• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
no to viem ze to je to minimum...a dufam, ze dostanem aj viac.. :wink:
5. mar 2010 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bude moj manzel spat v obyvacke na gauci...trest ho neminie..
5. mar 2010 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a môže byť aj diamantový prsteň nie :slight_smile:

nika, no vidíš tak takto sa majú pestovať kvety :grinning:
5. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím se vám pochlubit :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3871032&vReferer= + další fotka. Není tam ještě uklizeno nic tak omluvte ten bordel :grinning:
5. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik to ja kebyze mam urobit, tak mi asi ruky odpadnu...Viktorka bude mat krasnu izbu..
5. mar 2010 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečne mám pokoj, dnes toho bolo v práci vela...ved to poznáte tie čo ešte pracujete :wink:
Konečne som doma a idem čítať twilight konečne som sa k tomu dostala:slight_smile: aspon budem mať čo robiť všetky 4 diely na mna čakajú:D
Prajem vám pekný piatok a potom krásny víkend, plný oddychu!
5. mar 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemryka zavidim ti, ja som este v praci.. :angry:
5. mar 2010 o 18:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka to bylo podle šablon, neboj, sama bych to taky nezvládla :grinning: :grinning: To barvení ale už bude horší :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - šikulka. :wink: Krásné
Já doufám, že M. nenapadne mi koupit jak je zvykem za dítě něco zlatého, prstýnek nebo tak. Kytky taky moc nemusím (přodávám se k ostatním, co jim přežije max.umělá kytka :sweat_smile: ), mě nějvíc udělá radost, když mikoupí něco k snědku nebo s krtečkem :grinning: ideální by bylo, kdybych došla z porodnice, bylo uklizeno, M. řekl ať si lehnu a odpočívám, že se o malého postará... trochu sci-fi, co? :grinning: Ale bylo by to krááásné :grinning:
5. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemry já už to mám dávno přečtené, to zvládneš za chvilku, nedá se od toho odtrhnout :grinning: Nebo já to tak aspoň měla :grinning:
5. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik super. A čím jsi to obtahovala? Fixem?
5. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani děkuji :slight_smile:
Taky bych si to takhle představovala, ale o tom si můžem nechat jen zdát :grinning: :grinning: :grinning: Ale mýho M. asi nic nenapadne protože nedávno sme se o tom s někým bavili a M. povídá že to je starý, že dneska už se to nedělá :grinning: :grinning: :grinning:

aaadus jo fixou, ale obyčejnou, lihovkou nebo popisovačem na CD ne, to pak nejde přemalovat :grinning: A i tohle dalo teda zabrat, ta fixa na to nechtěla vůbec kreslit :angry:
5. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik no já si to fakt nechám až nakonec. Ale jestli to zmrvím tak mě picne :sweat_smile:

Já budu mít po porodu doma mamka, tak budu mít aspoň navařeno, protože od manžela bych se dočkala jedině bramborových placků, to je jediné co umí uvařit :sweat_smile:
5. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus no já mám docela strach z toho barvení :grinning: :grinning: :grinning:

No v tomhle mam kliku že mám vedle tchýni, která dělá kuchařku ve školce, takže se s ní domluvim a než se zaběhnem tak nám bude jídlo nosit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucík, krása, šikula. Obkreslovalo se to dobře? :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari kuji :wink:
Jo docela to jde, ten medvěd byl nejhorší :grinning:
5. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, tak to je fajn. Jsem zvědavá jak budeš nadšená z toho vybarvování. :grinning:
5. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se mi právě vrátil M. z práce, a 2 zprávy - ta špatné, že se jeho šéf rozhodl, že celé oddělení bude chodit v košilích :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já měla takovou radost, protože v minulé práci musel M. chodit v obleku skoro pořád, tak jsem žehlila a prala jak divá a už je to tu zase :frowning2: A pak se ho ptal, jak jsem na tom, prý jeslti jsem v cca 4měsíci nebo v kolikátým? Tak M. říkal, že čekáme už za 2 měsíce, tak prý se máme domluvit jak bude chtít dlouho dovču nebo dělat z domu atd. tak super, tak snad prvních 14 dní tu nebudu sama. :sweat_smile:
5. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka košile ti teda nezávidím, naštěstí manžel když si nějakou koupí tak je to taková, že se nemusí žehlit nebo jenom trošku :sweat_smile: Stačilo mi když jsem mu žehlila košili na svatbu.
5. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzullka- ten diamantový prsten by bodol, len neviem či by som si ho vedela na tie opuchnute prsty navliect, to by som musela najprv ten stahujuci pas vyskušat na prsty :grinning: vieš si to predstavit? :sweat_smile:

aj ked pri prvom som dostala bolestne šperk, ten horor čo ma doma čakal neprajem nikomu, takže mm sa už par mesiacov učí ako viesť domacnost kým budem v pôrodnici aby som nemusela ako prve ked prídem domov vysavat. ale čo už, je to chlap a aspoň snaha sa cení.
5. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky to je mazec, už je tu téma Listopad 2010 :confused:
5. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau, no ja jsem zvedava, tchyne neni na uklid moc pouzitelna a minule uklidila mamka, ale nebylo to moc treba, ale ted kdyz jdu vecer ven a necham tu Jirku s malou, tak prijdua nastava 2. smena, strasnej bordel a jestli budu v porodnici 3-5 dni, tak se asi rozbrečím až přijdu, no jo, co se da delat.
5. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak mi vůbec netrvdlo břicho, tak mi ted tvrdne x krát denně. Není to bolestivé, ale zaregistruju to. A už 2 den mě bolí na levé straně, nevím co to je. Malá se konečně taky trochu hýbe, tak jsem klidnější.
5. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarka mojim najvačším problemom je teraz palenie zahy a to každý večer tak som už vypila liter Fatry, ktora nezabrala tek sa teraz napchavam pukancami...no uvidíme. Mne brucho tirž tvrdne aj viackarat za den ale nič si z toho nerobím hned to prejde ak ked sa to potom ešte počas dna viackrat zopakuje. A gyn .mi tiež vravel ž to nevadí pokial sa cítom dobre a žiadne ine problemy nemam a ked mala začne kopat tak viem že je všetko ok.
5. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, jasně, Já musím zaklepat, ale pálení žáhy jsem ještě asi nikdy nezažila, nevím :sweat_smile: Já jsem taky v klidu, ani nemám žádné problémy jakž takž. I když mi chytají poslední dobou kreče do nohou a přijdou mi těžké, tak nevím.
5. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tie nohy akurat mi dr.odporučil magneB6, I TBL večer čo inokedy neužívam a ten je dobrý aj na to tvrdnutie bruška, taktiež je dobre mat nohy vyložene a to aj vtedy ked ideš spat u mna to zabera.
5. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, já u dr nebyla u 4 týdny, do poradny jdu v pondělí, tak jí to řeknu a uvidíme co mi poví. Nohy mám většinou nahoře, ale nemám je podložené, tak nevím zda to je dobře. :sweat_smile:
5. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj je dobre ich mat vo zvýšenej polohe, tak sa ti aj lepšie prekrvujú.
5. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4 týždne? to je neako moc, nie?...ja musím chodit každe 2 týždne .
5. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě taky mudr. objednala teď po 4 týdnech - a to mi tvrdne břicho i s 6tbl. Mg denně a prý se mi nějak otevírá nějaká ta porodní branka :sweat_smile: Prý ale kdyby to tvrdlo častěj nebo by bolelo víc, tak mám hned přijít. :sweat_smile: Taky jsem mysella, že mě po 30tt bude zvát každé 2 týdny a prd :sweat_smile: Našětstí jdu v pondělí na UZ ledvin jinam, tak zs prcka uvidím a zas mě to uklidní :wink:
5. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok