Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
11. mar 2010

antynka: Já taky moc nevím co mi tam zapisujou - můj doktor píše hrozně, jen občas tam něco vyšpekuluju, jako třeba teď ten KP. Jinak se vždycky spokojím se záverečným hodnocením "Je to v pořádku, uvidíme se za 4 týdny" 😅 Aspoň že sestřička píše hezky, jinak by průkazka vypadala děsně.

antynka1
11. mar 2010

Nikka - graf mám, ale není vyplněn...

nikkka
11. mar 2010

hmm antyka tak asi ti to nezapisuje... a mozno to cislo 146 mas v milimetroch..

antynka1
11. mar 2010

Nikka - ale to by bylo hodně málo - v 27 tt. 14 cm......

andelka
11. mar 2010

Taky mám graf, na konci průkazky, ale nikdo tam nic nepíše. Je to ten co jsem si přefotila a píšu si do něj přírůstek hmotnosti - mám to v albu.

nikkka
11. mar 2010

kazdy doktor to ma asi inak..

antynka1
11. mar 2010

Taky si myslím - nemá cenu provnávat si zápisky, protože to každý píše jinak. Hlavně Dr. nic neříkala - akorát, že je mimi hodně dole, tak mám polehávat 🙂 Takže to nebudu dál zkoumat, nemá to cenu 🙂

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... , alespoň nejsem sama. 🙂

Dneska mi přišli slevové kuponky z DM. 🙂

adelka89
11. mar 2010

klarko za jak dliuho ti to poslali?

xxx.klarka
11. mar 2010

adelka, 26.2. jsem se registrovala na netu a poslala jim emailem foto mé těhu průkazky a dneska přišli kuponky.

adelka89
11. mar 2010

diky 🙂

aaadus
11. mar 2010

Každá těhu průkajda je jiná. Já mám úplně jednoduchou a dělohu mi dr nikdy neměřila.
Byla jsem na nákup a výjimečně jsem neudělala radost sobě, ale manželovi a koupila mu parfém. Snad mu bude vonět. A dali mi tam navoněný papírek nějaké nové dámské vůně a ta voní úplně úžasně po malinách. Akorát jsem si nezapamatovala název, tak si ten papírek musí schovat kdyby mi pro změnu chtěl udělat radost manžel 😅

zuzka81
11. mar 2010

ahojte, dnes sme boli v poradni, vraj je všetko v poriadku a taktiež nas vypísali na MD, tak sa nám to už kráti.

adelka89
11. mar 2010

klarko a jsou tam i nejake kuponky na slevu plen? Huggies nebo pampers?
Mam doma ten formular mozna se tam stavim jeste dnes 🙂 nemuzu porad jen sedet doma na zadku

adelka89
11. mar 2010

jo holky kam mam jit s tim papirem na materskou? Mudra rikala do skoly, ale ti me stejne poslou na socialku, ne?

xxx.klarka
11. mar 2010

adelka, ano ale jenom na ty jedničky, na ty pampers premium care je 3x po 30kč a na ty new baby taky 3x po 30kč.

adelka89
11. mar 2010

to je docela dobry 🙂 asi se tam skocim mrknout 🙂 na ty jednicky stejne slevy nikde nemaji, ne?

xxx.klarka
11. mar 2010

adelka, nemají no, já teda alespoň nikde neviděla.

zuzka81
11. mar 2010

Adelka ja som si to zrovna dnes vybavovala a musela som to odovzdat v praci a oni to posielaju na socialku.

xxx.klarka
11. mar 2010

Koukám že tam mají ten masážní olej hipp na strie jak jste tady radili a je tam sleva 50kč, což docela jde, tak si ho koupím pak tam až dojde ten co mám doma. 🙂

nikkka
11. mar 2010

nenavidim toto pocasie, pripadam si ako keby ma s niecim ovalili..

zuzka81
11. mar 2010

nikka ani nespomínaj, cestou k dr som skoro spadla ako som sa smykla na snehu no nebolo mi všetko jedno ešte že mm stál pri mne. Aj tak mám pocit že chodím ako kačica a ešte taketo počasie do toho.

xxx.klarka
11. mar 2010

Holky jak je to, jak se to bere jako donošené dítko, od ukončení 36tt??? 🙂

Já bych chtěla pak už rodit 😀 ...

houbik
11. mar 2010

holky, kdyz se bavite o tech plenkach, tak na ty premium care jsem nasla toto:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-c...

doli1
11. mar 2010

xxxklarka myslim že ukončený 34tt je donošený.já bych chtěla ještě vydržet do toho 36tt a pak je mi to jedno a budu ráda když by to bylo hned v 36tt 😀

ciknori
11. mar 2010

Ahojte 🙂 V Brně jsem v tescu viděla slevu na huggies newborn, nepamatuju si výši, psali snad 20%, ale takhle jsem jednou viděla v obchodě slevu na bundu, kteroou jsem si měsíc předtím koupila... Bylo to za stejnou cenu, ale s nápisem sleva 15% 😀 Pak jim věřte.

xxx.klarka
11. mar 2010

doli, já právě taky. By mi nevadilo porodit v tom 36-37tt třeba, miminko nebude takový obřík a měla bych to za sebou brzo. 🙂 Hlavně aby se maličká přetočila a mohla jsem rodit normálně. Proto se ptám. Když mi pak řekne po poradně v 36tt že je otočená a všechno je ok ... tak se budu snažit dělat vše proto aby se chtěla narodit. 😀

xxx.klarka
11. mar 2010

http://www.porodnice.cz/vazeny-pane-doktore-rad... Tady jsem našla odpověď na mou otázku od odborníka. 🙂

antynka1
11. mar 2010

Luciku - tak ten kuponek je zase až na ty větší bílé Pampersky.....
Klárko - tak to je dobrý zpráva, já myslela ža až po 36+0 🙂

lucik...
11. mar 2010

Holky mám takový debilní dotaz 😀
Může plodová voda odtékat postupně? Co když totiž třeba nebudu mít bolesti a začne mi odtékat voda a já to nepoznám 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre