Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
5. mar 2010

blani bolí mě to jako modřina nebo jako namožené, ale modřinu tam nemám 😀 Myslela jsem že to mám třeba namožený od toho smrkání a kejchání ale když to bolí už 4 dny tak asi ne.. Ale dneska to ještě nebolelo 😀

blanka.k
5. mar 2010

Lucik - já si myslím, že jsou to ty žebra, mám to úplně stejně, taky jsem první den nutila M., ať mi koukne pod prsa, jeslti tam nemám modřinu a pak jsem si četla o těch žebrech, že se roztahují a bolí, tak jsem se říkala, že to bude ono. 😉

nikkka
5. mar 2010

aj mna to boli pod rebrami, raz na jednej strane potom zase na druhej a do toho este aj ten chrbat..

bibi13
5. mar 2010

kurna, niečo som sa chcela spýtať a zabudla som.. ☹

antynka1
5. mar 2010

Bibi to je ta tehu demence 😀

nikkka
5. mar 2010

ja mam taku riadnu tehu demenciu..minule som citala TV program a povedala som zaujimavy cas: tristvrte na polnoc.. 🙂 doteraz sa moj manzel na tom zabava..

antynka1
5. mar 2010

Nikka 😀

nikkka
5. mar 2010

dnes tu asi nikto nie je...

aaadus
5. mar 2010

já jsem tady. Jen mě ten hnusný poslíček nějak dostal, ale už jsem se vzpamatovala, hysterka no 😀 Ale dneska si dám teplou vanu a vyzkouším teploměr do vody co mám pro malého 😀

matpaj
5. mar 2010

ja som tu...... 😉

matpaj
5. mar 2010

aaadus, nedavaj si moc teplu vodu.... 😕

matpaj
5. mar 2010

ja pozeram plavky, aj ked neviem naco.....v lete si mozem dat tak vrece.....
joj, ale pozrite ake krasne....a tie postavicky... 😖

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7937435&tab=0

blanka.k
5. mar 2010

Já se chtěla s bříškem vyfotit v plavkách, co jsem si koncem sprna nakoupila (třeba v New Yorkru za 49,-!!!) na prosinec na dovču k moři....ehm.... jsou nějaké malé...asi se ve skříni srazily 😀 😀 🤐 😵
Dnes mi došly 3 balíčky z Aukra, včera došly 2 mému M. + jeden veliký z USA, a smál se mi, že jich má víc, že mě došel jen 1, tak dens jsem se zas smála já mu. 😀 Chudák pošťačka, furt nám něco nosí, protože M. si objednává z USA každý týden něco 😅 Takový prodejce bych chtěla tady, koupil věc snad za 7dolarů, poštovné měli na vše necelý dolar, došel balík se skutečným poštovným asi 5 dolarů, to tomu prodejci moc nezůstalo. A tak objednává skoro pořád, že mají jen symbolické poštovné...

bibi13
5. mar 2010

tak tak, tehu demence..🙂

jeeej, matpaj, tie capačky su užasne..

už viem čo som sa chcela spýtať, myslíte, že si môžem nafarbiť vlasy?

matpaj
5. mar 2010
nikkka
5. mar 2010

tak taku postavu asi uz nikdy nebudem mat..naposledy som ju mala tak okolo 20..a potom som zacala zenskiet..ci ako sa to pise..

matpaj
5. mar 2010

blani, aj nasa skrina mi zmensuje oblecenie 😀 ja neviem co budem nosit po porode.....s M na XL.... 🙄

aj ja mam objednane aj zaplatene veci a este sa mi nik ani neozval ani nic neposlali.... 😒

nikkka
5. mar 2010

bibi mozes kludne, ja som bola u kadernicky pred 2 tyzdnami a farbila mi normalne..

michalag
autor
5. mar 2010

Ahooojteeeee 🙂 🙂 🙂

matpaj, krasne capacky 😵

matpaj
5. mar 2010

bibi, myslim, ze ano....vsak tie farby maju teraz take setrne zlozenia...nemali by babu uskodit....

nikkka
5. mar 2010

ja si pojdem farbit vlasy este aj niekedy na zaciatku maja..aby som ako tak vyzerla k svetu aj po porode..

blanka.k
5. mar 2010

Matpaj - ty Adidas jsou hezčí 😉 Já teď chodím v S/XS šatech....jsou takový pletený, hoooodně natahovací, ale potešilo mě, to když jsem vuiděla tu cedulku, jinak mám teď tak vel. 42? (z 36/38 😅)
Bibi - můžeš, akortá prý některým ženským v těhu hůř chytá barva 😉 Ale mimču to neškodí 😉

matpaj
5. mar 2010

zeny, nasla som plavky pre nas,alebo ako to bude vyzerat..... 😝

http://img.magazin.cz/img/img/78fc01e02a87.jpg

aaadus
5. mar 2010

matpaj vodu si můžu dát max. 37 stupňů, zrovna ve středu nám to říkala PA tak se dneska naložím ať se uklidním
bibi já jsem měla od dr zakázané si barvit vlasy do konce I. trimestru, pak už si je můžeš barvit normálně
Ty adidas botky jsou úplně super, asi se zajdu podívat do adidasu na nějaké klučičí 😵

nikkka
5. mar 2010

matpaj ako by mi z oka vypadla okrem hlavy.. 🙂

nikkka
5. mar 2010

a samozrejme brucho mam teraz ovela krajsie ako ta dotycna..

matpaj
5. mar 2010

aaadus, su aj v modrom, ale ja si este nemozem objednat...... 😒

tu su pre teba....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6994695&tab=6

matpaj
5. mar 2010

no, je to kus......a ja mam aj pevnejsie prsia....... 😀

matpaj
5. mar 2010

a o polovicu mensie koleno.....som hnusna, ze?....... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre