Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzka81
5. mar 2010

blanka-ja do poradne chodím každe 2 týždne hned od začiatku, neviem prečo to ma takto moj dr. zaužívane, ale aspon nas ma pod kontrolou a nemusím dlho čakat na vyš. ak by som sa chcela poradit, ja som mu tvrdnutie bruška spomínala viackrát, ale vždy ma uistil tým, že je všetko v poriadku, tak hadam mu môžem verit.

xxx.klarka
5. mar 2010

zuzka, ano chodím po 4 týdnech, uvidím jestli mi ¨to teď zkrátí, nebo zda půjdu zase po 4 týdnech. Docela jsem zvědavá.

zuzka81
5. mar 2010

tak držím palce, aby to všetko dobre dopadlo, ale ako inak?

blanka.k
5. mar 2010

Já taky byla v 1.trim, tam asi 5x, pak po 3 týdnech a teď mě 2x po sobě objednala po 4 týdnech 😅 Tvrdnutí je ok, poku dnewní častěj než 15x za den a po odpočinku je to lepší. Mě tvrdlo břicho pořád, nonstop několik hodin, tak mi dala Mg. 😉
Všem dobrou noc a krasne sny. 😉

Muž se měl vrátit ze služební cesty o den dřív a tak poslal domů telegram s prosbou, aby ho manželka čekala na nádraží o ten den dřív. Přijel do rodného města, na peronu nikdo, na nádraží nikdo. "Ta děvka!" zabručel si nejdřív muž. Pak si ale řekl: "Třeba není děvka, třeba mi doma chystá něco dobrého k večeří. Pospíchá tedy domů, vběhne do kuchyně, tam nic. Lednice taky prázdná."Ta děvka!" řekl si znova pod fousy.Pak ho ale napadlo: "Třeba není děvka, třeba na mě už čeká v ložnici." Vběhne tedy do ložnice a tam si to manželka rozdává se sousedem "Ta děvka!" rozčílí se chlap a zabouchne dveře. Pak si řekne: "A třeba není děvka,třeba je bordel na poště a ona nedostala ten můj telegram..." 😅 😀

Telefon vedení dvou firem v době krize:
"Poslyš, dáváš výplaty zaměstnancům, i když je krize?"
"No, nedávám, a ty?"
"Taky nedávám, vždyť chodí do práce i tak. A tobě nechodí?"
"No, chodí."
"Poslyš, a neměli bychom od nich začít vybírat vstupné?" 😀

Sedí blondýnka a brunetka, popíjejí kafe a koukají na zprávy.
Ukazují nějakého chlápka, co stojí na mostě a vyřvává, že skočí.
"Vsaď se že neskočí," povídá blondýnka.
"Vsaď litr, že jo," brunetka na to.
Chlápek přeci jen skočí. Blondýnka se vytasí s tisícovkou, ale brunetka na to: "Díky, ale já to nevezmu. Seš kámoška a já to viděla už ve zprávách o páté."
"Já taky," odvětí blondýnka, "ale nikdy by mě nenapadlo, že skočí znovu." 😀

Muž a žena spolu byli už 20 let, a vždy, když měli sex, muž navrhoval, aby zhasli světlo. Po 20 letech se to už ženě zdálo hloupé. Tak vymyslela, že tento zvyk překazí. Přichystala si lampu a jednou v noci, když už byli uprostřed akce, rozsvítila. Podívala se ... a viděla, že manžel drží v ruce vibrátor. Křičí na něho: "Ty impotentní parchante! Jak jsi mě mohl celé roky takhle klamat? Doufám, že mi to vysvětlíš!" Muž se jí podívá do očí a říká: "Dobře. Já vysvětlím vibrátor a ty vysvětlíš děti...." 😀

matpaj
5. mar 2010

ahojte......je tu este niekto?

michalag
autor
5. mar 2010

matpaj, ja som este tu ....

matpaj
5. mar 2010

jeej michal, to sa tesim, vsetci chodia v poslednej dobe akosi skoro spat......
ja mam len teraz 3tiu veceru 😀 mnam

michalag
autor
5. mar 2010

ze tretiu 😀

ja som tiez unavena, ale este ma caka balenie, lebo zajtra rano idu chlapi ku svokrovcom, ale strasne sa mi nechce 😝

michalag
autor
5. mar 2010

.... a rozmyslam ci objednat nejake blbinky pre malicku alebo kaslat nato a neminat euraciky

matpaj
5. mar 2010

michal, objednaj...... 😀
ja som sa tiez rozsafla, ale este sa mi nik neozval na moje objednavky.....hm
a z jedneho eshopu som objednala supravu do postielky, zavinku a kapsar, uz som im to zaplatila a nic..... 😒

matpaj
5. mar 2010

a k mojej veceri.......ja som sa akosi rozozrala za posledne dni 😀

xxx.klarka
5. mar 2010

já tu jsem taky holky 🙂

michalag
autor
5. mar 2010

ahoj klarka 🙂

matpaj
5. mar 2010

cau klarka...... 🙂 a co ty, nepapas?

xxx.klarka
5. mar 2010

matpaj, o 8 jsem se přejedla zeleninovým salátek s kuřecím masem a teď jsem snědla pár bombonů a je mi nějak těžko 😅 nějak mě pobolívá břicho, včera večer to samé, nevím co to má být 😒

xxx.klarka
5. mar 2010

michal, na jak dlouho odjíždí? budeš mít mecheche jo ? 🙂

matpaj
5. mar 2010

hm, klarka, aj mne sa uz grga.....som kvalitne prejedena..... 😝
michal, keby aj moji dvaja smradi niekam odisli...... 😒

matpaj
5. mar 2010

klarka a co babo, uz viac kopka?

xxx.klarka
5. mar 2010

matpaj, no k večeru se tam pakrát převalila, ale zase klídek. Tak snad je všechno ok. A copak jsi si dávala dobrého??

michalag
autor
5. mar 2010

no ako pozeram nie je toho malo 😅 😝

chlapi idu len na vikend cize v nedelu podvecer sa vracaju domov, ale ja sa doma asi unudim ....

klarka a ako s bytom???

xxx.klarka
5. mar 2010

michal, pěkné věci chceš objednat, všechno z toho co tam máš mám už doma, až na ty Antibakteriálne ochranné tampóny do podprsenky . 🙂

xxx.klarka
5. mar 2010

michal, to věřím, ale zase to vem tak že nebudeš muset nic dělat a odpočineš si 🙂 můj drahý má celý vikend noční pohotovost, tak jsem zvědavá jaké bude počasí.
Jinak s bytem furt čekáme, čekáme až stáhnout tu exekuci a pak by se udělal přepis na nás. 🙂 Takže nezbývá nic jiného než jen čekat a čekat.

michalag
autor
5. mar 2010

klarka, najhorsie je to ze mi este toho chyba dost vela a normalne zacinam mat strach ci to vobec stihnem pokupit

michalag
autor
5. mar 2010

tak snad to uz bude coskoro, myslim ze oni maju tak 30 dni a potom asi dalsich 30 na prepis nie?

my sme tiez vo faze predaja nasho bytu a kupi noveho bytu ale kym sa malicka narodi tak to uz urcite nestihneme, ale ma to svoje vyhody aspon sa mozem potom angazovat v malovani a v takychto prerabkach a zutulnenia nasho bytiku 🙂

xxx.klarka
5. mar 2010

michal, to chce objednávat a objednávat ať máš všechno. Já jsem ráda že už mám vše, i včetně jeleního luje co radila Zdenka, dneska jsem ho dokoupila. 😀

xxx.klarka
5. mar 2010

michal, no my si myslíme, že té paní tu exekuci stáhnout až po její výplatě až ji ztrhnout poslední dluřnou částku. Tak pak ten převod atd je otázka jednoho dne. Ale nevíme kdy se to stáhne a bude se to moc udělat. Tak už ani nijak nepočítám s tím, že by se to do porodu ztihlo.

matpaj
5. mar 2010

hm, michal......tie tampony sa pacia aj mne......ja mam nakupene tie od johnsons-neviem ako sa to pise, ale aj tieto sa mi pacia......zeby som objednala? 😉

michalag
autor
5. mar 2010

tak vam budem drzat palce aby to islo co najrychlejsie a mohli zutulnovat bytik 🙂 😉

ja by som rada objednavala ale ked robi len jeden tak je to trosku tazsie ... aj ked uz sa svokra pytala co potrebujeme pre malicku ale mne je to blbe vraviet, keby dali euraciky tak nepoviem ale takto ...

matpaj
5. mar 2010

michal, z babetkova som objednavala aj ja a bola som spokojna.....
ako hovori klarka, to chce objednavat a objednavat a hlavne potom platit a platit 😀

ja som dnes kupila ortopedicke nohavicky,viete ake perfektne, sice stali 11eur, ale su fakt fajne, nie take tenke, len ta latka, je v nich aj taka vlozka a su makkucke.....musim pofotit zasa vsetko co som naskreckovala... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre