Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

jemrykka
24. feb 2010

Dobré ránko🙂
adelka jeej tak to môžeš ternovať prechádzky už, ja idem pre kočík až v apríli....
Na predporodnu idem prvýkrát v pondelok, tak uvidíme. a dnes som sa dozvedela, že môžem pracovať o pol hodku menej teda do pol 4, lebo u nás vo firme to majú tehotné dovolené ale nikto mi to nepovedal len jedna kolegyna sa ma pýtala, či je to môžné a potom som sa o tom informovala takže už tu budem len mesiac ale aspon niečo🙂)

adelka89
24. feb 2010

jemry ja jdu v pondeli na cviceni, ale tu pripravu nemame...

adelka89
24. feb 2010

jani libi se mi ten modro cerny 🙂

michalag
autor
24. feb 2010

janulka, mne sa okrem toho hnedeho paci este ten cierno zeleny 🙂 😉

adelka, tak sa vytesujes 🙂

jemrykka
24. feb 2010

adel ale aj to cvičenie ti bude určo stačiť, ktovie čo na tej príprave nám budú hovoriť skoro všetko som sa dozvedela tu medzi vami🙂))

zdenkapo
24. feb 2010

Ahojky

Janulka
tak ten modrý určitě ne kvůli údržbě,je tam příliš světlé barvy a já bych se určitě vybrala ten černo-růžový... natož,když čekáš holčičku.... a kdyby se chtěla neutrál,tak bych brala spíš ten první hnědý

janulka04
24. feb 2010

ved, to, ze mne sa Zdeni tiez zda, ze bude nonstop v pracke 😀
a my nevieme ci bude babulka...doktor si nebol isty...cakame teraz na 4.3., na posledny UZV 😉

jemrykka
24. feb 2010

janul aj mne sa páči ten s ružovou...aj ja budem mať čierno ružový kočík..to bude asi preto🙂

adelka89
24. feb 2010

ja nemam rada ruzovou barvu na kocarcich 🙂 ta modra se mi libi ale nejlepsi je ta hneda

pralinka25
24. feb 2010

mne sa paci ten s tym zelenym. taky sviezi na leto a vesely na zimu. hnedy je tiez pekny ale taky smutnejsi.

xxx.klarka
24. feb 2010

ahojky,

i mě tvrdne večer, v noci a ráno po probuzení břicho. Ale je to bezbolestné.

janulka, mě se taky líbí nejvíce ten hnědý 🙂

adelka, tak snad bude lépe a budete ještě dlouho 2v1.

janulka04
24. feb 2010

ten hnedy by sme chceli aj my.lenze skladove zasoby im dochadzaju a ja som v poradi, tak nevieme, ci na nas vyjde... 😒
zeleny som mala aj pri malych...tak som na vazkach s tym modrym, ale tam je negativum vela svetlych ploch a deti su cunici 😀 , ja som aj pri malych kocik casto prala...sice vyhoda, ze sa da do pracky dat skoro vsetko, ale zase nonstop ho prat..neviem neviem, kocky...
a nad ytm ruzovym ani nerozmyslam...ja som tiez neni fanusik ruzovych farieb 😵

pralinka25
24. feb 2010

janus mas to tazke. my sme nad kocikom dumali niekolko mesiacov. co to je za znacku?

jemrykka
24. feb 2010

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=p...
aký fajný nočníček, radosť chodiť na wc🙂)))

aaadus
24. feb 2010

Dobré poledne,
jsem si trošku přispala a před chvílí vstávala 😅
adelka je dobře, že už je líp 😉
yanika já na předporodní přípravu začínám chodit dneska a už se strašně těším
janulka mě se líbí ten hnědý 🙂
tvrdnutí břicha - taky mi tvrdne většinou večer, ale pokud to není pravidelné nevěnuju tomu pozornost

zzuzullka
24. feb 2010

dobré ráno 🙂

jani, mne sa páči ten hnedý a potom ten zeleno-čierny 🙂

mňa včera večer tak bolelo brucho, som sa ani vystrieť nemohla ani poriadne chodiť, to bolo akoby sa drobec snažil mi vytrhnúť nejaký orgán, by ma zaujímalo čo tam robil 😀 len chudák mm bol z toho trochu vyplašený tak som ho musela ukľudńovať, že to nič nie je a keď som si ľahla tak to za chvíločku prestalo. lebo inak na to, že som v poslednom trimestri, tak mi teraz všetky nepríjemnosti ustúpili a konečne si užívam tehu bez problémov. ani brucho mi netvrdne, len občas zabolí keď drobec veľmi vymýšla, aj panva ma teraz prestala bolieť, proste nič... a to som myslela, že teraz to bude najhoršie 🙂

zzuzullka
24. feb 2010

jani, a nemôžeš si tam zavolať a nejako si ho objednať, že určite chceš ten hnedý a prídeš si po neho len že teraz si u lekára tak sa tam dostaneš až neskôr?

jemrykka
24. feb 2010

zuzzulka, tak to je super, že si to užívaš teraz🙂 ja som nemala ani nevolnosti v prvom tak, ale teraz ma pri dlhšej cdzi bolia všetky kosti panvové a tak ☹ brucho mi moc netvrdne občas cítim večer ale iba pár sekúnd a keď sa viac najem nie prežriem🙂 ale že som sýta tak cítim že ho mám také napaté....ale to je asi normálne nie?

aaadus
24. feb 2010

zuzul abys to nezakřikla 😅 Ale musím říct, že se taky cítím dobře. Nějaké bolesti žeber, tvrdnutí břicha už neberu v potaz. A asi tomu pomáhá i to, že chodím 3x týdně cvičit

zzuzullka
24. feb 2010

ja tiež už nemôžem zjesť naraz toľko ako kedysi, asi preto, že už mi ostatné orgány začínajú ten žalúdok utláčať a toľko sa do neho nezmestí a keď sa viacej najem tak tiež cítim, že ho mám napäté akoby mi malo prasknúť ale za chvíľu to prejde 🙂

zdenkapo
24. feb 2010

janulka
tak když si nejste jistí co čekáte,tak teda ten hnědý.... já bych brala růžový,ale po TOmáškovi máme černo-zelený kočárek i sedačku

jemrykka
24. feb 2010

zuzi presne!! tiež mám pocit že mi praskne 😀 , ale trvá to možno tak hodinku...

zzuzullka
24. feb 2010

jemry, no už sa nemôžeme toľko napchávať 😀 😀 😀

janulka04
24. feb 2010

jemryka, to je JANE NURSE 😵
oni sa sovazaju zo Spanielska, tu vobec niesu, ani na Slovensku, iba v Polsku a tam vyjdu straaasne draho, mna vyjde aj s postovnym nejakych 420€, co je pohoda...takze sa nedaju zarezervovat, musim proste cakat, ci v zasielke do Anglicka ich bude dost 😀
ale ja som otrava a bombardujem ich mailami, tak mi dali kontakt na jednu pani z Nemecka, co berie od nich znacku Jane, tak mozno bude ochotna mi objednat jeden NURSE DAKAR 😀 😀 😀 , drzte palceky 😉 😵

janulka04
24. feb 2010

a s tym napchavanim vam zavidim, ja som vcera zbuchala polku Nutely 😀 🤐

jemrykka
24. feb 2010

nutela mňaaam🙂) bože už by somaj išla na obed :DD

zzuzullka
24. feb 2010

jani, presne tak, nedaj sa a bojuj a držím päste aby ti to vyšlo 🙂 my sme si začiatkom roka objednávala manželskú posteľ a keby som im tam nevolala snáď každý deň tak ju dodnes nemáme doma, to bolo strašné niečo, sľúbili, že ju už dovezú-dohodli sme sa na konkrétnom dni a samozrejme posteľ neprišla a ani nikto nevolal, tak som ta volala a sľúbili že zistia situáciu a na druhý deň zavolajú a samozrejme sa neozvali tak som musela zasa volať...dali nový termín...zasa nedodali ani nezavolali...a tak to išlo stále dokola až som im to povedala pekne od pľúc čo si o nich myslím a potom nám konečne prišla

janulka04
24. feb 2010

jaaj, to sa pralinka pytala... 😀

yanika
24. feb 2010

janulka: aj mne sa paci ten hnedy...
aaadus: ja som bola vcera prvy krat a moje dojmy boli rozne, napriklad jeden cvik mi pripadal dost krkolomny - malu fitloptu som mala pod krizami a mala som tlacit panvu dole, tak som sa bala aby som neublizila malemu. Ale tak hadam pani vie co robi..
Treba si asi len zvyknut a od buduceho tyzdna zacinam chodit aj na pilatesa, vsak budem konecne na MD a casu spuuuuuuuusta 😀 a hybat sa treba, nech nie som ako slon v porcelane..

janulka04
24. feb 2010

teda, zase som hlupost napisala, maju ho aj v Cechach aj na Slovensku, ale aj tam vyjde draho a navyse predavaju kolekciu z roku 2008..bleee 😝 😀
zuzul, ja som otrava, ma sa tazko zbavit a ono, ked nieco chces, tak musis ist po tom 😵 😉
yanika, aj ja chodievam na kurzy, nabuduce nas caka uz prebalovanie a kupanie babatka...teda, ja som tam sla s tym zamerom, ze sa naucim dychat pri porode, ale oni tam musia davat aj takuto teoriu 😒 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre