Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
7. mar 2010

zdenka, ok ok, tak až někam pojedeme tak ještě jedny dokoupím. A zkusím vzít taky ty bílé, doma mám ty žluté od pampers. Snad nám budou, snad nebudeme mít obrovské mimí. 🙂

michalag
autor
7. mar 2010

Ahooojteeee 🙂

prave som vlozila foto bruska do albumu tak ak chcete kuknite 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a navrhujem davat dalsie foto bruska do tohoto albumu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... , ale z tabulkou by som robila len ja tak ako doteraz

michalag
autor
7. mar 2010

klarka to by muselo mat mimi viac ako 5kg 😅

lucik...
7. mar 2010

klari dobrá je taky vláknina, ale tu bys musela mít doma 😀 Já si jí občas večer dám do džusu a mě to pomáhá 😉

zdeni my taky svátky moc neslavíme, jen tak symbolicky 😵 😵 😵 Ale za chvíli se blíží duben a to má snad 90% naší rodiny narozeniny, tak doufám, že já porodím až v květnu teda, to nemáme nikoho 😀 😀 😀

Tak my máme zatím jen jedno balení těch bílých pampersek, pak koupím ještě asi jedno. V porodnici máme plínky volně k dispozici 😵 😵

xxx.klarka
7. mar 2010

michal, tak já myslela že by ji to mohlo třeba tlačit nebo tak nějak 😀
a bříško máš krásné 🙂 taky budu muste přidat jednu svojí.

sonita
7. mar 2010

xxx.klarka vypísala som si niektoré veci čo som nemala napísané takže vrelé dakujem.Nenašla som tam v tvojom zozname podložky do postele aspoň 5 ks,napr:keby si velmi krvácala

xxx.klarka
7. mar 2010

sonita, vidíš, o těch vím, ale vůbec mi nedošlo že tam nejsou napsané. Hnedka jdu dopsat, děkuji. 🙂

zdenkapo
7. mar 2010

Klarko
no to blázníš teda, to není nic co by bylo důležité,každýnebírá přirozeně jinak a záleží taky,kolik kdo zadržuje vody a tak- já bych to teda drasticky neřešila... koukej si to užívat... těhu ažiješ jednou,dvakrát za život,tak je škoda se stresovat...


MŮJ SEZNAM DO PORODNICE

župan
košile vhodná ke kojení- radši beru, u nás dávají,ale bůhví kde skončim
celogumové pantofle - super,v nich můžu i do sprchy,takže odpadají žabky do sprchy
2x teplé ponožky
bavlněné ponožky
jednorázové kalhotky
bavlněné kalhotky
podprsenky ke kojení
jednorázové vložky do podrsenky Chicco
porodnické vložky + neprosákavé na cestu domu
osuška +2 ručníky +2 pidi ručníčky
hygiena- šampon,kondicioner,sprcháč,intim gel Gyntima- vše přelité v minilahvičkách
hřeben,gumičky do vlasů, čeleka- spirála okolo hlavy do vlasů
antiperspirant roll-on DOve-okurka
Bepanthen na bradavky
Rybilka
mazání na tělíčko pro Aničku z lékárny na předpis- to mi donese druhý až manža-teĎ je v lednici
2x neperlivá voda menší balení s NETEKOUCÍM !!! uzávěrem Aquilq Aquabeauty
2x tuba hroznového cukru
Brumík lodičky
plenky Pampers bílé 10 ks- druhý den donese manža balík
celé balení ubrouská Pampers Sensitiv v umělé krabičce
papírové kapesníky
toaletní papír
pomáda na rty
bloček a propiska
jednorázová podložka
mýdlo Nivea +krabička
oblečení pro Aničku- v porodce chodí fotograf,tak ať nemá erární
igelitový pytel na špinavé věci

pantofle pro manžu
pití malé pro manžu,jídlo pro manžu- sušenky

mobil +nabíječku
foťák a dvoje nabíjecí baterie

lucik...
7. mar 2010

zdeni co je brumík lodička ?

zdenkapo
7. mar 2010

podložka
tak třeba u nás v porodce to nepožadujou a já třeba měla dávané vložky dobře a měnila jsem často,tak se mi za těch 7 dní nestalo,že bych postel zašpinila a navíc v porodnicích dávaj na prostěradlo v místech pod zadečkem igelit a na to na šířku úzké prostěradlo,které bylo volně k dispozici náhradní dosyta,kdyby náhodou

lucik...
7. mar 2010

Jaktože si byla 7 dní? Kvůli žloutence?

zdenkapo
7. mar 2010

Lucik
😀 to je jídlo- pro děti v krabičce balené jednotlivé pytlíčky a tam je těch piškotových lodiček s marmeládou ve středu 6ks- to kdyby byl hlad po porodu než donesou jídlo

lucik...
7. mar 2010

zdeni sem si to myslela že to je jídlo 😀 😀 😀

xxx.klarka
7. mar 2010

zdenka, no jo, dobrá jsem v klidu 🙂 snad nebude nic remcat zítra. Stejně až porodím, tak chci dám dolu alespoň 20kg, tak jsem zvědavá jak mi to půjde 😀 A snad budou dobré výsledky na glukozu.
Jináč jsem si uložila i tvuj seznam a pak to dám dohromady s tim mým zda něco chybí nebo ne. 🙂

lucik...
7. mar 2010

tak já mizim na procházku, než to sluníčko zaleze 😀

klári váhu neřeš.. já mám nahoře už asi 14-15kg.. A co jako 😀 😀 😀

mishah
7. mar 2010

jinak já s těma happy plínkama mám zkušenost na malinké miminko dobrou 😉 Používali jsme je v porodnici a pak jsem si je i dokupovala, na malinké miminko byly fakt v pohodě 😉 Jinak cenově vycházejí docela dobře, ael když jsem to porovnávala, tak mi ani ty pampersky bílé třeba ve srovnání s huggieskama premium nepřišly tak výrazně dražší...

antynka1
7. mar 2010

Michalag - hezké bříško.
Tak jsem se konečně nechala insipirovat a hodila do albíčka dvě svoje fotky bříška - před chvilkou jsme je s manželem vyráběli 🙂 ta jedna - to je inspirace fotkou Blanky - tak doufám Blani, že se nebudeš zlobit že kopíruju. Tak jukněte do albíčka 🙂

michalag
autor
7. mar 2010

o tychto je rec? http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/esho...

ja som bola v sobotu na nakupoch a velmi som vahala ci kupit male balenie Pampers alebo Babylove, viem ze uz sa to tu rozoberalo ale nemate s nimi skusenosti? teraz su v akcii, tak vaham ci kupit ...

mishah
7. mar 2010

anty: moc pěkné bříško 🙂
michal: to teda nevím,já nad těma babylove taky přemýšlela, ale nakonec jsem vzala ty pampers a malé balení těch happy

janulka04
7. mar 2010

ahoj, kocky, ja som tu len na skok, ani docitat vas nestiham...
doteraz sme s mm licili spalnu, on stenu, co bude za postelou a odo mna chcel nakreslit tygra, tak som sa s nim mordovala, najprv prekreslovat na stenu ceruzkou, doteraz som ho vyfarbovala a mam dost
zajtra nam maju doviest novu spalnu, tak musi byt vsetko pripravene

...ideme trosku von...

peknu nedelu kocky 😉

antynka1
7. mar 2010

Michalag - ty bílé pampersky jsou i newborn, tj. velikost č. 1, tohle jsou dvojky - jinak jsou to ony.

michalag
autor
7. mar 2010

anty, ja viem ze su aj newborn, ale pokial bude mat mimi cez 3kg tak kludne mozes doma zacat davat velkost 2

michalag
autor
7. mar 2010

jani a potom neodfotis toho tigra?

xxx.klarka
7. mar 2010

anty, pěkné bříško 🙂

michal, o tomto bílém určitě ne, mají být 2-5kg. Musím je najít a kouknout se jak vypadají, abych věděla až je půjdu koupit 🙂 Aha, pozdě, teď čtu že to antynka už psala 😀

zdenkapo
7. mar 2010

Michala
tak to nemážu souhlasi,protože Tomášek měl 3200g a na dvojky byl hubený,protékalo by mu to kolem nožiček a byly i širší teda...

Lucik
no po klešťovém porodu byl TOmášek preventivně 2 dny v inkubátoru a pak začal mít žloutenku a tak byl den pod modrým světlem a pustili nás,až se mu ustálily hodnoty žloutenky- rodila jsem 6.6. a domu nás pustili 12.6.

Klarko
žádný zbytečný stres,buď ráda,že namáš žádné problémy... a hubnou po kojení,ne po porodu,ale já hubla teda kojením

janulka04
7. mar 2010

kocky, dala som to na modru sterchu, ale mm to nesmie vediet...lebo on je na ukazovanie spalne haklivy...aby nebol ohen na streche 😒
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/janulka04/a...

xxx.klarka
7. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... vložila jsem Natálčin domeček ve 30tt 😕

michalag
autor
7. mar 2010

klarka dalsie foto davaj do albumu kde mame tabulku a nemusis mazat 😉

jani, ten je kraaasny 🙂 , ja tigre milujem 🙂

xxx.klarka
7. mar 2010

janulka, pěkné, šikovná 🙂

janulka04
7. mar 2010

...takze az v priebehu par dni to zmazem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre