Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
26. feb 2010

holky, mě dneska hrozně tvrdne břicho, asi to je tím napětím, sice to není bolestivé ale už to je po x, ani jsem to nepočítala. 🤐

doli1
26. feb 2010

dej si Mg třeba se uklidní nebo jich bude aspon min

blanka.k
26. feb 2010

Doli - ty mám taky, mám asi 3 balíky různých, vykouším a uvidím. A ty Happy jsem taky někde viděla v akci....
str.3 😉 http://www.iletaky.cz/jasmin-2732

xxx.klarka
26. feb 2010

Blani, co to je za drogérku, to ani neznám 😀

doli, dala jsem 2 rozpusté tablety, tak snad už bude lépe. ☹

doli1
26. feb 2010

jasmín je v brně hodně často.dobrá cena
snad ti to pomůže

blanka.k
26. feb 2010

koukám, že ta aakce v Jasmínu je jen do dneška :(

doli1
26. feb 2010

holky ja vždy když to nejmín potřebuji tak mi začnou růst osmičky 😢 celé těhu u šimka,když jsem ležela po havárce a ted zas.vždy se začnou hýbat v nepravou chvíli

matpaj
26. feb 2010

babky dobru nocku......idem este umyt riady, vyvetrat a hajat. 😔 ...cakam ze o 3.30 bude hurhaj, tak budem mat skory budicek.....sorry vsetkym fanusikom hokeja, ale lezie mi to na nervy................. 😖

michalag
autor
27. feb 2010

Breeeee ranko 🙂 🙂 🙂

bibi13
27. feb 2010

dobreeee ranko...

xxx.klarka
27. feb 2010

dobré ráno,

tak jsem si včera taky pobrečela pěkně že. 😕

Noc docela šla, ale to lítání na wc mě zabí jednou, a bude hůře 😀 ráno jsem se vzbudila s bolehlavem a ještě teď to nepřestalo. Paráda. 😠 Jinak jsem se vzbudila v 7 hodin, venku krásný světlo, modrá obloha a svítí sluníčko. Tož to krásný den. 🙂

bramburka
27. feb 2010

cau mala je zase nastydla pro zmenu, no takze ryma u deto je za trest, porad odsavame, i kdyz uz umi smrkat, tak se nevysmrka poradne proste

jinak me hrozne tvrdlo bricho 2 dny, poslicci, ale vcera uz OK. Hruza. Uz je toho na me moc, zitra se stehujeme do zrekonstruovaneho, lec spinaveho bytu, tak me ceka prace, nakterou jsem sama. Vim, ze to zni divne, ale jsem se presne vcera rozbrecela, ze kdyby tu byla mama, tak by mi pomohla uklizet, ted proste nikoho nemam. Ale je pravda, ze prisla na 1 dopoledne svagrova a umyla mi koupelnu, tak ta uz je. Ale je mi z toho dneska smutno. Tata je hodnej, Jirka taky, ale proste mama je mama, ach jo, spín....

xxx.klarka
27. feb 2010

brambur, tak snad bude malá brzo lépe. 😉 Závidím že se stěhujete do nového. 🙂 Neboj, ono se to časem podá. Je jasné že Ti mamka chybí, je to moc čerstvé všechno. ☹ Bude lépe.

Holky pomoc, co na padání vlasů, já mám hrůzu že do té doby než porodím tak budu plešatá, hrozně mi padají vlasy, to je až nemyslitelný. Každý den sbírám a vysávám chuchvalce. A o tom chuchvalci když si tu hlavu umyju ani nemluvím. ☹ ☹ 😖

aaadus
27. feb 2010

brambur bude lépe... Chce to čas...
klarka zkus kuknout do nějaké diskuze tady, myslím, že jsem tady nějakou o padání vlasů viděla

medan29
27. feb 2010

tak u nás prší a prší, takže nic moc

andelka
27. feb 2010

blanka: Bacha, ty přebalovací podložky Fixies v Tetě jsou omyl tisku. Byla jsem tam předevčírem (protože fakt bomba cena) a jen jsem tam vlezla, hned u pokladny byla omluva a správná cena je 99,90Kč.
Tak jsem šla do rossmana a koupila jsem 10ks babydream za 75Kč.

andelka
27. feb 2010

bramburka: Bude lépe, určitě, čas všechno zahojí a vy musíte jít dál. Stěhujete se do nového krásného bytu, budete mít přírůstek do rodiny...maminka bude sice chybět (jak by ne), ale měla by z vás radost.

U nás je teda krásně - sluníčko, modro 🙂 Jestli to i odpoledne vydrží, asi půjdu ven provětrat bříško 🙂

antynka1
27. feb 2010

Krásné ráno,
Bramburka - drž se, je toho teď na tebe moc. Jak psaly holky, chce to čas....... A do toho ty hormony. Není se čemu divit, že máš takové stavy. Tak držím palce ať je brzy lépe.

Adus - IP.

zdenkapo
27. feb 2010

Ahojky

tak rýma se mě furt drží ☹

jdu žehlit věcičky pro Aničku....

Doli
tak já budu chystat postýlku tak za 3 týdny,pak už to může přijít kdykoliv,tak ať taťka nemá starosti...

bramburka
27. feb 2010

jojo holky, dyk já vím 😉

kdyby clovek aspon mohl ven, ale mala je furt nemocna, uz toho je taky na ní moc. ted ma teda jen rymu a zvysenku, ale dnes budeme doma a zitra jen prejedeme do bytu autem, jirka maka na bytu tchyně a ja zase sama doma.

cumelila
27. feb 2010

Ahoojte dievčence...tak som sem zas po čase nakukla ale dočitať asi nedočítam ,no som rada,že ste všetky tu a v poriadku...
bramburka aj my sťahujeme tak viem aké to je ale treba sa tešiť s nového bytíku a skorému prírastku...ja sa šetrím a balím už asi týždeň po troške lebo je toho velaaaaaaa... no zajtra už budeme v novom 😉 ...tak zatial pa pa a krásny slniečkový dník 🙂

bibi13
27. feb 2010

ahojte, ja som mala nadchu od min. piatku.. jedla som veeeeeeeeeeeeeeeeeela ovocia (mandarinky, pomaranče hlavne) a mala som homeopatika - Euphorbium compositum Nasentropfen S (myslím, že mi to dosť pomohlo)

a dala som nový album, ako som hovorila za tie vecičky pre dievčatko.. tu je link, ak by mal niekto zaujem o niečo, pošlite IP a dam velkosť atd.. Ono aj tie farby su skreslené.. 😖

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

blanka.k
27. feb 2010

Ahoj,
tak jsem zpět z kurzu a prohlídky porodnice, super, už vím, jaký porodní sál bych chtěla, teda spíš M., s vanou a telkou, sice tam jako na jediným nejsou okna, ale mě to přijde právě víc útulný 😀 M. prohlásil, že vana, TV, ideál, že už hcybí jen lednice na vychlazené lahváče 😀 A pak pro novorozence tam mají odsávačku an pldovku, tak prý hurá, i kávovar tam mají 😀 A manžel druhé těhule o tom prohlásil, že je to mixér 😀
Bibi - ty sporotvní modrý šatičky jsou krásný 😉

zdenkapo
27. feb 2010

Bibi
věcičky hezké,ale Jakubovi by to asi neseklo 😀

Blani
při porodu ti bude celkem jedno myslim,kde právě jsi a jestli tam máš televizi... mi máme hekárny po 2 rodičkách,takže když tam nejsi sama,tak ani manžu k tobě nepustěj a až na porodní sál pro něj dojdou na chodbu,tak jsem právě dopadla já poprvé a teď ani nevim,kde budu rodit,jestli to Anička nestihne do 19.4.

blanka.k
27. feb 2010

Já doufám, že vychytám jeden z těch nadstand., ty bývají spíš prázdnější, a právě M. se radoval, že bude sledovat nějaké sport a bude mít pohodičku. Tak jsem ho upozornila, že ta vana je tam pro rodičku a ne pro tatínky 😀 Ale jinak, jak píšeš, je mi docela jedno, jestli tam je TV nebo okno, spíš, že je tam vlatsní WC a nemusím přes chodbu na společné. To mě na tom láká. A je asi 3x větší než klasický porodní sál. Ale jiank je mi jedno, jakou to má kvalitu a výbavu, hlavně abych nerodila na ulici 😀

blanka.k
27. feb 2010

A včera mi tu Klárka dělala chutě těma dortama, no tak jsem chtěla jít za odměnu z té porodnice na pohár, ale žádný vnohdný podnik v okolí nebyl, tak jsme v Tesku nakoupili super zmrzlinu, karamelovou, tak jdu na ni 😀

blanka.k
27. feb 2010

http://www.aukro.cz/item932000340_armani_overal... 😅 To je cena, když ještě pominu, že teda overálek nic moc 😅 😒

greeri
27. feb 2010

ahojte 😀
no armani nech radšej overaliky nerobí 😝
a blani mala si nakoniec v tej pôrodnici aj foťák ako si plánovala? 😵

blanka.k
27. feb 2010

Greeri - no samo jsem ho nechala doma 😅 Ale stejně tam nebylo moc co fotit

xxx.klarka
27. feb 2010

blani, mi byli na té oslavě, dortík měl docela úspěch 🙂 pak jsme jeli nakoupit, tak jsme s ekoupili smaé dobrůtky 😀 raffaelo, čočky-bombony, horalky, lentiky, 3bit, bramburky, čokoládovou zmrzku 😀 samé lepší 😀 8. mi oznámí že mám cukrovku a bude po prdeli, tak si toho musím ještě užít. 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre