Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
1. mar 2010

doli, ona sa este zvyrazni, ci uz nie?

doli1
1. mar 2010

já se bojim že by to venku ještě ulítlo a všude by se to vyválelo a kolíčky nepouživám vadímě jak to ničí oblečení.

aaadus
1. mar 2010

matpaj čáru mám taky, ale strašně slabounkou. A ty vitamíny nevím, to jsou ty Femibion 400 co se můžou brát i během kojení?

janulka04
1. mar 2010

ja teda ciarku nemam kocky, ale pri malych som uz davno mala...za to mam chlpate brusko...akoze nic hrozne, ale take svetle chlpky sem tam a dlhe...to som tam nikdy nemala... 😕 😅

aaadus
1. mar 2010

janulka chlupatné břicho mám taky 😀 Ale co jsem viděla fotky těhulek, spousta jich to má, to budou asi ty hormony

yanika
1. mar 2010

Bre ranko cakatelky 🙂
michalaq, aaadus: mna tiez svrbelo poslednych par dni brusko, ale zmenila som kremik a je to v poriadku, tak to hadam tiez nebude nic vazne..
Vidim ze nie som jedina co je vystrasena z roznych priznakov, mna teda dost trapi ta hlava a vykyvy nalad, ale zajtra idem na poradnu, tak uvidim..
Ciaru nemam, ale kamaratka ktora ma podobny termin ma ciaru cez cele brusko - ale caka dievcatko 😀

doli1
1. mar 2010

matpaj u každého je to jiné a jak vidim tak i u každého těhu je to jiné.u šimiho jsem měla čáru jak hrom ted jen trošku.
vitamíny bych už nebrala až po porodě

aaadus
1. mar 2010

Dneska jsem byla první noc bez manžela a bylo to hrozné, pořád jsem se budila, píchalo mě v levém třísle. Ach jo, to jsou nervy, snad je to poslední služebka do porodu

matpaj
1. mar 2010

ano aaadus to su femibion 400......

aaadus
1. mar 2010

matpja já už bych teď vitamíny asi nebrala, ale záleží na tobě jak se rozhodneš

matpaj
1. mar 2010

aj ja mam chlpate brusko, ale iba take svetle chlpky, nastastie......to je zlate. ked sami tak najezia, a tu ciaru mam tiez uplne slabucku.....moja svagrina mala na brusku brutalne cierne chlpy....... 😒

aaadus, neboj mm sa vrati.....vies co by som ja dala za to keby moj odisiel aspon na tyzden.....vcera sme sa hadali cely den....no, prehra v hokeji, tak som si to odskakala ja.....dokonca poobede, ked som chcela ist s Pajkou von , tak nas zaviezol k nasim a odisiel, ze on sa nebude prechadzat ako pako......no, fakt je pako....
tak, dnes som rada, ze som v praci....... 😒

yanika
1. mar 2010

Suhlasim s aaadus, ja vitaminy uz nechcem jest, papam jedine to magnesium a sumive calcium.. A vela mliecnych vyrobkov, aby som sa neodvapnila..

matpaj
1. mar 2010

hm, aaadus , asi ich nebudem jest, asi az po, bojim sa ze by som viac priberala, co ja uz nemusim ani deko..... 😒

janulka04
1. mar 2010

no, yanika, vykyvy nalad su aj u mna... a vetsinou si to odskace mm 😀 ...zozaciatku som ho vytacala, teraz to berie s rezervou...
matpaj, pokial mas vysledky v poriadku, tiez by som ich uz nebrala...ja ich teda uzivam od zaciatku, este ked sme len planovali...a nemyslim, ze by som nejako moc priberala...mam sice skoro ++ 10kil, ale podla mna je to normal, nepriberam narazovo, ale postupne...tak sa nebojim 😉

janulka04
1. mar 2010

😵 jeee, matpaj, pozeram, ze mas tiez vybrane medzi favoritmi to lehatko chicco 😉

antynka1
1. mar 2010

Krásné ránko,
tak to já vitamínky papám. Nepřibirám, takže je to OK 🙂

matpaj
1. mar 2010

no, janul mam, este vsak nie je kupene.....kupim ho asi az neskor, vybrala som si iny kocik ako sme planovali....trosku drahsi 😝 tak musim niekde utiahnut a lehatko nebudem potrebovat hned.....inak objednala som aj supravu do postielky, co poviete?......

http://www.shop4baby.sk/?125,3-dilna-sada-povle...

http://www.shop4baby.sk/?1797,zavinovacka-s-vyz...

doli1
1. mar 2010

adus ty už máš taky pěknou výbavičku 😀
malá zase štuká a velký se začíná nudit.
po vitamínech nemáte přibírat vy ale mimi

yanika
1. mar 2010

janulka: ved prave🙂 odskace si to vacsinou mm hihi.. ale uz si tiez zvykol, aspon ta faza udobrovania je vzdy prijemna🙂
doli: presne, priberaju hlavne babatka, a kedze ja som mala 4000g pri narodeni, tak neriskujem a nechcela by som rodit maleho obrika 😉

aaadus
1. mar 2010

doli a to tam není nafoceno všechno, jsme byli v sobotu v jednom velkoskladě a koupili jsme dalších 6 oblečků a od našich jsem nedávno dostala asi taky 6 kousků
já jsem brala akorát v I. trimestru listovku, pak už nic a to na doporučení dr. A aby malý byl nějaký obřík taky nechci - manžel měl při narození 4500g a já 3600g a to fakt rodit nechci 😅

antynka1
1. mar 2010

S tím přibiráním miminek to není pravidlem - je to odvislé od BMI matky, bohužel nevím, jesti příbývají miminka těch co jsou hubený nebo naopak......
Holky ze Slovenska - jak se vám zobrazují příspěvky, když píšeme s diakritikou? Je to v pohodě?

zzuzullka
1. mar 2010

Ahojte tehuľky, ako sa máte 🙂

som tu celý víkend nebola, lebo som mala školu... práve zisťujem ako vyzerajú ortopedické nohavičky, lebo si ich musím zobrať do porodnice, je to toto:? http://www.maderna.sk/novorodenec/prebalovanie/...

antynka, príspevky vidím úplne v pohode aj s diakritikou 🙂

janulka04
1. mar 2010

tak ja by som tiez netvrdila, ze je pravidlom, ze po vitaminoch sa rodia "obrici"...kedze podla dokiho je male stale skor blizsie k tej spodnej hranici 😀
matpaj, ani ja ho este nemam kupene 😀 ...tiez najprv kocik a lehatko potom...aky ste kupovali..Jane? 😕

antynka1
1. mar 2010

Zuzulka - tak fajn, budu i nadále psát s diakritikou 🙂. s
S těmi otopedickými kalhotkami - asi je nejlepší počkat co řekne ortoped, jestli je to vůbec potřeba.....

janulka04
1. mar 2010

zuzul...ano...
my mame taketo...babka kupila 😀
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=64268

janulka04
1. mar 2010

anty, no ja som musela male balit do pol roka...ale tentokrat mam kupene iba c.1, potom uvidim, i ked sa vravi, ze pre dievcence je to dolezite, tak ja ti neviem... 😕

doli1
1. mar 2010

jj holky by se měli preventivně balit do širokého balení ale taky to neni pravidlem

yanika
1. mar 2010

Tak ja budem balit urcite na siroko a potom podla kontroly na otropedii... to by moja mama neprezila, keby som nebalila, uz dost ze vedieme vecne dialogy na temu natierania babatka.. 😀

xxx.klarka
1. mar 2010

dobré ránko, dneska jsem se po dlouhé době krásně vyspala🙂 Ráno mě vzbudilo krásné sluníčko 🙂 Co více si přát.

Malinká mi včera nedala chvilku klidu, až se tatík divil jak může tak hodně kopat 😅

doli1
1. mar 2010

yanika to bude ještě témat na kterých se nezhodnete.u nás už tchýně projde třetim vnoučetem a přesto je to furt dokola.nepokládat na zem,koupat každý den,pšiká je nemocný,málo oblečený atd.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre