Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
28. feb 2010

on zaznamenává ozvy srdíčka,jestli jsou už nějaké děložní stahy a ještě když dítě kopne musíš zmáčknou až ted jsem se od kámošky dozvěděla že nesmí kopat víc jak 60 v tom grafu.to vše se zaznamenává do grafu a po půl hodině se to vyhodnocuje

antynka1
28. feb 2010

Doli díky 🙂 A neboj, celý svět se nespiknul proti tobě 🙂
A měření průtoků je co, a jak se provádí?

m.c.
28. feb 2010

U nás v nemocnici dělají když se jde poprvé na tu kontrolu i UTZ.

Já jdu v úterý na kontrolu, budou poprvé natáčet mimčo na monitor, mám pocit že ty týdny hrozně rychle ubíhají 😕 .

Holky, jakou soupravičku do porodnice kupujete? Bavlněnou? Přemýšlím jestli koupit bavlněnou a na to tu zavinovačku z Emitexu, jestli to bude stačit. Nic novýho kromě soupravičky do porodnice totiž kupovat nechci, tak ať to nekoupím blbě 😉

antynka1
28. feb 2010

M.c. - já taky budu mít bavlněnou soupravičku a k tomu EMitex zaivnovačku 🙂
No jinak se právě pokouším ostříhat si nehty na nohou - jsem potěšena, že to zatím jde docela dobře 😀

doli1
28. feb 2010

taky mám bavlněnou soupravičku do porodky.já mám ještě zimní zavinovačku tak snad to bude stačit.
m.c už jdeš do porodky nějak brzo?
anty nehty jsem taky před týdnem zvládala ale oholení už nedám.příští týden to nechám na tátovi

michalag
autor
28. feb 2010

antynka, tak to ti zavidim ze ti to celkom dobre ide, ja pri tom fucim ako lokomotiva 😅 😀

antynka1
28. feb 2010

No holení to už nedám ani omylem 🙂
Michalag - nepsala jsi tu před nedávnem o těch problémech s játry? Nemůžu to najít..... Nevím jeslti jsi to byla ty. Víš o tom něco bližšího?

michalag
autor
28. feb 2010

anty asi ano, preco?

antynka1
28. feb 2010

v úterý jdu na jaterní testy, tak zjišťuji, co mě čeká jestli mi to potvrdí..... doktorka mi to vysvětlila, ale zjištuji co se dá....

michalag
autor
28. feb 2010

anty, ja som mala zvysene pecenove testy ... kym nato prisli tak som bola hospitalizovana a bola som na koznom, na sone (pecene), brali mi krv kde zistili zvysene pecenove testy, nasadili mi dithiaden a po porode to pekne odoznelo 🙂 😉

michalag
autor
28. feb 2010

dufam ze som ta nevystrasila 😅 , lebo to som nechcela

antynka1
28. feb 2010

Nevystrasila, me doktorka dokonce rikala, ze v nejhorsim pripade musi i predcasne ukoncit tehotenstvi... Takze ty jsi me spis uklidnila 🙂 Tak uvidim, jak dopadnou moje testy..... Snad to je zbytecny poplach.

michalag
autor
28. feb 2010

anty, nemusis to mat velmi zvysene a ostanes doma 🙂 😉 , alebo ta daju do nemocky a budu ti kontrolovat testy a ked sa budu lepsit a nie horsit tak ta mozu poslat domov 😉

antynka1
28. feb 2010

Michalag - diky za info - snad to bude dobry..... A jak dlouho jsi byla v nemocnici?

michalag
autor
28. feb 2010

anty myslim ze 5 dni a potom som uz bola doma 😉 ... ale neboj bude to v poriadku 🙂

a preco ti ide robit tie testy ci mas tiez svrbenie?

tu je aj tema o zvysenych pecenovych testoch
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

antynka1
28. feb 2010

Jj, presne tak, svedi me cele telo.....

michalag
autor
28. feb 2010

tak v utorok budem drzat palce 😉

michalag
autor
28. feb 2010

anty a necitis malicku ze ti tlaci na pecen? lebo ja som maleho citila ze je az pod rebrami

antynka1
28. feb 2010

Tlaci mi jen na mocak- a je nize nez by si Dr. predstavovala...

michalag
autor
28. feb 2010

anty, tak potom daj vediet ako ste dopadli

antynka1
28. feb 2010

Urcite dam vedet.

michalag
autor
1. mar 2010

Breeee ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 ,

doli1
1. mar 2010

ahojky tady ještě nikdo neni.jde vidět že prvomaminky ještě spinkají jen my musíme stěma našema škvrněma.prcek mají ve školce prázdniny tak ještě týden doma 🤐

aaadus
1. mar 2010

Dobré ráno 🙂
michalag mě taky svědí celé tělo někdy, naštěstí to není celý den, ale vždy večer 😝 Dneska to dr musím říct na poradně

janulka04
1. mar 2010

ahojte majovky, dobre ranko....
tu vam je dnes tak krasne...slniecko svieti, normalne citit jar vo vzduchu...uz sa ani neviem dockat prechadzok s kocikom 😵

inac, mm na mna vcera nezabudol a doniesol mi ochutnat jogurtovu amarenu, tak som zdobla vsetky styri kopceky...co uz so mnou? 😀

a inac, to svrbenie, vam poviem, to je na nervy,sa kremujem, kupem v takom olejovom geli pre tehotne a noc z toho...ale brusko mam na podiv makke a jemne, este aj mm sa mi smeje, ze to mam ako zadok vpredu 😠

tak prajem vsetkym uspesny start do noveho pracovneho tyzdna 😉

doli1
1. mar 2010

jj venku je krásně hlavně za oknem 😀 taky už se moc těšim na projíždky s kočárkem.docela mě to bavilo ty hodinové vycházky v lese.jen jak jsme se přestěhovali tak tady je to s kopce do kopce ale aspon zhubnu

aaadus
1. mar 2010

a já dneska peru první várku plenek, jsem zvědavá jak ta Lovela voní. Ale dneska mi to pěkně provoní sluníčko a vítr

matpaj
1. mar 2010

Dobre rano...... 🙂
Ja uz frcim v praci..... 😒
Dnes doobeda vola m na vysledky z GTT, tak som celkom nervozna......drzte mi palusky..... ☹

Inak babky aj vam sam robi ta stredova ciara na brusku? ja som si vcera vsimla ze ju tam taku slabucku uz mam.....

A este poradte.....viem ze sme sa tu o tom uz bavili, ale dostala somm na narodky vitaminky Femibion....2 .baliky
a neviem ci ich mam teraz este jest......mne ani vitaminy asi netreba, priberam kvalitne......mam si ich nechat az ked budem dojcit po porode?- je mi ich luto nechat exsnut, su strasne drahe a nemam ich komu dat...... 😒

matpaj
1. mar 2010

aaadus, zavidim.....ja som prala cez vikend, nase oblecko, nie este pre babo, ale vonalo krasne tym cerstvym uz skoro jarnym vetrom.....a to pradlo je take makkucke, normalne bolo aj rovne, ani zehlit som nemusela, som sa z toho tesila, lebo ja zehlenie neznasam.... 😠

doli1
1. mar 2010

matpaj čáru přes bříško mám jak vyšitou ale neni tak silná jak u šimona.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre