Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
5. mar 2010

matpaj, ja planujem pouzivat tampony od Chicco len ked pojdeme von popripade v noci ak bude vela mliecka inak planujem kupit este od Babylove na doma, tie si tiez celkom pochvaluju a ako znacka nie je zla

xxx.klarka
5. mar 2010

michal, já vím, mě to říkat nemusíš. Já nedostávám nic, ani korunu, všechno jsem kupovala z toho co jsem měla našetříno a co jsem dostala třeba k vánocům či narozeninám. Kočárek platil muj táta, tak jsem byla ráda. Zbytek jsme koupili z peněz co máme na straně, tak jsem řekla, že to tam vrátím z porodného. 🙂 Nemůžu chtít aby drahý ještě mi dával na tyhle věci, platí nájem, pojistky, veškerý potřeby do domácnosti a tak. A zase tak vysoký plat nemá aby jsme si mohli vyskakovat, oba dva jsme vyrostli skromně, tak nám stačí to co máme 🙂
Trošku doufáme, aby to bylo tento měsíc, až ji přijde výplata, aby jsme mohli začít dělat. Když to neklapne tak rychle, tak se holt postaví postýlka tady a pak proběhne stěhování s maličkou.

matpaj
5. mar 2010

hm, michal, to ti verim, ja mam hrozu z nasej financnej situacie, ked budem na materskej....´doteraz som mala ja dve prace, tak celkom slusny prijem....sice manzel podnika, ale aj teraz v nasom meste otvorili dalsi podobny obchod, takze sa bojime konkurencie....
a na horsie sa vzdy zle zvyka......navyse uz budu dve deticky......
ale nastastie babo ma ine priority ako znackove veci......a svokre kludne vyval co vam treba.... 😀

matpaj
5. mar 2010

a klarka, akoze nedostavas nic? a potom budes dostavat rodicak, nie?

ved michal, aj ja som tak uvazovala, tie chicco si kupim len na prilezitostne nosenie......to by bol drahy pas...

xxx.klarka
5. mar 2010

matpaj, jelikož jsem v květnu/maji odmaturovala a pak jsem nemohla sehnat práci, a v srpnu se povedlo mimčo, tak jsem pak už nic nehledala. Nikdo mi nic nedá, na nic nemám nárok víš.

matpaj
5. mar 2010

ale ten rodicak dostanes, nie? kolko je to u vas v CR? u nas od januara zvysili, ale len maminkam, co maju pred porodom odpracovanych 270 dni a to len na dva roky, ptom je to nejakych smiesnych 4500sk......

matpaj
5. mar 2010

no ale klarka hovorim, babatko ma ine potreby ako krasny kocik, ci znackove oblecka.....a ty budes urcite suuuuper maminka, tak babatko bude najstastnejsie na svete 🙂

xxx.klarka
5. mar 2010

matpaj,u nás na mateřskou nemám nárok, ale na rodičák ano, do 21 měsíce 7600,- a pak do 4 let 3800,- . Ale chceme to s drahým udělat tak že jakoby nastoupí on na mateřskou a zvolil 3 letou variantu (tudíž 7600,- po dobu 3 let). Tak snad to klapne.

michalag
autor
5. mar 2010

matpaj tuto vetu mi ani nepripominaj lebo od zlosti porodim 😠

ja este rozmyslam ci kupit tych 30ks alebo 60ks a ci 1ks alebo 2ks v 1 cumlika Avent

matpaj
5. mar 2010

ale aj tak klarka, mohli by sme vyhrat v sportke aspon 20milionov...... 😀 😀 😀 ....ze? 😀

xxx.klarka
5. mar 2010

matpaj, jasně, mě by stačilo i 5milionu 😀

michalag
autor
5. mar 2010

klarka a ty potom pojdes robit ci ako?

inak presne aj u nas to tak bolo, v maji som odmaturovala a v juli/ zaciatok augusta som zistila ze som tehu a potom ked mal Sami 3 roky tak som nenasla pracu tak som s nim ostala doma a v lete som opat zistila ze som tehu tak som pracu uz ani nehladala

xxx.klarka
5. mar 2010

michal, kdo ví co bude za ty 3 roky, zda hnedka navážeme druhým dítkem, nebo zda půjdu do práce. Snad se ta ekonomika už konečně srovná a práce bude.

matpaj
5. mar 2010

michal, aj tebe prajem aby ste vyhrali 20melonov 😀

michal, ja mam ten od aventu jeden, to staci, aj tak nevies, ci bude babu vyhovovat.....potom mam jeden nuk a tento

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

matpaj
5. mar 2010

jezis, babky vy ste take zabky.....ja som stara krava..... 😒

matpaj
5. mar 2010

ja u ani neviem kedy som maturovala.....

xxx.klarka
5. mar 2010

matpaj, ale prosím Tě. 🙂

michalag
autor
5. mar 2010

oki, zajtra idem robit objednavku, teda ak si to dovtedy nerozmyslim 😅 😀 a dnes som uz aj tak uplne KO tak aby som neobjednala aj to co nechcem 😝 😀

matpaj, prosim ta netrep 🙂

matpaj
5. mar 2010

tak michal, objednaj a daj zaplatit dorucenku svokre 😀

michalag
autor
5. mar 2010

matpaj 😀 😀 😀 to nie je zly napad 😝 😀

michalag
autor
5. mar 2010

idem do hajan
bruuu nocku 😔

matpaj
5. mar 2010

joooj, babky idem hajat...prajem vam krasne snicky.....dobru noc 😔

xxx.klarka
5. mar 2010

my dostaneme až po porodu korunky od tchýně "babičky" 🤐 alespon že nekupuje žádné blbosti. 😀

xxx.klarka
5. mar 2010

tak jo no, tak se mějte pěkně a hezky se vyspěte 🙂

xxx.klarka
6. mar 2010

dobré ráno, u nás zase napadalo. ☹

aaadus
6. mar 2010

Dobré ráno,
u nás krásně svítí sluníčko, po sněhu ani památka a venku se mi suší poslední pidi věci. Večer jsem měla luxusní poslíčky asi hodinu, takže dneska jdu chystat věci do porodky kdyby náhodou. A ve středu si na kurzu koupím nějaké olejíčky do koupele, protože vana mi na to fakt pomáhá, jen bych tam potřebovala být naložená pořád 😅

bibi13
6. mar 2010

dobréé ranko.. u nas chvílku slniečko a chvílku zamračené.. ☹
idem niečo spapať..
a musiiiiiiim žehliť.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹

xxx.klarka
6. mar 2010

Mám pocit, že se mi malá otočila, protože už necítím pohyby do boku když ležím, ale jakoby mě šimrá na spodek. Ta mrška mě ale zase nervuje akorát, skoro vůbec se nehýbe. Jen občas takový náznak. Už aby bylo pondělí.

lucik...
6. mar 2010

Ahojky 🙂

aaadus to počásko teda závidim.. tady přes noc zase sníh napadl a pořád padá 🙄
Včera jsme hlídali sestřenky dvojčata (necelé 2 roky jim jsou) 😀 A manžel jednu přebaloval když byla po***ná 😀 Zvládnul to tedy dobře, jen mu to trvalo a ona už křičela mamiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

mishutka
6. mar 2010

Ahojky, jak poznám poslíčky 😅
Já mám pocit, že u mě to příjde z ničeho nic a bude vymalováno 😀 V pondělí mám poslední těhu cvičení ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre