Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
11. mar 2010

v to doufá snad každý dnešní mládež je fakt děsná 😠 fakt hodně věcí se ve výchvě změní než co je namyšlené ted.

xxx.klarka
11. mar 2010

já bych už taky nejradši složila postýlku, asi se do toho pustím koncem března 🙂 už aby to bylo 😵

lucik...
11. mar 2010

My už máme taky vše nakoupeno 😉
Dneska jsme i stavěli nábytek.. Máme už dvě skříně a přebalovák, zítra složíme poslední skříňku, sestavíme postýlku a pokojík je kompletní 😵 😵 😵 můžu se dát o víkendu vesele do praní a konečně skládat do skříní, jupiiii 😵 😵 😵

Klari jdu ti vyfotit ty obrázky..

doli1
11. mar 2010

jj vyfot zrovna jsem se chtěla kouknout do alba jestli je tam už máš
stim nábydkem se máš

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... , juchu, jsem zvědavá 🙂
pokojíček závidím 🙂

lucik...
11. mar 2010

doli no ale málem byl rozvod 😀 A tentokrá se přiznám že to byla moje chyba 😀
Chytračka si beru do ruky návod a dávám manželovi co a jak a kam a dvakrát sem mu dala něco obráceně tak to musel předělávat 😀 Hi hiii

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... 😵 😵 😵 😵 😵 krásný, šikovná. Taky bych už malovala.

sonita
11. mar 2010

doli-dakujem a teším sa na ten utz.,xxxklarka aj tebe dakujem,lucik-krásne

lucik...
11. mar 2010

klari no ještě tam na mě čeká ten medvěd 😀 A na dveře jsem se rozhodla namalovat ještě žirafu 😀 Tu jsem neměla kam dát, tak budu mít zítra co dělat 😀

lucik...
11. mar 2010

Dokonce se mi povedlo i namíchat fialovou 😀 😀 😀

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... medvěda jsi říkala že necháš manžílkovi ne? 😀 Na dvěře jo, myslíš že to na tom bude držet??

lucik...
11. mar 2010

klari jo jo nechám, ale právě se obávám jestli to vůbec do porodu dodělá 😀 No já na ně zkoušela čárnout těma barvama a docela to jde 🙂

doli1
11. mar 2010

barvy se ti povedli namíchat dobře

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... tak to je fajn. Nám jestli klapne ten byt, tak tam jsou přes celou zed jakoby šoupací dveře a za tím místo na skříně. Tak jsem přemýšlela že když to vyjde, zda by to šlo na to namalovat taky 😀

antynka1
12. mar 2010

Krásné ráno,
Natálku jsem tkaé chtěla, ale neprošla mi, stejně jako Kryštof - Kryštof je moje vysněné jméno už několik let... No stejně to vypadá na holčičku, ale kdyby to byl náhodou kluk, tka to bude Tomášek.
Luciku - jsi šikulka, vypadá to úžasně, nechceš nám taky přijet něco namalovat? 😀
Klárko - s tím bytem, ještě čekáš až to ta paní doplatí?
Dneska jdu naposledy do práce - už se těším, ale asi to bude doják.....

yanika
12. mar 2010

Dobre ranko,
antynka: tak si uzi ten posledny dnik.. a patria k tomu aj slzicky..
Ja som chcela chlapceka Kristiana, ale nejako mi to nepreslo, tak som sa rozhodla dat meno po otcovi, aj po starom otcovi, nech su radi a hrdi🙂 apotom dalsie uz dam ake budem chciet hihi..

Tak som vcera bola za tym mojim porodnikom, spravil mi akurat sono, tak som videla toho nasho maleho cloviecika zase raz.. presne ako pisete, uz aby boli s nami🙂 tesim tesim.. A inak nic specialne, bol taky menej komunikativny, ale zato prijemny clovek, a povedal mi ze mam prist v 37tt sa ukazat a potom sa dohodneme co a ako.. that´s all..

doli1
12. mar 2010

ahojky tady od včera padal sníh až do noci 😠 já už nechci zimu
jedem dnes na veletrh do brna už se moc moc těšim

xxx.klarka
12. mar 2010

anty, ano furt čekáme. Je to už moc dlouhý ☹

adelka89
12. mar 2010

dobre rano holky
doli pak dej vedet jake to na veletrhu bylo 🙂
budete mit nektera epino? Ja si ho prave chci pujcit od kamaradky ale nevim jestli uz neni pozde... kazdopadne vcera me popadlo cerne svedomi z toho, ze jsem jeste pro svoji hraz nic neudelala 😖 😅

xxx.klarka
12. mar 2010

adelka, já si ho budu kupovat a pozdě není. Správne se má začít 14dní před porodem, ale většinou začínají holky od 36tt.

adelka89
12. mar 2010

jj, super diky moc Klarko 🙂
budes kupovat nove nebo od nekoho?

xxx.klarka
12. mar 2010

adelka, od jedné paní tady od nás z města, náhodou jsem na ní narazila na diskuzi. Snad mi to pomůže a snad se maličká otočí aby sem mohla rodit normálně. 🙂

adelka89
12. mar 2010

jj urcite se otoci 🙂 jeste ma dost casu 🙂 kdy jdes na utz? Cvicis ty kocici hrbety?

xxx.klarka
12. mar 2010

adelka, na UTZ jdu zase 22. už po 14dnech budu chodit. Cvičím, ale já nevím zda to poznám když se otočí správně.

adelka89
12. mar 2010

🙂 to bude prekvapeni na utz 🙂

xxx.klarka
12. mar 2010

adelka, to bude. 🙂

aaadus
12. mar 2010

Dobré ráno,
epi no jsem původně chtěla kupovat, ale nakonec budu jenom poctivě masírovat hráz - nebo teda spíše manžel, já si tam správně nedošáhnu a on už se na to celý třepe 😀
antyn slzičky určitě budou, ale aspoň se můžeš vymluvit na hormony 😀

monikapd1
12. mar 2010

ahojte, no ja som nad epino ani neuvazovala, nejak sa spolieham len na to, ze mam dostatocne siroku panvu a ze hradzu mi budu nastrihovat.

adelka89
12. mar 2010

moni no ja bych se prave velice rada tomu nastrihu vyhla, kdyz vidim kolik problemu a starosti s tim maji po porodu kamosky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre