky tak ať nevpydám jak sysel 😀

matpaj
23. feb 2010

anty dakujem, ale sranda bude, ked nam este narastie pipik......... 😀

matpaj
23. feb 2010

babky a mozem zajtra rano pred GTT zut zuvajdu?, ja som dnes jedla cesnak.....to rano ta sestricka odpadne..... 😀

antynka1
23. feb 2010

Taky si začínám připadat jak důchodce a sleduju slevy - to jsem nikdy nedělala.
tka to nevím jak je prcek otočený, protože když kope tak každou chvili jinde.... ale nejčasteji do spodku - do močáku a tak....
Matpaj - já se pořád bojím kupovat růžové věci - taky se bojím, že vyroste pinďík. Holka mít modré může, ale kluk v růžovém - to je blbý 🙂

michalag
autor
23. feb 2010

anty a uz sa malickej aj cka, teda ci to citis? lebo ak ano tak tam kde cikutka je hlavicka ... podla toho viem ze mala je otocena uz od 25tt a dr. mi to na 3D potvrdil 🙂

antynka1
23. feb 2010

Michalag - nevím co je cka ☹

matpaj
23. feb 2010

zeny, ja som si chcela objednat z jedneho eshopu supravu do postielky a uz dva dni sa neviem don dostat, skuste kliknut vy a dajte vediet ci vam to funguje....dakujeeeem.tento:

www.pampyshop.sk

michalag
autor
23. feb 2010

cikutkanie=škytavka 😀

antynka1
23. feb 2010

Miachalag - 😀 tak to nevím, buď to nepoznám, nebo ještě neškytá....

matpaj
23. feb 2010

michal, to je zlate ked nam nerozumeju..... 😀

adelka89
23. feb 2010

matpaj nene zvykacku ne 🙂

blanka.k
23. feb 2010

Matpaj - nejede ☹
Adus - kamarádak říkala, že při každém přebalování min.1, že ze začátku spotřebovala min.4 ty ubrousky než přišla na to, jak správně tu prd...utírat 😅 Pak do toho třeba utře občas sobě ruce, když na malou sahá, takže já mám taky asi nějaký megapack 6x72 a pak 2 nějaký menší balení 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre