Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
5. mar 2010

Nemusí... 😀 Já koukala na asi 3 jiné sterilizátory a funguje to jak ty jiné, nalije se tam voda, dá do mikrovlnky, a párou se to hezky vysterilizuje. 😉

antynka1
5. mar 2010

A Blani, nemohla by jsi, až budeš mít chvilku času mi ho změřit kolik má na šířku?

houbik
5. mar 2010

Blani: ta cos mela puvodne vybranou se mi taky libi 🙂 super barvicky a vypada dobre, akorat teda to patro te na ni odradilo jo?

blanka.k
5. mar 2010

26x18x9, ono to není moc velké, je to psáno jako cestovní, já chtělamít jen něco v zásobě,když bude potřeba sterili.hodně, tak koupím nějaký lepší , ale tenhle na návštěvy, výlety nebo doma jednou za čas na dudlíky stačí 😉

antynka1
5. mar 2010

Jeee Blani díky moc, tak ten se mi tam vejde - asi jako jediný 🙂

blanka.k
5. mar 2010

Antyn - ty tablety jsou potřeba, pokud to hcceš sterilizovat ve studené vodě. Pokud máš mikrovlnku, tak jen naliješ vodu, zapneš a máš to 😉
Houbik - jo, já jsem prcek, tak to patro potřebuju 😅 Tu za 999,- jsem zkoukla v obchodě a byla v pohodě. 😉

houbik
5. mar 2010

Blani diky, ja to jeste zvazim, taky nejsem zrovna nejvetsi (167 cm), ale mozna, ze ta zluto cerna mi prijde postacujici, no uvidim 🙂

nikkka
5. mar 2010

tak a uz snezi aj v Trnave...otrasneee...

antynka1
5. mar 2010

Nikka - u nas bylo rano bilo a ted uz tady neni po snehu ani pamatky 🙂

nikkka
5. mar 2010

teraz uz zase svieti slnko..blaznive pocasie..

blanka.k
5. mar 2010

Houbik - to chce vyzkoušet (klidně na jiné postýlce), já třeba když dám moji dřevěnou na kolečka, tak mám problém s tou nejnižší polohou, tak jsem taky měla vybranou za 800, ale nakonec jsem musela koupit se stahovacím bokem za 2000,- ☹
Nikka - jojo,tady taky před chvílí bílo, ž ebylo vidět na krok před sebe a teď modrá obloha a sluníčko 😀

zdenkapo
5. mar 2010

lehátko
holky co máte to pěnové lehátko do vaničky,máte na obalu psáno,na koli se to pere v pračce? já jsem ho tenkrát právala,ale už si to nepamatuju a na tom co máme teď to není psané...

blanka.k
5. mar 2010

Zdeni - já tam mám, že zalít horkou vodou nebo v automatce na 95st. 😉

aaadus
5. mar 2010

Já mám místo stelirizátoru toto, na cestování je to myslím skladnější a pro začátek to bude bohatě stačit. A vleze se to do každé mikrovlnky
http://www.medela.cz/produkty/quick-clean.php

A vana byla super, ještě teď bych tam byla, ale nechci vidět ten účet za vodu 😅

zdenkapo
5. mar 2010

Blani
díky,já si myslela,že na vyvářku,ale nebyla jsem si už jistá....

nikkka
5. mar 2010

ty kokso, zase aka chumelica..to pocasie sa asi zblaznilo...asi sa pojdeme sankovat 😠

zuzka81
5. mar 2010

Ahojte baby,mate tu niekto skusenosti so stahujucim pasom alebo nohavičkami po pôrode? vraj je to super vec pomaha pri zavinovaní maternice a formovaní postavy po pôrode, tak som si to objednala a dnes mi to aj prišlo, len neviem či to vôbec pomôže.

aaadus
5. mar 2010

nikka a nechceš si zkusit někam zajít na těhu masáž když tě tak bolí záda?

nikkka
5. mar 2010

aaadus asi budem musiet ist na nejaku masaz..musim si zistit kde masiruju tehotne..ale mne by sa zisiel taky maser cez den ked sedim v praci..ked sa poprechadzam a sadnem si tak je dobre, ale po 10minutach to zase zacina...no budem musiet vydrzat, snad po porode to uz nebude boliet..ale niekedy by som az plakala..

antynka1
5. mar 2010
nana84
5. mar 2010

ahojte tehulky, mozem sa zapojit do debaty? citam tu ze nikka ma bolavy chrbatik, ja mam podobny problem, doktor ma za vypisal na PN-ku co uz ani chodit poriadne nemozem. ale kamaratka mi poradila, aby som si kupila taku malu nafukovaciu loptu /overball/, stoji cca 4 eura, a treba s nou cvicit a hlavne ked sedis v praci dat si ju taku polonafukanu na tu cas chrbta kde mas bolest a opierat sa o nu, malo by ti to cele uvolnit, nie hned ale postupne urcite. mne to pomaha. kazdy den s nou cvicim a je to lepsie. s tou masazou, neviem ci je dobry napad ja som sa na to informovala a odmietli mi ju spravit, ze uz som vo vyssom stadiu tehotenstva /7 mesiac/, takze maximalne len siju by mi masirovali a stou ja problem nemam. tak skus, hadam by ti to mohlo pomoct.

blanka.k
5. mar 2010

Já jsem chtěla jít na masáž, k té mé kamarádce co to má vystudované, jsem jí dělala nějaké návrhy vizitek, tak jako za odměnu a říkala jsem jí o těch bolestech podbřišku, atd. a říkala, že mě může namasírovat max. ramena, že vůbec by to pro mě nebylo vhodně mít masáž zad a nedej bože někde dole v kříži atd., že to může zhoršit bolesti, a přispět k porodu atd., že by se do těchto mít ani nemělo posledních pár týdnů před TP "sahat" 😉

nana84
5. mar 2010

blanka, mne bolo povedane, ked som sa pytala na masaz presne to iste 😒

blanka.k
5. mar 2010

Nana - ahoj 😉 Byla jsi rychlejší, já než to nadatlila. Ten malý overball mi taky doporučia mudr., že si ho mám dát polovyfouknutý pod zadek, aby udělal takový klín mezi zadkem a opěradlem stoličky 😉 Mě hrozně pomáhá, když ležím na boku, to mě záda skoro nebolí, jak ale sednu, nebo když dělám něco ve stoje, to se občas nedá 😅 Ještě, že můžu na PN ležet 😀

nikkka
5. mar 2010

tak asi si kupim tu loptu a pojdem si zaplavat..len ja nemam plavky, teda dvojdielne mam, ale neviem ci sa do nich este vpracem..

aaadus
5. mar 2010

Já se chystám tady na tu masáž, kamarádka na ní byla a prý to bylo něco úžasného a na chvíli u toho usla 😅
http://www.centrumlotos.net/?page=tehotenska&pl...

nikkka
5. mar 2010

maju ten overball v sportovom obchode? asi ano..

nana84
5. mar 2010

presne tak mne to tiez pomaha ked ho mam pod zadkom alebo ked sedim tak na drieku a opreta som o stolicku, moc to uvolnuje od bolesti. ja sa priznam, ze sedenie pre mna najlepsie, akurat ze aj spanok uz absolvujem v polosede, lebo stale lezat na boku mi nejde.

nana84
5. mar 2010

da sa zohnat ale nie vsetky sportove obchody ho maju. ja som z dubnice a kupila som ho v obycajnom sportovom obchode, v nakupnych centrach som to nezohnala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre