• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Ahoj.
Doli a jaké to tam bylo, tak přemýšlím jestli se tam nezajdu podívat...
12. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - fakt se dvěma? Tak to je super, asi tam v neděli vyrazím, fuj to zas pak budu celý den spát a odpočívat :sweat_smile:
12. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u stánku babipoint tak tam měli na obrazku dvě ale možná to byla cena jen za jednu to nevim.
mají tam super oblečení většinou vše české příští rok se tam dobře nakoupí ted už vše mám.kočárky jen moderní spíše do města pro mě nee.sedaček spousty,krásný čepičky ale to taky až na další rok.hodně tam měli zavynovačky,deky,mentyneli,hračky,postýlky a výbavy do nic.co mě sklamalo tak žedný nábytek či přebalovací pulty ani podložky,vaničky taky neměli.ještě tam měli kolobky a odražedla,šátky na nošení,těhu oblečení.předplatné časopisu dost výhodně a k tomu dárky.
12. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šátek na nošení chci taky... holky, někdo jste tu dával odkaz na nějaké ten co se nezavazuje, takový červený za asi 1500? Co to bylo za firmu? Ten bych si taky ráda koupila, bylo by super, to zkouknout "naživo" :wink:
Ten monitor bude asi spíš s 1 podložkou, protože se 2 jsem ho viděla nejlevněji od cca 2700,- :wink:
12. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slevy teda maji super autosedačka normálně na netu 2300-2600 a tak 1700 to je prostě super
12. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak rozlucku mam za sebou, dostala jsem hraci deku zvidalek, poukazku na obleceni do espritu, orchidej, bonbonieru, dort a prani, takze super :slight_smile: a jsem totalne pretlaskana chlebickama a dortama, vecer jdem do potrefeny husy, tak to vidim jen na salat, chudak dite dneska :grinning:
12. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee houbi ty na tebe byly hodný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To mě rozlučka mine, tím jak jsem na PN... :frowning2: Docela mě to mrzí :cry:
12. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci -proč? Já zrovna včera se s klukama domluvila, na termínu, že to musí být až po skončení PN, tak máme termín týden po nástupu na MD, to snad ještě nebudu rodit, když je to 5tt před porodem :sweat_smile:
12. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska volali z malvíku že tam máme přichystanou objednávku, jupííí :dizzy_face: Už se těšim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani protože u nás na to moc nejsou.. Když bych odcházela normálně na mateřskou tak by rozlučka určo byla, ale takhle ne a mě je blbý jim to nějak říkat nebo tak..
12. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak to jo . U nás bude mega mejdan :grinning: Jeden kolega ten den odchází z práce, druhý bude mít promítání a povídázní z cestování a já takovou rozlučku na MD :wink: Ale vidím to, že vydržím 2 hodiny a pak se asi omluvíma půjdu spát, jak se znám :sweat_smile: :grinning:
12. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě se taky asi rozlučka moc týkat nebude když jsem na PN. U nás na to kašlou a šéfka ani neví, kdy na MD nastupuju takže ani nic chystat nemůžou. Ale nevadí mi to, aspoň nemusím poslouchat ty "upřímné" řeči a culit se na všechny jak jeliman :grinning:
12. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to u nás prostě oslavenec oznámí, že slaví to a to, domluví se termín, nakoupí pro všechny nějaké jídlo, pití, v 18:00 se zapíchne práce a slaví se :grinning:
12. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari jestli ti můžu radit tak na dveře nekresli :grinning: Nebo se z toho zblázníš jako já :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, u nas se zapichla prace ve 14:00 :slight_smile: a doted padlo asi 10 lahvi, oni jeste pokracuji, ja se tam zachvili vracim, jen svuj pridel vina uz jsem vypila :rolling_eyes:
lucik, jj byli na me hodny, ale tak jsem tu 8 let a bylo jich asi 20, takze se poskladali :slight_smile:
12. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houbik - tak to u nás nehrozí... :sweat_smile: Vím, že i v těch 6 večer budu nějaké kolegy lákat od PC a stejně mi k němu budou odbíhat. Můžu říct, že to mi teda nechybí, pracovní morálka mi doma na PN značně klesla :grinning:
12. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky, kdybyste se nektera chystala na ten detsky veletrh v letnanech, tak pres malvika jde mit vstup zadaco :wink: ja tam mozna mrknu ve ctvrtek, jestli nebudou nejake zajimave akce
12. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... copak, teče Ti to dolu? :grinning:
12. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Hypernově mají akci na ubrousky Pampers - 6 balíků za 199,-
lucik :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani: u nas maji nastesti pro tyhle akce pochopeni, no trochu mi to bude chybet :slight_smile:
12. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari jo, za prvý to teče dolu a za druhý to i špatně kreje.. Vrrr :grinning: :grinning: :grinning:
Ale včera jsme to fakt zkoušeli a šlo to tak já nevim :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik... , hehe, děkuju za upoznění :slight_smile: Já přemýšlela i to namalovat na nějáký spešl papír a pak to třeba vystříhnout a nalepit na ty dveře, nebo na velkou čtvrtku :grinning:
12. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem viděla v Tesku ubrousky Pemprs 4ks za 149,- :wink:
12. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty 4ks za 149,- mají i v Schleckeru
12. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A i v tesku zas mají nějakou tu akci 2+1 balík plenek, ale klasicky jako vždy a všude, tu vel.1 nemají akční :frowning2:
12. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty plenky mají snad všude, ale malinké nikde :angry: V Hypernově mají myslím v akci i Huggies a Happy Bella

http://zpravy.idnes.cz/ve-snehu-u-pribramske-garaze-lezelo-polonahe-novorozene-pkq-/krimi.asp?c=A100312_133612_krimi_jba
Teď tu pusinku malou ukazovali i v TV
12. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už máme smontovanou i postýlku a poslední skříňku.. jeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra si jedem do malvíka pro matraci a různé "potřebné" věci :grinning: Manžel dodělá maličkosti a vrhám se do praní :wink:
12. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik bezva, pak hoď foto pokojíčku
12. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak já mám dneska také za sebou rozlučku v práci - bylo to dojemný a halvně jsem dostala spoustu věciček: růžovou soupravičku do porodnice, úžasnou osušku s kapucí a žínkou s heboučkým medivídkem, pak ještě jeden ručníček, chrastítko, plastovou knížečku, svíčku a detektivku v angličtině (abych nezapoměla :slight_smile:) A ještě mi kolegyně upekla Krtkův dort :slight_smile:
12. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn jéééé, ty máš hodné kolegyně :slight_smile:
12. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok