• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
autor
matpaj, tak to hej :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ani mne nejde otvorit tu stranku ...
23. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel, to vazne?fuj ja to rano nevydrzim.......tak si potriem zuby zubnou pastou :grinning:
23. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal, ze by uz neexistovali?
hm.....tam boli tie supravy za naj ceny...... :unamused:
23. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo, mezinárodní neodrozumění :slight_smile:
23. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matpaj, mozu existovat ale mozu mat poruchu na stranke .... a ani cista voda sa nesmie uz tesne pred testom a dokonca ani zuvacku, lebo by si musela prist opat na druhy den :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj no slysela jsem i nazory ze se nesmi ani mineralni voda. Mozna by to nic neudelalo, ale ta pasta budde jistejsi :grinning:
23. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voda se může, já jsem dostala zprda, že jsem nepila a pak mi nešla vzít krev
23. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prave jsem dosla ze sprchy a maly me nejak strasne moc kope, bricho mam uplne tvrde a maly me tlaci dolu na cipek. musim si jit lehnout...manzel jeste neni doma :frowning2:
autor
idem ja kukat Ordinaciu .... mozno este cez prestavky nakuknem
zatial pa pa
autor
adelka, ak si sa velmi teplou vodou sprchovala tak to moze byt ... chod si racsej lazkat :wink:
23. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka - tak odpočívej ať jsi v pořádku.
23. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka, já právě nevím taky jak to bude vypadat ty jejich eráry, a až si budu fotit drobečka a přijdou návštěvy a tak, tak nechci aby na sobě mělo nějáké roztrhané oblečky:grinning: .... asi sebou vezmu něco svojeho. :slight_smile:
23. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám dovolili pít vodu z kohoutku, jak těch 12 hod. před testem, tak i během testování, nesměla být ochucená a bublinková a nesmělo ji být hodně :wink: Ale on si to každý dělá podle sebe....
A další slevy v Rosmmanu http://www.akcniceny.cz/letak/rossmann-6633/p/1/ :wink: V pondělí mají nějakou akci 1+1.
adel lezkaj!!!!!!
To já během testu nesměla pít ani čistou vodu.
23. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babky, nebudem uz nic pit ani jest ani zuvat, uz to vydrzim......dufam, ze aj sestricka vydrzi ten cesnakovy dych..... :grinning: a ked pojdem z nemocnice a budem mat po, kupim si 3 baliky lentiliek....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kolko trva kym budem mat vysledky?
23. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyz lezim tak je to lepsi :slight_smile:
tak jdu pokracovat v lenoseni :slight_smile:
mich. nene moc tepla voda to nebyla, asi se malemu neco nelibilo ...
23. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adélko - tak hlavně že je to lepší.
Matpaj - mě výsledky psala Dr. hned druhý den - ale myslím že to mohou říci i na místě - měří to tam, takže to hned vědí.
23. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, tak to sa zajtra po este naladujem....ak by nahodou..... :unamused:
vsak to su muky, vzdy nieco hryziem pri telke, aspon ovocie a teraz zujem naprazdno...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matpaj - úplně tě chápu, já taky trpěla, rovna ten večer jsem měla na něco chuť. Po těch odběrech jsem tedy půl dne neměla na sladké ani pomyšlení - vypít se to dalo - já to měla v čaji se dvěmi citrony-takže dobrý.
23. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj vydrz to, uz jen par hodin bez kdyztak spat, at to mas rychle za sebou
holky ja nevim jestli si to namlouvam nebo co, ale prijde mi, ze mi maly ted behem hodiny sestoupl strasne nizko, ani chodit nemuzu... kazdy krok me boli, jako by me nekdo bouchal do cipku :frowning2: mam docela strach.
23. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka - a manžu už máš doma?
23. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě mě Adelko napadlo - pokud se to to hodně nezdá (já ti neporadím, to spíš holky druhorodičky) - tak zkus zavolat do porodky ať ti řeknou.
23. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel mne maly tiez kope do cipku. je to neprijemne. a mam ho skrateny tak mam nariadene lezat. a posledne dva dni mi vecer dost tvrdne brucho :frowning2:
23. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel, mozno je babo nejako vytocene ....a ta to tlaci, ja si pamatam ze pri Pajke som mala niekedy tiez pocit ze ju "stratim"....ale ak sa nebudes citit dobre a budes mat co i len male pochybnosti, volaj mm a bezte do nemocnice.....hlavne stale lez a vyloz si nohy......
23. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel ja lezim s dvomi vankusmi pod zadkom a dvomi pod nohami a potom to trosku ustupi. tak mi kazal lekar. vyskusaj,
23. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky holky za rady a povzbuzujici slova, mozna je to jen chvilkove, manzel je jeste stale pryc, ale uz by mel byt v ČR tak snad za chvili prijede, kdyby to nepolevilo tak radej pojedem, ale verim, ze se mi za chvilku ulevi, ze se malicky trosku posune nahoru.
23. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel, ale ak nieco tak necakaj mm, volaj rodine, znamym.....a ak sa ti do zajtra rana uplne nepolepsi bez k svojej dr, budes spokojnejsia, ze je vsetko ok. .......
23. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel fakt si skus podlozit ten zadok na cvilku. ja tak lezim stale
23. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok