• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
zdenka, ok ok, tak až někam pojedeme tak ještě jedny dokoupím. A zkusím vzít taky ty bílé, doma mám ty žluté od pampers. Snad nám budou, snad nebudeme mít obrovské mimí. :slight_smile:
7. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahooojteeee :slight_smile:

prave som vlozila foto bruska do albumu tak ak chcete kuknite :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=547653&vReferer=

a navrhujem davat dalsie foto bruska do tohoto albumu http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=471340&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D5720%26vOrderBy%3D2 , ale z tabulkou by som robila len ja tak ako doteraz
7. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka to by muselo mat mimi viac ako 5kg :sweat_smile:
7. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari dobrá je taky vláknina, ale tu bys musela mít doma :grinning: Já si jí občas večer dám do džusu a mě to pomáhá :wink:

zdeni my taky svátky moc neslavíme, jen tak symbolicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale za chvíli se blíží duben a to má snad 90% naší rodiny narozeniny, tak doufám, že já porodím až v květnu teda, to nemáme nikoho :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my máme zatím jen jedno balení těch bílých pampersek, pak koupím ještě asi jedno. V porodnici máme plínky volně k dispozici :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal, tak já myslela že by ji to mohlo třeba tlačit nebo tak nějak :grinning:
a bříško máš krásné :slight_smile: taky budu muste přidat jednu svojí.
7. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka vypísala som si niektoré veci čo som nemala napísané takže vrelé dakujem.Nenašla som tam v tvojom zozname podložky do postele aspoň 5 ks,napr:keby si velmi krvácala
7. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonita, vidíš, o těch vím, ale vůbec mi nedošlo že tam nejsou napsané. Hnedka jdu dopsat, děkuji. :slight_smile:
7. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarko
no to blázníš teda, to není nic co by bylo důležité,každýnebírá přirozeně jinak a záleží taky,kolik kdo zadržuje vody a tak- já bych to teda drasticky neřešila... koukej si to užívat... těhu ažiješ jednou,dvakrát za život,tak je škoda se stresovat...

MŮJ SEZNAM DO PORODNICE

župan
košile vhodná ke kojení- radši beru, u nás dávají,ale bůhví kde skončim
celogumové pantofle - super,v nich můžu i do sprchy,takže odpadají žabky do sprchy
2x teplé ponožky
bavlněné ponožky
jednorázové kalhotky
bavlněné kalhotky
podprsenky ke kojení
jednorázové vložky do podrsenky Chicco
porodnické vložky + neprosákavé na cestu domu
osuška +2 ručníky +2 pidi ručníčky
hygiena- šampon,kondicioner,sprcháč,intim gel Gyntima- vše přelité v minilahvičkách
hřeben,gumičky do vlasů, čeleka- spirála okolo hlavy do vlasů
antiperspirant roll-on DOve-okurka
Bepanthen na bradavky
Rybilka
mazání na tělíčko pro Aničku z lékárny na předpis- to mi donese druhý až manža-teĎ je v lednici
2x neperlivá voda menší balení s NETEKOUCÍM !!! uzávěrem Aquilq Aquabeauty
2x tuba hroznového cukru
Brumík lodičky
plenky Pampers bílé 10 ks- druhý den donese manža balík
celé balení ubrouská Pampers Sensitiv v umělé krabičce
papírové kapesníky
toaletní papír
pomáda na rty
bloček a propiska
jednorázová podložka
mýdlo Nivea +krabička
oblečení pro Aničku- v porodce chodí fotograf,tak ať nemá erární
igelitový pytel na špinavé věci

pantofle pro manžu
pití malé pro manžu,jídlo pro manžu- sušenky

mobil +nabíječku
foťák a dvoje nabíjecí baterie
7. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni co je brumík lodička ?
7. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podložka
tak třeba u nás v porodce to nepožadujou a já třeba měla dávané vložky dobře a měnila jsem často,tak se mi za těch 7 dní nestalo,že bych postel zašpinila a navíc v porodnicích dávaj na prostěradlo v místech pod zadečkem igelit a na to na šířku úzké prostěradlo,které bylo volně k dispozici náhradní dosyta,kdyby náhodou
7. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaktože si byla 7 dní? Kvůli žloutence?
7. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik
:grinning: to je jídlo- pro děti v krabičce balené jednotlivé pytlíčky a tam je těch piškotových lodiček s marmeládou ve středu 6ks- to kdyby byl hlad po porodu než donesou jídlo
zdeni sem si to myslela že to je jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
zdenka, no jo, dobrá jsem v klidu :slight_smile: snad nebude nic remcat zítra. Stejně až porodím, tak chci dám dolu alespoň 20kg, tak jsem zvědavá jak mi to půjde :grinning: A snad budou dobré výsledky na glukozu.
Jináč jsem si uložila i tvuj seznam a pak to dám dohromady s tim mým zda něco chybí nebo ne. :slight_smile:
7. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já mizim na procházku, než to sluníčko zaleze :grinning:

klári váhu neřeš.. já mám nahoře už asi 14-15kg.. A co jako :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak já s těma happy plínkama mám zkušenost na malinké miminko dobrou :wink: Používali jsme je v porodnici a pak jsem si je i dokupovala, na malinké miminko byly fakt v pohodě :wink: Jinak cenově vycházejí docela dobře, ael když jsem to porovnávala, tak mi ani ty pampersky bílé třeba ve srovnání s huggieskama premium nepřišly tak výrazně dražší...
7. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag - hezké bříško.
Tak jsem se konečně nechala insipirovat a hodila do albíčka dvě svoje fotky bříška - před chvilkou jsme je s manželem vyráběli :slight_smile: ta jedna - to je inspirace fotkou Blanky - tak doufám Blani, že se nebudeš zlobit že kopíruju. Tak jukněte do albíčka :slight_smile:
7. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o tychto je rec? http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/eshop/1-1-Pampers/0/5/34-Pampers-Premium-Care-2-MINI-3-6kg-72ks

ja som bola v sobotu na nakupoch a velmi som vahala ci kupit male balenie Pampers alebo Babylove, viem ze uz sa to tu rozoberalo ale nemate s nimi skusenosti? teraz su v akcii, tak vaham ci kupit ...
7. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty: moc pěkné bříško :slight_smile:
michal: to teda nevím,já nad těma babylove taky přemýšlela, ale nakonec jsem vzala ty pampers a malé balení těch happy
7. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kocky, ja som tu len na skok, ani docitat vas nestiham...
doteraz sme s mm licili spalnu, on stenu, co bude za postelou a odo mna chcel nakreslit tygra, tak som sa s nim mordovala, najprv prekreslovat na stenu ceruzkou, doteraz som ho vyfarbovala a mam dost
zajtra nam maju doviest novu spalnu, tak musi byt vsetko pripravene

...ideme trosku von...

peknu nedelu kocky :wink:
7. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag - ty bílé pampersky jsou i newborn, tj. velikost č. 1, tohle jsou dvojky - jinak jsou to ony.
7. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anty, ja viem ze su aj newborn, ale pokial bude mat mimi cez 3kg tak kludne mozes doma zacat davat velkost 2
7. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani a potom neodfotis toho tigra?
7. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, pěkné bříško :slight_smile:

michal, o tomto bílém určitě ne, mají být 2-5kg. Musím je najít a kouknout se jak vypadají, abych věděla až je půjdu koupit :slight_smile: Aha, pozdě, teď čtu že to antynka už psala :grinning:
7. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michala
tak to nemážu souhlasi,protože Tomášek měl 3200g a na dvojky byl hubený,protékalo by mu to kolem nožiček a byly i širší teda...

Lucik
no po klešťovém porodu byl TOmášek preventivně 2 dny v inkubátoru a pak začal mít žloutenku a tak byl den pod modrým světlem a pustili nás,až se mu ustálily hodnoty žloutenky- rodila jsem 6.6. a domu nás pustili 12.6.

Klarko
žádný zbytečný stres,buď ráda,že namáš žádné problémy... a hubnou po kojení,ne po porodu,ale já hubla teda kojením
7. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dala som to na modru sterchu, ale mm to nesmie vediet...lebo on je na ukazovanie spalne haklivy...aby nebol ohen na streche :unamused:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/janulka04/album/spalna/
7. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka dalsie foto davaj do albumu kde mame tabulku a nemusis mazat :wink:

jani, ten je kraaasny :slight_smile: , ja tigre milujem :slight_smile:
7. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, pěkné, šikovná :slight_smile:
...takze az v priebehu par dni to zmazem
Choď na stranu:   Zruš