• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Nemusí... :grinning: Já koukala na asi 3 jiné sterilizátory a funguje to jak ty jiné, nalije se tam voda, dá do mikrovlnky, a párou se to hezky vysterilizuje. :wink:
5. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Blani, nemohla by jsi, až budeš mít chvilku času mi ho změřit kolik má na šířku?
5. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani: ta cos mela puvodne vybranou se mi taky libi :slight_smile: super barvicky a vypada dobre, akorat teda to patro te na ni odradilo jo?
5. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26x18x9, ono to není moc velké, je to psáno jako cestovní, já chtělamít jen něco v zásobě,když bude potřeba sterili.hodně, tak koupím nějaký lepší , ale tenhle na návštěvy, výlety nebo doma jednou za čas na dudlíky stačí :wink:
5. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee Blani díky moc, tak ten se mi tam vejde - asi jako jediný :slight_smile:
5. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antyn - ty tablety jsou potřeba, pokud to hcceš sterilizovat ve studené vodě. Pokud máš mikrovlnku, tak jen naliješ vodu, zapneš a máš to :wink:
Houbik - jo, já jsem prcek, tak to patro potřebuju :sweat_smile: Tu za 999,- jsem zkoukla v obchodě a byla v pohodě. :wink:
5. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani diky, ja to jeste zvazim, taky nejsem zrovna nejvetsi (167 cm), ale mozna, ze ta zluto cerna mi prijde postacujici, no uvidim :slight_smile:
5. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz snezi aj v Trnave...otrasneee...
5. mar 2010 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikka - u nas bylo rano bilo a ted uz tady neni po snehu ani pamatky :slight_smile:
5. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz uz zase svieti slnko..blaznive pocasie..
5. mar 2010 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houbik - to chce vyzkoušet (klidně na jiné postýlce), já třeba když dám moji dřevěnou na kolečka, tak mám problém s tou nejnižší polohou, tak jsem taky měla vybranou za 800, ale nakonec jsem musela koupit se stahovacím bokem za 2000,- :frowning2:
Nikka - jojo,tady taky před chvílí bílo, ž ebylo vidět na krok před sebe a teď modrá obloha a sluníčko :grinning:
5. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lehátko
holky co máte to pěnové lehátko do vaničky,máte na obalu psáno,na koli se to pere v pračce? já jsem ho tenkrát právala,ale už si to nepamatuju a na tom co máme teď to není psané...
5. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - já tam mám, že zalít horkou vodou nebo v automatce na 95st. :wink:
5. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám místo stelirizátoru toto, na cestování je to myslím skladnější a pro začátek to bude bohatě stačit. A vleze se to do každé mikrovlnky
http://www.medela.cz/produkty/quick-clean.php

A vana byla super, ještě teď bych tam byla, ale nechci vidět ten účet za vodu :sweat_smile:
5. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani
díky,já si myslela,že na vyvářku,ale nebyla jsem si už jistá....
5. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, zase aka chumelica..to pocasie sa asi zblaznilo...asi sa pojdeme sankovat :angry:
5. mar 2010 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,mate tu niekto skusenosti so stahujucim pasom alebo nohavičkami po pôrode? vraj je to super vec pomaha pri zavinovaní maternice a formovaní postavy po pôrode, tak som si to objednala a dnes mi to aj prišlo, len neviem či to vôbec pomôže.
5. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka a nechceš si zkusit někam zajít na těhu masáž když tě tak bolí záda?
5. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus asi budem musiet ist na nejaku masaz..musim si zistit kde masiruju tehotne..ale mne by sa zisiel taky maser cez den ked sedim v praci..ked sa poprechadzam a sadnem si tak je dobre, ale po 10minutach to zase zacina...no budem musiet vydrzat, snad po porode to uz nebude boliet..ale niekedy by som az plakala..
5. mar 2010 o 16:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky, mozem sa zapojit do debaty? citam tu ze nikka ma bolavy chrbatik, ja mam podobny problem, doktor ma za vypisal na PN-ku co uz ani chodit poriadne nemozem. ale kamaratka mi poradila, aby som si kupila taku malu nafukovaciu loptu /overball/, stoji cca 4 eura, a treba s nou cvicit a hlavne ked sedis v praci dat si ju taku polonafukanu na tu cas chrbta kde mas bolest a opierat sa o nu, malo by ti to cele uvolnit, nie hned ale postupne urcite. mne to pomaha. kazdy den s nou cvicim a je to lepsie. s tou masazou, neviem ci je dobry napad ja som sa na to informovala a odmietli mi ju spravit, ze uz som vo vyssom stadiu tehotenstva /7 mesiac/, takze maximalne len siju by mi masirovali a stou ja problem nemam. tak skus, hadam by ti to mohlo pomoct.
5. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem chtěla jít na masáž, k té mé kamarádce co to má vystudované, jsem jí dělala nějaké návrhy vizitek, tak jako za odměnu a říkala jsem jí o těch bolestech podbřišku, atd. a říkala, že mě může namasírovat max. ramena, že vůbec by to pro mě nebylo vhodně mít masáž zad a nedej bože někde dole v kříži atd., že to může zhoršit bolesti, a přispět k porodu atd., že by se do těchto mít ani nemělo posledních pár týdnů před TP "sahat" :wink:
5. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka, mne bolo povedane, ked som sa pytala na masaz presne to iste :unamused:
5. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nana - ahoj :wink: Byla jsi rychlejší, já než to nadatlila. Ten malý overball mi taky doporučia mudr., že si ho mám dát polovyfouknutý pod zadek, aby udělal takový klín mezi zadkem a opěradlem stoličky :wink: Mě hrozně pomáhá, když ležím na boku, to mě záda skoro nebolí, jak ale sednu, nebo když dělám něco ve stoje, to se občas nedá :sweat_smile: Ještě, že můžu na PN ležet :grinning:
5. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi si kupim tu loptu a pojdem si zaplavat..len ja nemam plavky, teda dvojdielne mam, ale neviem ci sa do nich este vpracem..
5. mar 2010 o 17:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se chystám tady na tu masáž, kamarádka na ní byla a prý to bylo něco úžasného a na chvíli u toho usla :sweat_smile:
http://www.centrumlotos.net/?page=tehotenska&place=ceskobratrska
5. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju ten overball v sportovom obchode? asi ano..
5. mar 2010 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak mne to tiez pomaha ked ho mam pod zadkom alebo ked sedim tak na drieku a opreta som o stolicku, moc to uvolnuje od bolesti. ja sa priznam, ze sedenie pre mna najlepsie, akurat ze aj spanok uz absolvujem v polosede, lebo stale lezat na boku mi nejde.
5. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa zohnat ale nie vsetky sportove obchody ho maju. ja som z dubnice a kupila som ho v obycajnom sportovom obchode, v nakupnych centrach som to nezohnala.
5. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok