Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
7. mar 2010

klarko ale to nevadi 🙂 vsechno se da vyretusovat 🙂 mas pekne brisko, tak si ho nechej zvecnit 🙂

xxx.klarka
7. mar 2010

doli, ano mám ho od této paní, objednávala jsem ho před vánocema a dodali mi ho 25.ledna. Asi 6 týdnů, když ho paní nemá na skladě (mojí barvu neměla a objednávala ho).

xxx.klarka
7. mar 2010

adelka, až bude pěkněji, tak se nechám vyfotit od ségry venku někde v přírodě a bude 🙂

doli1
7. mar 2010

díky za info to budu mít kočárek tak o velkých prázdninách 😅
máme kočárek po šimkovi podobný jak máš ty okorád stříbrno červený tak se rozhoduji jestli ted koupim nový kočárek nebo myčku na tu druhou věc by bylo až s porodného.zatim výtězí myčka 😀

xxx.klarka
7. mar 2010

doli, tak jsem koukala do starých emailů a objednávala jsem ho 21.prosince s tím že mi napsala paní že není na skladě a že ho objedná ( dodací lhůta k nim 2-3 týdny) a 22.ledna jí ho dodali k nim na sklad a 25.ledna ho PPL doveza k mému tátovi. Takže měsíc.

zuzka81
7. mar 2010

tak konečne sa mi podarilo pridať par fotiek do albumu. 🙂

xxx.klarka
7. mar 2010

zuzka, pěkné foto a krásné bříško 🙂

zuzka81
7. mar 2010

ja už naozaj neviem čo so sebou, mam pocit akoby som sa nezmestila do vlastnej kože, neviem si najsť vhodnu polohu, ani ležeť ani sedieť, ma niekto podobne tažkosti? 😠 MM sa mi smeje, aj by som mu dopriala taku hodinku v mojej koži.i

aaadus
7. mar 2010

zuzka nejsi sama, neboj. Já než se večer uložím do vhodné polohy, tak se mi manžel taky směje, že se furt vrtím. No a hlavně se mi směje, že než dojdu do ložnice, tak funím a vydávám zvuky jak po maratonu 😀

zuzka81
7. mar 2010

tak to mam podobne a nedaj bože sa v noci prebudím tak už ani nezaspím začnem sa prehadzovat a 5min. z jednej strany na druhu až to manžel vzda a prestahuje sa do detskej, ale predtým sa ešte opýta či mi nema priniest vidly aby mi to išlo lahšie...no fakt nemam slov.

bibi13
7. mar 2010

lucik, oficialne nastupujem 10.3., ale dokončím mesiac ak budem vladať.. no šak preto robím všetko priebežne čo sa týka prania, žehlenia, balenia.. chodím z práce o 16:00, ale aj tak padam o siedmej večer.. 😀 😀 😀 😀

mayocka, ja som už zbalena.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka81, ja mám 2 nočné košele..

babule, bolí ma lonova kosť.. teda dufam, že to je ono.. a či som to dobre pomenovala.. 😝 😝

adelka krááááásne fotky..

doli1
7. mar 2010

právě jsem se celá odchlupatila a zvládla jsem to sama tak to ještě nebude tak strašné.jinak já se taky furt polohuji a funim,nadávám,drbu do malé aby se přesunula,lítám na záchod.problém usnout atd no děsný.

zuzka81
7. mar 2010

bibi mna lonova kost tiež bolí už dlhšiu dobu možem povedat hadam od 20.t, hlavne keď vsdtavam alebo sa otačam a niekedy je fakt dost zabolí.

doli1
7. mar 2010

jaká je lonová kost?pánevní,stydká,stehení?

bibi13
7. mar 2010

pokial sa nemylim, tak stydka.

lucik...
7. mar 2010

holky bříška máte všechny krásné 😉 a adelko ty fotky od profíka jsou super, už se těším na to naše focení 🙂

Já břuch taky vyfotila, ale nejde mi to teďka nahrát, nějak mi koník blbne.. Každopádně my za ty 3 týdny co jsem nefotila vyrost strašně moc 😀 😀 😀

lucik...
7. mar 2010

Tak už se mi to podařilo vložit 😵 Kuk do alba

xxx.klarka
8. mar 2010

lucik, krásně Ti vyrostlo 😵

pepibubu
8. mar 2010

Ahoj holky, hehe zrovna včera jsem tu fňukala že už aby ten květen byl, že přestávám zvládat jak fyzicky tak psychicky... Už se si ani nepodobám, kulatej ksicht, pomalu abych si záhyby pudrovala jak šarpej...

xxx.klarka
8. mar 2010

Tak jsem se dala trochu dohromady a pádím do poradny. Tak jsem zvědavá co mi poví.🙂

pepibubu
8. mar 2010

Já mám dneska taky poradnu, ale až ve čtyři

pralinka25
8. mar 2010

dobre ranko ja mam dnes tiez poradnu o 9:30 🙂

michalag
autor
8. mar 2010

Dobre ranko 🙂

vsetky co mate dnes poradnu drzim palce aby dopadla dobre 🙂

doli1
8. mar 2010

já mám až zítra 😢 já chci taky dneska 😀
v noci mě probudili nějaké křeče do břicha nevim co to bylo.šla jsem na záchod malá byla vzhůru tak nevim jestli mě nakopávala do močáku nebo to něco bylo ale hlavní je že už je to v pohodě

lolita.9991
8. mar 2010

,bre ranko,

ja idem tiez zachvilku na ten velky uzv tak som zvedave,

drzim palceky,pa zatim

pralinka25
8. mar 2010

ja mam tiez ten velky uzv. dufam ze bude vsetko ok. vzdy sa tak tesim a bojim zaroven 😅

doli no hlavne ze uz je to ok. mohla malinka niekam kopat

xxx.klarka
8. mar 2010

Tak jsem zpátky.

Malá dle odhadu má 1700g. Test na glukozu dobrý, uff, hnedka jsem si letěla koupit sátečky 😀 Kecy na mou váhu žádné, jen že mi to pěkně jde prej 😀😀
Jináč po 4 potvrzená holčička, juchůů 🙂 To už nejde snad aby se spletla. 🙂
Noo, a jsme hlavičkou nahoru ☹ Prý je ještě čas na otočení - to vím. Takže teď každých 14 dní kontrola zda se otočila a kdyby náhodou ne, tak se budeme domlouvat na porodu 😖 Jináč mám cvičit kočičí hřbety nebo jak se to jmenuje, aby se ta potvůrka otočila.
Jinak podle dnešního UTZ odpovídá 31+1tt, jak podle hlavičky, tak podle obvodu bříška. Tudíž termín by vycházel na 5.května. Ale podle stehenní kosti by to vycházelo na 12.května. Tak si vyberte 😀

antynka1
8. mar 2010

Dobré ránko,
Klárko - tak to je prďolka už hezky veliká a neboj ona se otočí 🙂 A malá se stejně narodí kdy bude chtít 🙂

xxx.klarka
8. mar 2010

antynka, je veliká, jsem ani nečekala že už tolik. 😀 Snad jo, musím jí domluvit. Proto jí cítím furt hodně dole ... 😒 Já vím, že se narodí kdy bude chtít, mě by se líbilo 1.května 😀 🙂

pralinka25
8. mar 2010

klari gratulujem k dobrym vysledkom 🙂
neboj otoci sa. a presne ako pise antynka narodi sa ked bude spravny cas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre