• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
náš malý je už úplne dole hlavičkou
9. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi este sa moze pretocit ,ale myslim ze uz tak zostane :slight_smile:
zajtra idem skoro rano na poradnu ,nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam kto sa to novy pridal a to si ty vladka, mas novu fotku :slight_smile:
9. mar 2010 o 16:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli to teda dnešní poradna nic moc. Hlavně vydržet do 36tt ať je malá upečená. Ale aspoň byl důvod si dát palačinku :grinning:
zuzub to teda nezávidím, hlavně že jste doma 2v1 :wink:
nikka když mě pálí žáha, je to takové jakoby pálení v krku
9. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,po dlouhe dobe vas zdravim vsechny.mam za sebou UZ ve 30.tt pry vazime 1700g a dr mi rekl ze mimi je male.no kazdy nemusi mit velke dite ze? :grinning: jinak byla jste nektera z vas v porodnici sepisovat porodopis?na co se ptaji?jdu ve ctvrtek tak abych byla pripravena
9. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no novu to som fotena s malu po porode mesiac som tam jak bulo ... tucna ,hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
idem okupat malu skorej lebo mi tu pisti ze chce ist do vane ,muz spi dosiel zniceny .
9. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim tě mě furt rikaji, jak je ondras velikej a vaha byla 1650 g 30+2...co Dr. to nazor asi
9. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stejne je to jen odhad ne?
9. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec neviem kolko male vazi, nikdy mi to doktor nepovedal..
9. mar 2010 o 16:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si připadám jak feťák. Žehlím poslední pidi věci a ke každému kousku si musím přičichnout :sweat_smile: Já už se táááááááák těšíííííííííím :dizzy_face:
9. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi ma zacina palit zaha, nie je to sice v krku, ale tak na hrudi trubica, taky zvlastny pocit..skor stipanie ako palenie...toto som teda nemusela mat...
9. mar 2010 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš malý má 1600g a cca 40cm
9. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka: Já to cítím podobně jako ty, jakoby za hrudní kostí a je to hrozně nepříjemné. Většinou mě to potkává před spaním. Ale přípravky na to pomáhají naštěstí.

zuzu, hepinka: No co je toto za den, takové zprávy tady. :confused: Ale bude dobře, prcci jsou šikovní a hlavně že jste doma a 2v1. :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky co je vůbec skratka CS? třeba CS1 nebo 2,3 atd?????
jj holky dnes jsou nějaké špatně zprávy ale hlavní je že jsme všichni 2v1 a ještě chvíli vydržet a budem za vodou
9. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiež rada, že som už doma, radšej budem doma ležať ako v nemocke :unamused: a dúfam, že ešte aspon mesiac ešte vydržíme 2v1 :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli CS je cervix score stav cipku. Kolik mas?
9. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky mě málem porazilo jak mi dneska nějaká kalkulačka spočítala, že do porodu zbývá 65 dnů - vždyť to je za chviličku :sweat_smile: a docela nedávno to bylo 170 apod. :grinning: Fakt za chvilku budeme mít broučky a berušky u sebe a přitom mi to přijde strašně nedávno, co jsme začínaly a řešily nevolnosti a NT screening....
9. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka: taky jsem se dneska lekla: mne pocitadlo ukazuje uz jne 45 dni :sweat_smile: a kdyz pomyslim na to, ze to muze byt klidne driv :confused: ten cas letiiii.....
9. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedničku myslim nebo doufám že to je ještě v pohodě.
9. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijde mi ze ten nas maly prcek je z tech nasich miminek nejvetsi.... 29+6 1650g ????
9. mar 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám 58 fakt to letí neni to tak dlouho co jsem se těšila ze 100 potom 90 říkám tři měsíce a ted už to valí
9. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelko 89 ja mam CS 3 to je dobre nebo spatne?
9. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli ve tvem tydnu je akceptovatelna uz hodnota 4 a vzhledem k tomu, ze jsi uz druhomaminka je to podle me super, ze jste stale na 1 :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anopka CS3 ve 33tt je podle me normalni kriticka hodnota CS3 je ve 28tt. Ve 33tt je za kritickou hodnotu povazovano CS5
9. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka: no, může to být i dřív, to je fakt. Já jsem si na začátku i přála porodit trochu dřív (třeba 1.5. nebo 5.5. by byly hezké datumy :sweat_smile: ), ale teď naopak ukecávám malého, ať pěkně zůstane v bříšku klidně i po termínu, vzhledem ke stavu našeho bydlení a tomu, že mám všechny mimi věci v bedně a kolem ní, protože to ještě nemám kam uložit solidně :sweat_smile: No ale vypadá to celkem optimisticky momentálně, někdy v dubnu bychom měli mamku začít stěhovat a my se můžem chystat na příchod prcka.
Jen to nezakřiknout :zipper_mouth:

doli: jednička je dobrá
9. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka ne ne, my jsme větší, ve 30tt 1900g
9. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka no ja porad maleho premlouvam aby na zacatku dubna vykoukl. Zacatkem kvetna mam prijimacky a chtela bych se pred nimi jeste vzpamatovat z porodu a szit se s malym :slight_smile:
a o stehovani ani nemluvim. My se budeme stehovat koncem kvetna/zacatkem cervna, takze az se maly narodi :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiky adus za uklidneni :grinning:
9. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka no pro tebe to uklidnění je. Já se uklidňuju tím, že to je určitě špatný odhad :grinning:
9. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok