• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Blani - to mi nevěř - jedna holčina tam píše, že jí nevyhovovaly, že mají blbá lepítka :slight_smile:
3. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Izolepa to jistí :grinning: :grinning: :grinning: Stejně chi jen 1 malé balení, a uvidím, jaké budou, pak kdyžtak vyšlu rychlého posla do obchodu :wink:
3. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase ale spotreba je opravdu velika, treba 10 denne, tak si to spocitejte :confused:
3. mar 2010 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jestli dobře počítám, tak těch malých tj. do 5 kg - to je tak do měsíce? Tj. 30 x 10 denně - tj. 300 ks?
3. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky
mimča mají fakt velikou spotřebu plenek doku pijí jen mléko,mají řídkou stolici a hodne často kakají....
takže Blani jedno balení máš tak do porodky....

ty bílé Pampers by měli prý být lepčí na odvod té tekuté stoličky,tak jsem zvědavá...
3. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám koupený pak ještě Happy s tím výkrojem a pak o torchu větší Huggies a uvidíme co padne. :wink: I kdyby, tak přímo proti porodnici je Tesko :grinning:
3. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky
já mám docela obavy,kde budu rodit,musim přiznat,že z toho začínám být dost nervozní :frowning2:
3. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám obavu,jak poznám, že už je to tu, že nebude v "mé" porodnici volno, že zůstaneme trčet v zácpě, když vezmeme auto, že nebudu mít mlíko, že bude malej pořád brečet a já nebudu vědět co s ním, nebo že bude hodný a i tak nebudu vědět co a jak, atd... :sweat_smile:
3. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já se hlavně bojím že manžel nebude doma že bude někde na cvičení a já na to budu sama
3. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ono se má jet do porodky až kdž jsou stahy po 5 minutách 2 hodiny,tak jsem jela já a nebo když odteče plodovka tak do hodky asi,tak to by ty chlapi měli v klidu stihnout,ale hlavně aby vše dobře dopadlo a to ostatní je vedlejší... už aby to bylo šťastně za náma....
3. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky doufám, M. to má domů MHD a pak pěšky max.30min, takže pohoda. já mezitím zavolám sanitku, pak do porodnice, jeslti mají volno a nadstandart si kdyžtak bloknu a jedééém :grinning:
3. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nás jestli manžel bude v práci tak potřebuje na cestu 4hodiny a jestli bude někde na cvičení tak nemá šanci vůbec dorazit :frowning2:
3. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak u nás nejde bloknout nadstandart, prej až u příjmu
3. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás to taky nejde dopředu ale když se tam volá že jedem tak myslim že by to šlo a první na co se mě ptali tak jestli chci nadstandart aby ho zamluvili.
já ikdyž druhorodička tak se taky bojim že to nepoznám protože porod jsem měla vyvolaný a taky na vše se velmi rychle zapomene.
3. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady to taky klasicky nejde, ale ptala jsem se přímo v poordnici, když zavolám, že mám kontrakce po 5 min, atd. a že jedu, a do 20 min. jsem tam, tak prý mi ho bloknou :wink: nebo spíš řeknou, jeslti je volný nebo aspoň klas.sál (kdyby ne, tak musím jet jinam) a když jo, tak ho bloknou :wink:
3. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem zpět z kurzu a mám toho zase plnou hlavu. Kdy odjet do porodky jsme zrovna dneska probírali a není pravidlem, že musíte odjet když máte kontrakce 2hodiny po 5 minutách. Záleží na vás, jak se cítíte. Já se teda budu snažit doma vydržet co nejdýl a jet na poslední chvíli, aby mě vzali (jedna porodka bude zavřená tak bude nával). To samé když vám prdne voda - pokud bude čirá nebo narůžovělá a nebudete mít kontrakce, stačí do porodky dojet do 2 hodiny
alternativy pro vyvolání porodu:
- ricinový koktejl
- kořeněný nápoj
- sex
polohy při kontrakcích:
- pokud budete mít dostatek síly, snažit se chodit. Ale zapomeňte na elegantní chůzi modelky, nohy co nejvíce od sebe ať má mimčo kam sestupovat
- když budete dlouho otevřené třeba na 3 prsty, zkuste změnit polohu

Při natáčení CTG se nebojte PA říct, že vám nevyhovuje ležet tak a tak, ale tak a tak. Nebo když se chodí na monitor a vy víte, že mimčo v tu dobu není zrovna akční, dejte si něco sladkého. Mimčo jako první vnímá sladkou chuť

A více si nevzpomenu, teprve to vstřebávám a musím si pročíst materiály. Vím, že tam je ještě něco o různých olejíčcích, která vás u porodu uvolní, ale je toho moc. Kdo budete mít zájem, pošlu vám IP, protože ne každý na tyto metody dá :wink:
3. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby preco otvarate novu temu? ved sa dohodlo ze sa otvori az ked sa narodia nase deturence :confused: :astonished:
3. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tady pokud nemáš ty prav.kontrakce po 5 min. ty cca 2 hod. tak tě hezky pošlou domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s vodou nám říkali, že pokud máš pozitivního streptokoka, tak dojet hned.
Ta poloha při chození - myslíš chodit "jako posr...á? (pokakaná?) :grinning:
Dobrou všem :wink:
3. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
porod urcite spoznate :wink:

aspon u mna to boli vecer bolesti do krizov (ale ako prvorodicka som to neriesila a nevedela ze to zacina kedze ma dost casto boleli krize), alebo mozu ist do stehien ... a mne praskla voda takze som uz vedela, ale tiez vas moze tlacit na konecnik a na velku potrebu
3. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag já nevím proč byla založená nová téma, já to nebyla
blanka jo chodit jako posraná nebo jako když tě chytnou záda a nemůžeš se narovnat :grinning: Jo když máš streptokoka tak jet hned nebo když by si rodila dřív a neměla jsi hotové stěry tak taky jet hned :wink: Říkám, že to vstřebávám, je toho vždy tolik, že mi trvá než si to v tom kokosu srovnám :sweat_smile:
3. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja napisem danu, aby ju zavrela, ved naco maju byt 2 rovnake temy
3. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag jj. Až budou prcci na světě založí se nová, protože to co teď řešíme bude potom out :grinning:
3. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaadus tak to ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale trosku mi potom bude smutno za tehu, kedze uz dalsie neplanujeme (aspon zatial)
3. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska taky myslím na porod:slight_smile:. Pročítám diskuze jak "přinutit" mimčo aby se otočilo správně. Normálně mě to začalo stresovat že je koncem pánevním, pravděpodobně bych v naší porodnici rodila císařem. Vím že je ještě hromada času aby se otočilo, ale znáte to, člověk hned plaší :grinning: .
3. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fuj
http://revue.idnes.cz/cinska-holcicka-vazi-ve-dvou-letech-pres-ctyricet-kilo-ppl-/zajimavosti.asp?c=A100303_142255_zajimavosti_nh

m.c. zkus si baterkou posvítit na podbřišek, mimi uvidí světlo a bude se za ním chtít podívat. Je to trošku směšné, ale raději zkusit všechno než nic :wink:
3. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaadus fuuuj, to je az nepekne ako vyzera to dievcatko

m.c. ved este sa moze kludne otocit :wink: , myslim ze to zacinaju riesit az okolo 35-36tt a niektore deticky sa otocia kludne aj v den porodu :wink: :slight_smile:

napisala som danu aby zavrela temu Maj 2010 2. cast ... aby ste vedeli
3. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ja len tak obcas vas kuknem :wink:
m.c. nemas dovod na obavu moj maly sa tiez otaca ako sa mu zachce :grinning: no doktor ma ubezpecil, ze vela deti sa otoci aj v case kontrakcii tesne pred porodom takze klud a nechaj to na prirodu ja sa uz preto nestresujem aj ked sekciu by som nechcela :frowning2: no zaklad je aby mimco bolo v poriadku :wink:
3. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko dievocky :slight_smile:

bris, kludne prid aj castejsie :wink: :slight_smile:
4. mar 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj michal, my uz dlouho vzhuru.. :sweat_smile:
4. mar 2010 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok