Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
4. mar 2010

klarka, mne je to uz jedno, len nech mi preboha ta lekarka nic nehovori k vahe.....
moja svagrina ma sestru, ma 16rokov a je v 35.tyzdni, nePRribrala este ani kilo, dokonca teraz zacala chudnut, tak ju zobrali do nem a frci na infuzkach......tak co je lepsie? 😒 ked som to pocula, tak som dakovala za kazde pribrate kilo......

xxx.klarka
4. mar 2010

matpaj, jasně, hlavně že je malé zdravé 🙂

matpaj
4. mar 2010

bibi, ja robim uz len 7dni..... 😀

bibi13
4. mar 2010

matpaj, 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

matpaj
4. mar 2010

no jasne klarka, to je dolezite, viem ze budem mat velke babo a to je tiez vyhoda.....lepsie sa s nim manipuluje, mm sa nebude bat drzat.....no nech vazim aj 200kil.....

matpaj
4. mar 2010

bibi, ale iba v jednej praci....potom si beriem dovolenku....
v druh 😉 ej praci musim este makat, ale to len 3 dni v tyzdni po 2 hod ucim.....no akosi vydrzime nie?

matpaj
4. mar 2010

inak, dnes mi decka v skolke studovali brucho a vypytovali sa ci budem rodit babetko......a jedno dievcatko mi povedalo, ze som tucna, ale jaj mama bola tucnejsia..... 😀 detska uprimnost 😀

doli1
4. mar 2010

právě jsem dožehlila věcičky.byla to docela fuška.jen mě trochu mrzí že nějaké věcičky po prvním praní mají na sobě žmolky a to skoro nic neni od tamanců spíše ty jejich značky jsou v pohodě a značkové mají žmolečky.taky se vám to stalo?

blbích keců bude víc a víc.já musim říct že krom táty a jedné kámošky mi nikdo na břicho nešahá a jsem ráda.nevim proč mi to vadí

matpaj
4. mar 2010

hm, doli, niekedy drahe a znackove je tiez na prd.....ja som este neprala tak uvidim....a v cinskych obchodoch nenakuppujem, vadi mi uz ten smrad, fuuuj.... 😝

aj mne vadi ked mi sahaju na brucho, od mm by mi to nevadilo, ten mi brusko nechyta... ☹

doli1
4. mar 2010

já nakupuji v jednom super obchodě v brně verliba.někdy mají skvělé ceny.věci nesmrdí ani se nezaporou a tamance tam neuvidíš ale stejně si myslim že je to od tamanců.

manža mi šahá jen sem tam když si vzpomene a když pravidelně tak to je známka toho že jdou na něho choutky 😀

matpaj
4. mar 2010

doli 😀 tak ked ma mm chutky, tak to mi nesaha na brucho...... 😀 😀 😀

a inak aj oblecka cheerokee su z ciny......tych zopar mam, ale myslim, ze to je uplne ina bavlna ako tie vecicky v tych hnusnych velkych cinskych obchodoch......

doli1
4. mar 2010

to aby mě navnadil tim jak je starostliví tatínek 😀

taky nemám ráda ty skoro průsvitné věcičky co o bavlně jen slyšelo.

matpaj
4. mar 2010

no doli, tak moj mm ide hned na vec.... 😀

joj, idem ja hajat......dobru nocku maminkam aj miminkam 😔

lucik...
4. mar 2010

doli mě to taky vadí.. Jak od koho teda.. Ale u nás se vyloženě někdo ani nezeptá a hned na mě začne šmatat.. To bych vraždila.. Když se zeptají tak mi to neva, ale stejnak nic necítí, protože malá většinou stávkuje 😀 😀 😀

matpaj to nechápu proč ti doktorka říká že už nesmíš přibrat... Co to je za hloupost... Já měla minulý týden nahoře 13kg a když jsem doktorce říkala jak je to šílený tak řikala že to je normál ať počítám že budu mít nahoře 17-20kg...

lucik...
4. mar 2010

doli si mi plně připomněla mýho manžela 😀 😀 😀 jak se začne víc zajímat o břicho tak je to jasný 😀 😀 😀

janulka04
4. mar 2010

ahojte, kocky, prisla som vas pozdravit...mame potvrdenu tretiu princeznicku...takze bude to tretia baba....sa tesim, to budem ako v rozpravke 😵

lucik...
4. mar 2010

janul moc moc gratuluju.. To se teda tatínek bude mít, 4 baby v domě 😀 😀 😀

janulka04
4. mar 2010

lucik, dakujeme 😀
uz sa zmieril, ze bude robit na vlozky a strazit 😀

lucik...
4. mar 2010

janul to my budem mít teprve první princeznu a manžel už říká jak to bude hrozný, že to budou samý vložky 😀 😀 😀

lucik...
4. mar 2010

Holky mám dotaz.. Už od pondělí mě pobolívá pod pravým prsem - ne tedy úplně vpravo, řekla bych tak kousek vedle žaludku 😀 Není to pořád, jen když se třeba ohnu nebo udělám nějakej blbej pohyb.. Myslíte že mi tam malá na něco tlačí nebo že je to něco jiného??Třeba játra... 😒

zdenkapo
5. mar 2010

DObré ránko

tak v 11 hodin razim do poradny,tak jsem zvědavá...

blbé kecy mají lidi v oblibě, hlavně jeden z příbuzných- no počkej dvě děti to je něco jiného a tak,takže ani druhomamky se tomu nevyhnou....

balerínky a jarní bundu
já už asi ani neužiju,zrovna včera jsem měla radost,že se krásně do jarní bundy vlezu a ráno kouknu a sněží a máte tak 10cm nového sněhu 😠

Doli
tak mě se to naštěstí nestalo,žmolečky mají jen některé věci po Tomáškovi,ale třeba po TOmikovi,co měl značku Autex,tak to je všechno jako nové...
jinak taky nemám ráda,když mi někdo sahá na břicho...

Lucik
tak to teď může být skoro cokoliv,když máš vnitřnosti posunuté, klidně žlučník a nebo jen když píšešm při pohybu,tak jen třeba nějaký sval skřípneš...

zdenkapo
5. mar 2010

Janulka
hlavně,že je holčička v pořádku,gratuluju,zas nebudeš mít starosti s oblečením,když máš vše double 😉

janulka04
5. mar 2010

zdeni, jasne, ja sa tesim...nedala by som ju ani za svet! 😵
a ozaj, uz je otocena dole hlavickou...i ked moze sa este pretocit aj opacne, ze?
a boli sme vcera podla MS 28+1tt tusim, no podla UZV 27+4tt, hadam v tom nebude problem, doki nic nepovedal...a mame 33cm a 1100g 😵

janulka04
5. mar 2010

juj...a zabudla som vsetkym popriat krasne dobre ranko....
zdeni, ty daj info z poradne...
s tym snehom je to aj u nas tak, vcera som sa vytesovala ako blazona a cez noc ho nachumelilo dobrych 15cm, no Bavorsko..ale uz ma ta zima fakt jeduje, baby... 😠

a kupila som si na leto take dvoje leginky pod kolena a dlhe tricka, nech mam v com poporodne sunky skryvat 😀

zdenkapo
5. mar 2010

janulka
dám info,snad to bude stále v normě ta naše plodová voda...
záleží kolik má Stellinka místa,aby se mohla otočit, já myslim, že naše Anička už je třeba dost velká a navíc mám méně té plodovky,tak už asi šanci nemá
Anička měla minulé pondělí 1800g,tak jsme obě teda v normách bych řekla...
sníh už mi leze na mozek... chci Sluníčko a jaro,snad se ho do porodu dočkám a nebudu měnit letní zavinku Emitexovou za zimní fusak 😀

jemrykka
5. mar 2010

dobré ránko🙂
janulka ja už teraz nosím legíny a dlhšie tričká, to je najpohodlnejšie, ale už sa teším aj na leto, normálne si to už bez brucha ani neviem predstaviť :D

janulka04
5. mar 2010

no, neviem to porovnat, Zdeni, moje male boli dve a maili bazenik 😀 , podla lekara jej je akurat dost...
aj tu vahu a dlzku kontroloval v nejakej tabulke...no ved uvidime pri porode, snad to nebude macko
😀
ved to, tak som sa tesila, ze uz to hnusne obliekanie mame za sebou, rano male do skolky, to je niekedy sila, ja som az spotena... 😝

a inac, tu prave zacalo pred 1ominutami sypat a husto..to je uz cista provokacia 😠 😀

jemrykka
5. mar 2010

baby ani nehovorte o snehu, túto zimu ho bolo až až... dnes sa aj u nás ochladilo, ale našťastie je nad nulou a dúfam, že snežiť ani nebude 😒

zdenkapo
5. mar 2010

no jsem zvědavá,kdy jaro začne,zatim to nevypadá,tady to sype už od večera bez přestání 😒

antynka1
5. mar 2010

Krásné ráno,
tak u nás je to pěkný hnus - pěkna chumelenice... Už jsem se těšila na jaro a teď zase tohle - no fuj.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre