Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
12. mar 2010

adelka, není k smíchu 😠 😅

lucik... , tady taky. Mám takový vztek na to už, že jsem zatáhla závěsy aby jsem tu bílou sračku neviděla. Tak jsem milovala zimu a sníh, ale tohle je už moc. Se mi tak zhnusil, že doufám že dalších pár let už nebude 😀 .... venku hnus bílej, padá to a ještě zataženo jak kdyby bylo 6 hodina večerní. pak člověk nemá na nic náladu. mě to tak už sere s prominutím. 😠 😠 😠 😠

Jinak u nás má nastarosti břicho tatínek, aby se taky nějak alespoň angažoval. 😀

xxx.klarka
12. mar 2010

mishu, taky si říkám, když už nic jiného tak budu pěkně vonět 😀 Jinak jsem srala na mazání nohou, ale když ted vidím ty svoje scvrklý nohy od celulitidy, tak jsem začala mazat pravidelně, mám od garnier a musím říct, že vidím pokroky 😀 i když to mám furt hodně. tak budu pokračovat, ten jsem si objednala nějáký nový od anew, tak jsem zvědavá 😀
a pro ten od hippu budu muset někdy jindy zaject, když jsem to dneska zapoměla, nebo to dám drahýmu aby se mi tam stavil. 🙂

lucik...
12. mar 2010

klari fakt to pomáhá... Taky se mi ten pomeranč na prdeli a stehnech nějak rozrostl 😀 😀 😀

mishutka
12. mar 2010

U nás taky maže manžel 😉
Ještě ho ukecávám k masáží beder, ale na to neslyší 😢 tak mu to dám vyžrat u porodu 😀

O tom bílém hnusu ani nemluvim, už tak nemám v čem chodit....už mi zbývají jen trička 😀

adelka89
12. mar 2010

klarko na prave ty zavesy mi prisly strasne smesný 😀
ad celulitida..... donedavna jsem nevedela co to je.... bohuzel ani ona na sebe neenchala dlouho cekat.
hipp olejicek je dobry, ale lepsi mi prijde elasti q a ta vune je taky prijemnejsi 🙂

adelka89
12. mar 2010

jinak u nas je mazani taky ciste zalezitost manzela, a musim rict, ze je to fakt zlaticko, kazdy den mi masiruje zada i brisko. Mnohdy i nohy a ruce, kdyz me po sprse vsechno svedi 😀

xxx.klarka
12. mar 2010

lucik... , přijde mi že ano, jakmile se tím namažu tak cítím jak to tu pokožku úplně stáhne a cítím po 14 dnech mazání že je fakt trochu pevnější .... používám http://www.garnier-kosmetika.cz/wp-content/uplo... a tento http://www.dumpotravin.cz/inshop/drogerie/pece-... . Snad to není jen můj klam, ale fakt se cítím líp a i ta pokožka mi přijde lepší. Ten jeden mi už došel a dodělávám i ten druhý, ale v úterý mi přijde ten nový od anew, tak uvidím jaký bude a kdyžtak bych zase koupila ten garnier.

mishut, u nás je to to samí, jakmile řeknu něco o masáži zad nebo tak nějak, tak dělá že neslyší 😀

adelka, mě právě ten elasti q moc nevoní, tak jsem zvědavá na ten hipp.

zdenkapo
12. mar 2010

tak u nás sněží od rána 😖

právě jsem Aničce objednala oblečky an této stránce o komletek do porodnice 🙂 mají tam nejlevnější Autex http://www.eprcek.cz/

zzuzullka
12. mar 2010

baby, vám nie je dnes nejako divne? neviem či je nejaký blbý tlak alebo čo ale cítim sa úplne na nič. ani to neviem poriadne popísať, nič ma nebolí ale tak celkovo mi je zle, akoby som bola strašne unavená a horšie sa mi dýcha a ešte má drbec niečo natlačené úplne pod pravými rebrami tak nemôžem ani poriadne sedieť lebo to je nepríjemné ☹

adelka89
12. mar 2010

zuzul myslim, ze ve tvem tt uz je to normalni, ja mam nekdy pocit, ze kazdou chvilkou porodim...

zzuzullka
12. mar 2010

adelka, tak to si ma potešila, že teda takto to bude už až do pôrodu 😒 tak tebe sa to už pekné blíži, ty už môžeš za chvíľu rodiť 🙂

adelka89
12. mar 2010

zuzul no ve skutecnosti jsem 35tt MK mi ukazuje o tyden vic 🙂
ale pravda uz se to blizi a strasne se na to tesim 🙂 uz aby byl malicky u me 🙂

zdenkapo
12. mar 2010

Zuzu
já mám jen poslední dobou takové návaly horkosti a víc se potim,děs,ale za chvíli to skončí 🙂
a takové to nebudeš mít až do porodu,každým týdnem bude hůř 😀 neboj,za pár týdnů budeš ještě na těhu vzpomínat a na to špatné se většinou zapomíná 😉

xxx.klarka
12. mar 2010

zzuzi, já jsme unavená, ale z toho počasí 😀 jinak mě poslední dobou dělá problémy normálně vstát z postele, jakmile vstanu normálně tak mám okamžité tvrdé břicho, když v noci si to moc neuvědomím že tak nemám vstávat když jdu na wc. Návali horka mám už pár týdnů, takže žádná novinka 😀 akorát dneska mi nějak tlačí břicho ...

zzuzullka
12. mar 2010

adelka a keda máš presne termín prijímačiek? a ako sa ti vôbec učí v takom pokročilom štádiu tehu. ja si to neviem ani predstaviť, že od nejakého 34tt by som mala začať makať a poriadne sa učiť 😅

zdenka, tak to ďakujem, že každý týždeň bude horšie 😖 ale posledné týždne mi vôbec nič nebolo, som sa cítila super akoby som ani nebola tehu a dnes mám pocit, že po mne prešiel parný valec...

adelka89
12. mar 2010

no to me tuto noc tvrdlo brisko strasne casto a vzdycky me to vzbudilo....
zuzi ja se nijak intenzivne neucim, jen si prochazim ty testy ani se na to neda nejak naucit 🙂 a docela me to i bavi ted kdyz jsem cele dny doma tak se aspon tolik nenudim 🙂

zzuzullka
12. mar 2010

adel, kiež by aj mňa začalo to učenie potom baviť, ale obávam sa toho, že sa to nestane 😎

blanka.k
12. mar 2010

Ahoj, jsem zpět, nakoupila jsem v akci Vichy do zásoby, a v CaA malýmu za 50,- trika na léto...
Já jsem fakt těhu dementní....vložky ty popordní jsem koupila, ale, že asi budu potřebovat pak klasický mi nedošlo, no ještě , že vás mám 🙂 Taky patřím k těm, co vložky běžně nenosí, no, "ólwejsky" to asi jistí. Ty popordní jsou fakt děsný, jak ty za mých "mladých" let, pokud si dobře pamatuju, tak v roce 1992, kdy jsem tyhle věci začala potřebovat, nic moc na výběr nebylo, natož nějaká křidélka, fuj to byly časy 😀
Krém na strie mám, mažu už od snad 10tt, ale vzhledem k tomu, že furt ještě mám tu jednu tubičku, tak poctivá teda asi moc v tom mazání nejsem. Spoléhám na to, že z mého ustavičného přibírání a hubnutí mám kůži dost odolnou, když to vydržela už tolikrát, vydrží snad i teď 😅 🤐

zzuzullka
12. mar 2010

a z postele vstávam tak, že sa pretočím nabok a rukami sa vytlačím do sedu, asi by som dokázala vstať aj normálne ale nechcem si zbyrotočne namáhať brucho... inak mne vôbec netvrdne, za celé tehu som to mala možno tak 2-3 krát na chvíločku. len tento poslendý týždeň som mala asi pár krát poslíčkov, ale to bolo tiež v pohode. také menštruačné kŕče, ktoré ale ani netrvali dlho a potom to prešlo, len mm sa vždy poľaká, že čo sa deje 🙂

nikkka
12. mar 2010

zuzulka aj ja sa tak zvlastne citim, vcera som mala takze stavy uzkosti, som mala pocit, ze sa nieco stane,ze asi porodim...a este k tomu aj to pocasie...

xxx.klarka
12. mar 2010

zzuzul, no a na tohle vstávaní vždy zapomenu a zvednu se normálně a proto hnedka to tvrdé břicho, ale kdo si to má uvědomit v noci při polospánku 😅
já poslíčky asi ještě neměla, nebo jsem to nepoznala .... 🙂

michalag
autor
12. mar 2010

Ahooojteeeeee 🙂 🙂 , este si ma pamatate 😅 😀 ?

michalag
autor
12. mar 2010

janulka, krasne brusko 😵

zuzka81
12. mar 2010

baby nič si z toho nerobte, ja mam tiež take divne pocity akoby som sa nevpratala do kože, furt mi niečo vadí a začalo to tým ako sa mi mala otočila. Taktiež ma začala depka chytať, no hrozne volačo a to som si myslela že mam silnu povahu že ma len tak niečo nerozhadže a prosím, len by som revala . ☹ 🙄

blanka.k
12. mar 2010

Tak mě se teď na zpáteční cestě v MHD malej nějak natočil a močák přilehl, předtím to byly vždycky jen třeba 2sec kopanečky, teď prostě nějak nalehl a já si fakt nebyla jistá, jeslti to udržím, a fakt jsem měla pocit, že jsem to neudržela, ještě , žejsem jela na konečnou, nechala jsem všechny vystoupit, pak se zvedla, zkontrolovala místo pod sebou, že je sucho a v klidu vystoupila a pelášila domů 😅 😀 To mám za to, že jdu do lékárny koupit věci na porod, atd. a místo toho všechny poukázky utratím za kosmetiku pro sebe 😅 V pondělí si radši kupuju slipovky 😅

zzuzullka
12. mar 2010

blanka ja nosím slipovky stále, lebo mám hlavne do obeda dosť výtok a za deň miniem aj 5 slipoviek. a minule sa mi stalo že som tak nečakane kýchla a normálne som si cvrkla, našťastie keďže nosím tie slipovky tak to bolo v pohode, ale mm mal z toho šou 😀

zzuzullka
12. mar 2010

michalag, ahoj, ako sa máš? 🙂

nikkka
12. mar 2010

mne sa to male nejako prevaluje pod rebrami, ked si prilozim ruku tak citim ako sa presuva z jednej strany na druhu 🙂 🙂
a vcera som si lahla na bok a presne to iste som mala ako klarka vcera pisala a manzel sa tomu tak vytesoval.. 🙂
toto je asi ten najkrajsi pocit, ked toho drobca...to jedine mi bude asi z toho tehotenstva chybat...

zuzka81
12. mar 2010

zzuzulka mne sa to tiež stava pravidelne že si cvrknem, ale to je tým tlačením na mechúr. 😀

zzuzullka
12. mar 2010

zuzka, mne sa raz normálne stalo v noci keď som spala, že malý asi nejak fakt zatlačil na mechúr a ani slipovka nepomohla, som si musela prezliecť aj nohavičky a mm sa mi potom ešte dlho smial že sa v noci pocikávam, že on už z toho dávno vyrástol 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre