Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
2. mar 2010

ahojte..

mne bol odporuceny dudlik NUK taky zrezany a vraj nemam kupovat ten najmensi...

ja som tiez nedostala ziadny box ☹

cez den sa hybem v pohode, ale vecer nie som schopna sa ani zohnut, na posteli sa ledva pretocim..a fucim pri vsetkom..no ja si to neviem predstavit co budem robit v maji...

medan29
2. mar 2010

Dobré ránko!
Tak mě čeká poradna až zítra odpo a docela se zas bojím aby bylo vše ok

nikkka
2. mar 2010

ja som bola vcera na poradni, zase mi musela sestricka merat tlak na 2x..neviem cim to je, ale ked otvoti dvere sestricka, srdce sa mi rozbusi, sa bojim...nerozumiem tomu...

medan29
2. mar 2010

Ale mám radost, že mám konečně vybraný kočárek, ale dalo to práci než se manžel rozhodne 😀 , takže až dorazí za 14dní tak ho pojedeme koupit, tedy spíš asi objednat na prodejnu

blanka.k
2. mar 2010

Dobré ránko,
Doli - pokud se ti vrací jen vůně, tak je to dobrý, mě se furt vrací jídlo 😅 Prý i na to pomáhají ty Rennie, no mě teda nějak ne 😅 A boxík taky nemám ani jeden :( Dudlíků mám nakonec asi 5 (3 Avent, 1 Nuk a 1 Mam silikonové, vel. 0-2. 0-3, 3-6, 6-12 😀 )
Medan - nakonec ten Freestyle? Jakou barvu?

zdenkapo
2. mar 2010

Dobré dopoledne....

tak dnes mě čeká veeelká kupa na žehlení, už mám i uschlé věci holčičí a plenky.....

Mayocka
😀 tak hlavně,že je malá v pořádku a už teda víte co bude

Dudlík
mě se teda osvědčil úplně nejvíc Avent Sensitiv a mám ho zase koupený pro Aničku, ty zkosené teda nedoporučuju,protože musíte hlídat,jak si to mimčo dává do pusy,nej jsou tyhle orthodontické silikonové a mají stejný pravidelný tvar....

Doli
tak jak si dopadla ty s praním holčičího?

medan29
2. mar 2010

blanka.k:nakonec to bude tenhle http://www.sambaby.com/1985-kombinace/17901-qui... barva chili

nikkka
2. mar 2010

asi zalezi aj od babatka na aky dudlik si zvykne..mne zase bol oporuceny ten zkoseny..takze nakupim aj taky aj taky a hotovo..

medan29
2. mar 2010

Já koupila jen dva ty dudlíky od Avent a uvidím až mimi bude větší

blanka.k
2. mar 2010

Dnes je počasí na praní a sušení jak dělané, teda aspoň v Brně 😉 Praní už jsem nějak vymyslela, v čem a jak atd. Ale jak budete čistiti třeba kočárek, hračky, co v soběmají nějaký mechanismus? Nebo postýlku dřevěnou, cestovní?... čím do umyjete?
zdeni - no jot, oj e fakt, že ty spláclé dudlíky se musí správně dávat do pusy, to mě nenapadlo,.. 😅 Já mám spláclý všechny 😀 😅

simi.w
2. mar 2010

Mne Anička chtěla jen zkosené dudlíky, ten pravidelný tvar vyplivovala, každé dítě je jiné, takže to třeba vyzkoušet. V porodnici jsem taky měla dudlík s pravidelným tvarem a to vůbec nechtěla, tak jsem si říkala, že dudlíky prostě používat nebudeme, pak jsme dostali zkosený dudlík a ten si vzala hned 😀

simi.w
2. mar 2010

medan, krásný kočárek jsi vybrala, ta barva je hezká, mě se líbí i ten fialový, myslím, že to byla kolekce 2008
a kde jste ho objednávali ?

blanka.k
2. mar 2010

Medan - červený Speedy na ten jsme v obchodě taky koukali 😉

nikkka
2. mar 2010

klarka super pribeh...kedy bude pokracovanie?

zdenkapo
2. mar 2010

no je to na houby ty zkosené dudlíky, fakt se musí hlídat,aby to mělo mimi dobře v puse kvůli dásním a pak zubům a za chvíli si bude dítě samo dudlík vyndavat a dávat a i v noci a to těžko člověk uhlídá,já bych ho nechtěla,ale asi teda někdo do toho jde,jinak by se nevyráběli 😀 zas mám vyzkoušno,že v období slintání od novorozrnce jsou super ty avent sensitiv a pak někdy až je hodně zubů a dítě se snaží ho prokousnout,tak ty hladké i prokousne,ale dobré jsou pak s drsnějším povrchem- měli jsme Mam,myslim soft- má uprostřed takový matný drsnější povrch- ten neprokousával tak snadno 😉

pralinka25
2. mar 2010

nikka som ta objavila v teme porodnica v tt 🙂

pralinka25
2. mar 2010

ja mam zatial jeden dudlik co sme dostali. je to nuk skoseny. uvidime ako mu bude chutit a priebezne dokupime

nikkka
2. mar 2010

ano pralinka, som tam len tak nakukla a som bola zvedava ako to bolo v tej porodnici...aj vam tam hovorili ako vsetko prebieha? mas aj nejaky zoznam?

pralinka25
2. mar 2010

ano presli sme to tam, poukazovali nam porozpravali. hlavna PA bola zlata.
zoznam mam dostala som u mojho lekara. inak ho tam maju na prijme vyveseny

nikkka
2. mar 2010

tiez som rozmyslala, ze sa tam zajdem pozriet..ale asi sa tam dostanem az ked budem rodit..uz aby to bolo..

pralinka25
2. mar 2010

no ved uvidis. prehliadka bola fajn mohli sme sa na vsetko pytat. len narocne lebo ja musim lezat a lezim uz mesiac tak dve hodiny chodit bol zaberak 😀

nikkka
2. mar 2010

tak to ti verim..pre mna dnes zaberak sediet v praci, neskutocne ma boli chrbat...uz neviem ako si mam sadnut...

nikkka
2. mar 2010

ozaj a vyzera ta nasa porodnica aspon tak ako na fotkach na ich stranke?

pralinka25
2. mar 2010

hehe ako co. porodnych sal je 5. v dvoch maju pekne nove ruzove kresla tri su ako z pred 30 rokov
este som ich stranku nekukala lebo tam tie fotky neviem najst

nikkka
2. mar 2010

no tak to co maju na fotkach je nove..ale asi mi to bude jedno, hlavne ze budem rodit a zvladnem to..

pralinka25
2. mar 2010

no pozerala som tie fotky a v podstate je to tak. tu piatu porodnu salu potom asi nepouzivaju

zzuzullka
2. mar 2010

ahojte babulky, ani vás nestíham dočitať lebo práve varím obed, ale je mi nejako divne. mám pocit akoby sa mi chcel drobec vytlačiť von z brucha, cítim úplne tlak v podbrúšku akoby mi tam strašne tlačil niečim a do toho také menštruačné bolesti až mi do krížov vystreluje taká bodavá bolesť. myslíte, že by to mohli byť aj poslíčci alebo to len drobec zasa nejako vymýšľa?

aaadus
2. mar 2010

Už jste viděly novou verzu koníka? To je normálně 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

xxx.klarka
2. mar 2010

NIKKA, já netuším. Jen jsem na to narazila. 🙂

aaadus, novou verzi? to jsem teda neviděla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre