Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

yanika
4. mar 2010

Ja sa tiez pridavam k tym, ktore by chceli rodit skor🙂 vobec by som sa nenahnevala na nejaky 36-37tt .. tak rodila aj sestra a keby to vyslo na narodeniny mojho otca, tak by to bolo super ako spomienka na neho..
Mne je dnes tiez pekne blbo, v hlave huci, busi mi srdce, asi zmeny tlaku... 😉 Idem nieco robit, aby som sa moc nepozorovala...
A ta poporodna fotka, to je riadny ulet.. ale niektore zienky fakt nemaju s nicim problem 😉 Mne sa osobne ten obrazok paci, ale naozaj to patri do intimneho rodinneho albumu...

adelka89
4. mar 2010

jo tak uz jsem to otevrela 🙂

nikkka
4. mar 2010

slubila som sefke ze budem robit do polovice aprila, ale vzdavam sa...nedokazem tu sediet pri tom pocitaci..do placu mi je ako ma ten chrbat boli.. ☹

nikkka
4. mar 2010

neblbne vam to tu dnes?

adelka89
4. mar 2010

nikka jj, blbe 🙂

zdenkapo
4. mar 2010

ta fotka,to je síla teda že to někdo zveřejní 😲

Adus
no to asi až fakt ke konci,ale tak myslim,že tak přes ty 2 kilča něco by už mohla mít...

Praní
dopadlo dobře- bez úhony a barvy prokoukly, jak u sedačka,lehátka i kočáru

jo a hračky všechny opět v pohodě, i ty, co mají hrací strojek,akorát je pak nesmíte mokré zapnout asi, já je dávám vyschnout pěkně na topení a teď jsem zkoušela ten míček z hrací deky Taf Toys jak mám v albu a v pohodě hraje 😉

yanika
4. mar 2010

nikka: ja som dva krat prisla z roboty s placom a bolo rozhodnute... nestoji to naozaj za to!
Tak drzim palce, aby to v praci pochopili a Ty si mohla konecne zacat naplno "vychutnavat" tento stav 😉

sunny323
4. mar 2010

ahojte baby, pozeram ze ste tu toho popisali od piatku !! Ach jaj, mam co robit 🙂 Zdravim vsetky májovky a aprílovky.
Chcem sa spytat, ci nema niektora z vas podobny problem ako ja. Uz od vikednu mam boli zaludok (alebo je to mozno to spomínané pálenie záhy - ja neviem ) a cokolvek zjem, netravi mi to a pri lahnutí sa mi vracia jedlo krkom nazad .. fuj fuj fuj.. je to nechutny pocit, nemozem zaspat poriadne, len posediacky a potom sa zobudim na to, ze lezim na muzovi krizom krazom 🙂 V kazdom pripade - co na to zabera? ja uz by som sa tak schuti najedla, ale nemozem , jem len suche veci, banany atd, lebo som si doteraz myslela, ze mam poakzeny zaludok. Ale tak to by mi uz preslo nie? Dakujem moc za kazdu radu, uz som zufala :(

nikkka
4. mar 2010

ozaj a vy periete aj vypln autosedacky a kocika?

lolita.9991
4. mar 2010

ahoj,
nikka,ja budem vnutro kocika,teda vanicka prat urcite,a autosedacky,neviem ,ale asi tiez

a aky prasok pouzivate na vecicky pre babo:?

sunny323
4. mar 2010

naj prasok je ariel detsky s oranzovym vrchnacikom, kupite to v BIPE v rakusku... aj voní, aj je super. sensitive

doli1
4. mar 2010

už mám taky vypraný všechny barvičky a nic nezapralo tak jsem ráda.autosedačku určitě budu prat a kočárek ten starý je vypraný a až přijde noví tak určitě tu vložku.já ani nevim v čem peru 😅

xxx.klarka
4. mar 2010

Já mám taky vypraný všechny barvičky a všechno ok. Akorát pak musím ještě skočit k tchýni pro lehačku, mám jí u ní na půdě, tak aby jsem ji vyprala. A kočár a autosedačku mám u táty, ta se doveze těsně před porodem. Jinak já peru v Batoleti.

lolita.9991
4. mar 2010

doli tych mas tych veciciek 56-62,ved to ani nevynosii,xixi

blanka.k
4. mar 2010

taky mám koupené Batole, tekuté, a pak když to bude ok, tak budu prát v Persilu sensitive. 😉 Douám, že bude mít odolnou kůži po nás, že nebude mít exémy, vyrážky, alergie 😀

doli1
4. mar 2010

asi nevynosi ale jak jsem to ted prala tak bych řekla že jsou tam tři velikosti + některé jsou teplé a třeba bude hezky tak pujdou hned bokem.mám hodně věcí po šimkovi něco dostala od kámošky a dokoupila růžové a nějak se to nakupilo 😅

nikkka
4. mar 2010

ja neviem co mam kupit na oblecenie ked pojdeme z porodnice..ci bude teplo alebo nie..

zdenkapo
4. mar 2010

Nikkka
jj to peru všechno,ale hlavně kvůli tomu,že to je po TOmáškovi,sice jako nové,ale tak teď se na to nějakou dobu prášilo,ale je vypráno,barvy ožily a není poznat,že je to není nové 🙂

Loli
peru v tekuté Lovele a peru v ní i TOmáškovi od narození...
Batole mi nevoní,přijde mi takové moc převoněné na mimčo,ale je to otázka vkusu
hlavně nedávat aviváž.....

lolita.9991
4. mar 2010

nikka ja mam termin 25 amam nachystane,kosielku,dupacky,capicku,rukavicky a bundicku a deku
predsa len neh mu je teplucko

xxx.klarka
4. mar 2010

Já plánuju na cestu z porodky, bodyno, dupajdy, a pletený gatky se svetříkem a tu emitex zavinku, tak uvidíme jak bude.

adelka89
4. mar 2010

nikka men mamca koupila do porodnice takovy bily kabatek a dupacky, jeste si beru ponozky, rukavicky bavlnene a cepicku, kdyby bylo zima tak mam takove hunate dupacky a emitex zavinku do autosedacky, podle me to musi stacit...

aaadus
4. mar 2010

Hurá, mám ožehlené další 2 pračky. Žehlila jsem 2 klasické peřinky a myslela jsem, že s tím švihnu 😅
nikka já na cestu domů zateplenou soupravu - tričko, bundička, tepláčky a samožrejmě čepička a ponožky a kdyby byla velká zima tak ještě tenkou deku 😉

aaadus
4. mar 2010

Jo a jinak peru v Lovele. Ale musím zvyknout, že to voní jinak než když peru v Arielu a Lenoru.

doli1
4. mar 2010

já ještě nevim co do porodnice jestli bílí kompletek nebo vyberu něco růžového.určitě čepku a bud zavinovačku nebo kombinézu to bude záležet na počasí.

doli1
4. mar 2010

dneska jsu úplně jetá asi zkusim změřit tlak co na to říká nebo nevim co zas je.úplně bez nálady,unavená ale spat mi nejde,znuděná atd 🙄

sunny323
4. mar 2010

baby a neboli aj vas ten zaludok? poradte mi prosiiiiiiiiiiiiim

doli1
4. mar 2010

sunny mě žaludek nebolí takže moc neporadim.pokud je to pálení žáhy tak by se ti po mlíku mohlo ulevit jinak nevim

aaadus
4. mar 2010

sunny mě taky žaludek nebolí, jestli je to žáha tak holky radily Rennie nebo popcorn, mě pálila za těhu 3x a přetrpěla jsem to jen tak
Loučím se, valím na jógu.

blanka.k
4. mar 2010

Sunny - žaludek mě nebolí, ale mám to vracení obsahu až do krku, jak popisuješ 😝 Už asi měsíc... A taky mě asi 14 dní pálí žáha. Většinou to jídlo se mi vrací docela chvíli po jídle, ale žáha začne pálit tak po hodině nekdy i 2 po jídle (ale to je spíš tíživý pocit na hrudi a pálí mě to v krku, jak kdybych tam měla pálivý obrovský knedlík), mudr. mě na tyhle obtíže doporučila Rennie, Tums nebo Gaviscon (či jak se to píše), mám Rennie, no nějak mi to moc nepomáhá. Jak píšeš, nejlepší je nelehat, ale spíš si podložit hlavu...

nikkka
4. mar 2010

sunny mna bolel zaludok minuly tyzdne v noci, strasne krce ani spat som nemohla, ale neviem z coho to bolo - jedla som salat s dresingom a este som mala aj stresy, tak neviem co to sposobilo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre