Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
24. feb 2010

Zdeni - klas.zavinovačku, bílou krajkovouo vytáhla mamka při naší návštěvě, jsme se s M. málem osypali, nám se to tááák nelíbí 😅 Taky chci jen ty rychlo na suchý zip. a bez krajek, volánků a podobných kravin
Zuzul, Adel - právě taky si říkám, že bývá už teplo, vím, že vždycky koncem dubna jezdíme na pouť už v sukni, pak se slaví za 14 dní nějaké narozky, že už bývá dobře.

jemrykka
24. feb 2010

zuzi ja som chodítko dostala tak ak v nom bude malá chciecť chodiť tak jej ho dám ak ie tak nie, možno preto by sa nemalo, lebo niektoré deti potom chodia po špičkách ale neviem či je to kvoli chodítku...

zdenkapo
24. feb 2010

Blani
to je fakt,ty rychlo jsou takové moderní,normální,ty volány mě taky děsí 😀

Chodítko
nesmějí se do něj dávat děti co se sami ještě neudrží na nožičkách,to je chodí třeba s držením kolem nábytku,pak jsme ho koupili a Tomášek ho teda milovat a moc si vyhrál,má to odendávací hrací pult s různými tlačítky a zvuky a taky s volantem hrajícím,ale dřív ho do toho nedala http://www.babylife.cz/choditka/chicco-choditko...

jemrykka
24. feb 2010

zdenka ja mám to isté🙂

zdenkapo
24. feb 2010

jemrykka
no skoro 😀 já mám to,co je přímo v tom odkazu i tu barvu confetti a hlavně ten pultík je jiný s volantem,ale jinak je to totéž a je skvěl,že se dá sundat pultík a dítě tam může mít jiné hračky,nebo pití a jídlo... a taky to sedátko se pohodlně sundá a vypere....

janulka04
24. feb 2010

zuzulka, ja som si kupila zavinku podobu ako Emitex, ale za lacnejsie...tiez sa mi zda moc predrazena...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7211425&tab=1

jemrykka
24. feb 2010

zdenka aha, no sú velmi podobné a mne sa staršne páči, a ten pultík ide lahko dole ešte som to neskúšala...

adelka89
24. feb 2010

jani ona je podle me stejna, jen tam neni ta znacka 🙂 my mame emitex z bazarku po miminku za 300 a je moc krasna jako kdyby ji ani nikdo nikdy nepouzival jen musim prisit suchy zip ale jinak super 🙂

janulka04
24. feb 2010

podla mna to je adel, aj tak zalezitost len par mesiacov, kedze potom pride zima a male bude treba dat do overalu a do teplejsieho fusaku
a ani v tej autosedacke dlhsie ako do 10.mesiaca nebude...aspon moje tam neboli dlhsie, uz im boli male 🙄

adelka89
24. feb 2010

jani je to tak, moc dlouho to nevydrzi....

zdenkapo
24. feb 2010

Jemryka
no je skvělé a pultík je tam jen nacvaknutý,dospělému jde v pohodě sundat...

Janulka
vypadá hodně podobně,akorát tu letní jak mám,je uvnitř bavlna a tady asi taky,nevim,jak je silná ta tvoje a mi máme medvídka navrchu

jo a já koupila novou za 350,-Kč ve slevě v e-shopu

adelka89
24. feb 2010

zdeni ja jsem tu slevu tehdy nestihla 🙂

janulka04
24. feb 2010

no, zdeni, to je super cena...
ja ju mam u maminy na SVK, ide pre nu mm az v aprili 😉 , takze neviem, aka je...ale mamine sa pacila
a ja mam este aj tu tenku zajacikovu...co mam v albume.. 😉

blanka.k
24. feb 2010

Janu - tak ta zajíčková je super 😉

zdenkapo
24. feb 2010

Adelko
já to nekupovala na tom babymaxu jak Adus a Klarka, sehnala jsem jí na MMB u jedné paní a koukala jsem ,že už jí má za 400,-Kč a máme kráááásnou růžovou...

Janulka
ta moje je dlouhá 90cm,takže i na podzim tam Aničku v pohodě dám a na zimu mám od EMitexu zimní fusak COmbi a je úžasný,ještě teď by s tam Tomášek vešel... a po mnoha praních je jak úplně nový....
ve vajíčku Tomášek byl do 9 měsíců a 7 kg,takže jsme ho museli dát do sedačky od 9 kg

janulka04
24. feb 2010

hej, tak to ano...Zdeni, to sa tam stane 😉
no u nas byva drsna zima..holt Alpy, takze ja budem asi navlekat do tepleho skor..a teda ani nepredpokladam, ze v maji budu nejake horucavy, tu je este dost chladno 😖

bibi13
24. feb 2010

ahojte.. ako sa máte?
ja som od piatka chora, blbá nadcha a zvyšena teplota, ale už je lepšie.. som sa tešila, že ma choroba nezdola a prd..:(.
a dnes ma od rana strašne boli žaludok.. ma maly asi tlačí alebo čo.. a aj chrbat ma boli a to nie som v robote.. uf!

nikkka
24. feb 2010

ja tiez nebudem kupovat tu zavinovacku specialnu do autosedacky..podla mna staci deka...

zdenkapo
24. feb 2010

nikka
tak na konci května už třeba bude teplo,ale v dubnu může být ještě dost chladno a přikrýt malé mimi jen ze shora nestačí,musí být zabalené hezky celé i zádíčka a ne na chladné sedačce

blanka.k
24. feb 2010

Tak koukám na zprávy a vidím v nich manžela mé spolužačky, furt bojují s vedením nemocnice, to už snad 2.rokem.... 😅 Vidím, že te´d stávkujou fakt všichni. Se až divím, že těhule taky nevytáhly do boje proti snížení mateřské , když jí snížili o 23%, když jiní bojují za malá % platu 😅

bibi13
24. feb 2010

ja tiež nekpujem tu zavinovačku do autosedačky.. dam deku zo spodu aj z vrchu, zababušim a nemusí byť žiadna špeci zavinovačka.. 😀

antynka1
24. feb 2010

Ahoj holky,
dneska jsem úplně vyřízená, v práci hrozný blázinec, ani si nestihám dojít na oběd..... Už s tím brzy fláknu... TOhle mi a to fakt nestojí.....
Zdeni - ta porodnická souprava je pro sanitky, je to povinné vybavení a musí to vozit - ještě vozí balíček na popáleniny 🙂
Adelka - super, že je ti lépe 🙂
No nic, já si jdu chvilku lehnout....

zzuzullka
24. feb 2010

bibi, presne tak 🙂

blanka.k
24. feb 2010

Si teď přidávám na web další fotky z cestování a objevial sjem první fotku našeho T., potřetí! za 10 let se mnou jel M. na nějaký zámek, a to 30.8. do Lednice, tak jsem tam hodilaa foťák na nějakou fontánu a blejskla nás. A M. se mi smál, že jsem celý den odbíhala z cesty čůrat do křoví, že prý co mi je... no a o dva dny později to bylo podle // jasný 😀

zdenkapo
24. feb 2010

Anty
já vim, můj táta jezdí sanitkou,ale,že se to dá normoš koupit...

lienka1076__2
24. feb 2010

Ahojky dnes som bola v tehu poradni a všetko bolo ok. Len srdiečko som nepočula, lebo ho doktorka nemohla nájsť, ale keď kope, tak je všetko ok. Asi je zle otočené. Zatiaľ je hlavičkou hore. A doktorku riadnie dokopala 😀.
Ale od poobedia mám kŕče v bruchu. Hlavne keď si sadám alebo sa otáčam. Je to také, ako zarazené vetry 😀 😀 . Neviem čo mám robiť, uvidím či to prejde.
Mám na nohavičkách aj pár krvavých kvapiek, ale to može byť aj z vyšetrenia, nie? ☹

adelka89
24. feb 2010

ahojky holky, tak kocarek je doma a je moc krasny, az na male nedostatky z neho mam fakt dobry pocit 🙂

blanka.k
24. feb 2010

Adel - hoď odkaz jaký máte 😉
Lienka - gratuluji k dobrým výsledkům.
Zítra dopo nepojede MK, tak se nelekejte:
bob • 2d • Dnes v 09:17
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahojte, 25.2. doobeda budu stranky nepristupne. Budeme robit zmeny na serveroch, pri ktorych musia byt vypnute. Predpokladame, ze vypadok bude trvat priblizne 1 az 2 hodiny.

Dakujeme za trpezlivost. 😉
Já jdu ráno na 8 na krev a další "velký" UZ, tak doufám, že už budou ledviny ok, a malej nebude moc velkej. No, ještě pro lepší krevní obraz mi M. teď donesl krabičku Tofife, no už je prázdná 😅

andelka
24. feb 2010

blanka: To je srandovní - prej co ti je 😀 Ale my to měli podobně. V sobotu 29.8. jsme jeli na výlet do Vídně, já čekala MS, tak mi bylo nějak divně...a 1.9. jsem našla // 😵 to je nostalgie, ach jo. A za 10 týdnů budeme mít toho malého cestovatele doma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre