Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
8. okt 2009

Právě se ale setkávám v okolí s tim, že sem asi spadla z marsu - už když jsme měli svatbu 😀 a teď dítě, většina si ťuká na čelo 😀

bramburka
8. okt 2009

30 ☹ 😒 presne...

inak dnes nejakej dobrej den, mala se stabilizovala, mamka ma cukr jen 8, posledni dobou mela po praskach asi 30, ozvala se mi pani, ze si odveze stare knihy...a jeste ke vsemu se mi ozval pan, ze mi za pakatel zrenovuje podlahu (pres znamyho...jsem vedela ze se to musi zlomit.

terkajesterka
8. okt 2009

mně je 30 😉 tak snad tu nebudu nejstarší větev 😀

a dneska budu mít cibulovou polévku a kuř. maso na olivách s rýží. To je ostatně nejoblíbenější jídlo mého syna

lucik...
8. okt 2009

bram: tak to je super, moc ti to přeju 😉 Nás teď čeká komplet rekonstrukce koupelny a pak musíme z jakéhosi "skladiště" vyrobit dětský pokoj 😀

terkajesterka
8. okt 2009

xeni, ty jsi taky v červenci, že jo? někde jsme se o tom už bavily 😉

vidíš, a co teprv zítra, počkej, kdo ti zavolá 😉 hlavně že je mamce a xenušce líp

bramburka
8. okt 2009

Lucik, nas ceka v unoru koupelna a kuchyn, bude se bourat kvuli rozvodum a taky nova elektrika a topeni, kotel...smarjáááááááááááááááá

Decák jsme meli v poho, se vymalovalo a dal koberec, zadný štráchy, truhlíci mi vyrobili skrine na míru, který jsem obšlehla z toho Alax nábytek, zboznuju jejich napady, ale ty ceny!

andelka
8. okt 2009

terka: jo jo, co by člověk pro dítě neudělal. 😅 chybět mi to nebude, ale přežiju to.

Mně už bylo v červnu 26 - z čehož v souvislosti s glukozovým testem jsem nadšená čím dál míň. Ale tak co, roky nezastavíš a dřív to fakt nešlo. I tak už mi mamka včera řekla, že jsem teda ale mohli ještě počkat. No ale copak jsem mohla tušit, že ta zásilka s hora bude tak expresní? 😅 a my jsme za to rádi.

brambu: No vidíš, dobré zprávy, to je super 🙂

lucik...
8. okt 2009

andel: tak my taky nečekali že to půjde tak rychle, podařilo se nám takřka hned druhý cyklus 😀 Ale jsme strašně rádi, já vždycky chtěla mít děti brzo 😉

terkajesterka
8. okt 2009

andělko, jakýpak čekání 😉
já jsem poprvé otěhotněla ve třeťáku na vejšce, ze začátku jsem byla v šoku, ale pak jsem byla strašně ráda. Bohužel si to miminko rozmyslelo a pak ještě jednou. No a pak si to načasovalo úplně přesně, promovala jsem 6 dní před termínem. Takže já taky nejsem pro žádný dlouhý čekání. 😉

lucik...
8. okt 2009

juuu to sou krásný skříně 😀 My bychom chtěli namalovat něco na zdi, jako dětské obrázky, ale s mým nadáním nevim nevim 😀

terkajesterka
8. okt 2009

luci, tak to třeba budeš jednou mladá babička, to je taky výhoda 😉 navíc je to jenom vaše věc, kdy se rozhodnete mít dětičky. Pokud jste to tak chtěli, tak je to ok a na okolí se vykašli. Třeba jen závidí.

doli1
8. okt 2009

mě je ted 25 a šimona jsme měli ve 22 přála jsem si dítě a moc ale musim říct že na pár věcí jsem nebyla příliš připravená ale to asi nebylo věkem.
lucik nás čekají přes zimu celé podkrovky aby měl šimi už svuj pokojík a my ložnici pro mimi

terkajesterka
8. okt 2009

xeni, super odkaz 😉 my budeme zařizovat pokojíček co nevidět, do jara se chceme přestěhovat. Tak dobrý pro inspiraci 😀

doli1
8. okt 2009

lucik nemusíš mít vlohy na malování.jedna paní to vyřešila za mě www.předlohy.sk jsou tam super obrázky které si nakreslíš na zed podle předlohy a jen je vymaluješ.takto vypadá naše ložnice časem herna pro děti http://doli.rajce.idnes.cz/herna/ koukni se a taky nemám vlohy na kreslení

andelka
8. okt 2009

luci: Nám se to povedlo první měsíc, to tak jsem byla v šoku docela. ale co, lepší být trochu překvapený, než se pak dlouho trápit.
terka: tý jo, to seš dobrá. VŠ s mimčem bych asi nedala, vlastně jsme čekali hlavně na to. Ale teď chodím taky do školy (dálkově, platím si to), budu mít zkoušky, psát závěrečnou práci, jen ty závěrečné zkoušky nevím jestli stihnu, poněvadž v tom týdnu mám TP 😅 ale fakt jsem ráda, že ještě k tomu nechodím do práce. Navíc kupujeme byt, vyřízené to bude snad do vánoc, teď jsme podali žádost o úvěr, takže po novém roce budem řešit zabydlování. No do května to uteče jako voda 🙂

doli1
8. okt 2009

www.predlohy.sk žádný ř to mám šptaně

mishutka
8. okt 2009

Ahojky, ve stručnosti 😀
Je mi za měsíc 26 let a navaříno mám španělské ptáčky a rýži 🙂

lucik:hlavně aby vám to vydrželo 😉

lucik...
8. okt 2009

doli to je bomba, takhle nějak si to představuju a ty předlohy.. to je přesně to co jsem hledala.. si zlatá 😉

lucik...
8. okt 2009

mishutko: tak to jestli vydrží ale moc není o věku.. Manželovi je 29 a myslím že vydržet nemusí ani manželství starších lidí než jsem já 😉

doli1
8. okt 2009

luci díky 🙂) jen to stále nemám domalováno na to musí byt fakt nálada.snad to vůbec někdy dodělám 😅

terkajesterka
8. okt 2009

andělko, já jsem VŠ s mimčem nedělala, termín jsem měla až po promoci, a stejně se narodil až 14 dní na to. Bylo to dobře načasovaný, jen dvoje státnice jsem dělala těhotná, ale nějak se to zvládlo.

lucik...
8. okt 2009

doli a čím to barvíš? Normálníma barvama na zeď? To asi ne co 😀

andelka
8. okt 2009

terka: No já myslela i mimčo v bříšku. stejně tě obdivuju a doufám, že to zvládnu taky, i když to moje studium navíc je snazší než normální, dostanu jenom osvědčení 😀

Taky děkuju za předlohy 🙂

mishutka
8. okt 2009

lucik:není to máš pravdu.
já jsem teď měla sraz ze ZŠ a neuvěříš, ale všechny tři spolužačky co se vdávali takhle brzy a pořídili jsi mimčo se rozvádí 😖 Chlapi spadly z lopaty a utekly ☹

terkajesterka
8. okt 2009

to zvládneš 😉 znám několik maminek, co dokonce začaly studovat s miminkem.

já začínám od ĺedna s ročním montessori kurzem a jsem fakt zvědavá, jak to zvládnu, hlavně okolo dubna 😕 no, snad to nějak půjde, s pomocí okolí.

lucik...
8. okt 2009

mishu to je možné, ale to asi nebude věkem si myslim.. Kdybys znala celý náš příběh, tak to bereš tak jako já, my jsme si prostě souzený 😀 Prošli jsme si už ledasčím - a to jsme spolu ještě ani nebyli 😀

mayocka
8. okt 2009

luci: tak my sme mali tiez rovnake problemy so svadbou,ze naco sa berieme ze ci mi sibe a tak,aj som si poplakala ale nakoniec som zistila ze je to hlupost vsak my sa lubime a nam do toho nikto kefrat nebude nie to aby som este plakala 😠 a teraz sme sa o babo snazili skoro rok co sme spolu ako manzelia a az teraz to prislo tak sa vytesujeme z vytuzeneho malinkeho 😉

dezyre
8. okt 2009

Tak mě je 24 a v květnu mi bude 25 a jestli se mimčo nenarodí dříve, tak budeme oba dva květnový 😀
Holky mě se ty obrázky na zeď taky moc líbí, ale já když jsem byla malá, teda větší než mimino, tak si pamatuju, že když jsem se v noci vzbudila a koukla na pomalovanou zeď v pokojíku tak jsem se hrozně bála těch postaviček s očima.. úplně jsem měla hrůzu z toho, že na mě koukaj... dokonce jsem si na noc otáčela všechny panenky, aby na mě nekoukali.. no jestli to děťátko bude po mě .. potěš pán bůh 😀 😀 😀
A jinak máme s manželem naplánované dodělat ložnici a obývák.. do ložnice skříně na míru.. do obýváku novej koberec a nábytek... a do toho po sléze pokojík.. no už teď se docela děsím...

doli1
8. okt 2009

luci jsou to barvy na zed jmenuji se remakol pasta tonovaci vodová 0,25kg je to takoví malí kalíšek a ten stačí.mají základní barvy vždy v té nejtmavší a ta se jen ředí s bílou aby vznik jiný odstín.stěma to šlo rychle.pokud budeš mít víc obrázků jak já tak toho namíchat víc a schovat to do skoleniček aby jsi ten odstín mohla použít znovu.třeba platovou jsem míchala děsně dlouho a už mi skoro dochází.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre