Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ciknori
12. mar 2010

Ahoj.
Doli a jaké to tam bylo, tak přemýšlím jestli se tam nezajdu podívat...

blanka.k
12. mar 2010

Doli - fakt se dvěma? Tak to je super, asi tam v neděli vyrazím, fuj to zas pak budu celý den spát a odpočívat 😅

doli1
12. mar 2010

no u stánku babipoint tak tam měli na obrazku dvě ale možná to byla cena jen za jednu to nevim.
mají tam super oblečení většinou vše české příští rok se tam dobře nakoupí ted už vše mám.kočárky jen moderní spíše do města pro mě nee.sedaček spousty,krásný čepičky ale to taky až na další rok.hodně tam měli zavynovačky,deky,mentyneli,hračky,postýlky a výbavy do nic.co mě sklamalo tak žedný nábytek či přebalovací pulty ani podložky,vaničky taky neměli.ještě tam měli kolobky a odražedla,šátky na nošení,těhu oblečení.předplatné časopisu dost výhodně a k tomu dárky.

blanka.k
12. mar 2010

Šátek na nošení chci taky... holky, někdo jste tu dával odkaz na nějaké ten co se nezavazuje, takový červený za asi 1500? Co to bylo za firmu? Ten bych si taky ráda koupila, bylo by super, to zkouknout "naživo" 😉
Ten monitor bude asi spíš s 1 podložkou, protože se 2 jsem ho viděla nejlevněji od cca 2700,- 😉

doli1
12. mar 2010

slevy teda maji super autosedačka normálně na netu 2300-2600 a tak 1700 to je prostě super

houbik
12. mar 2010

holky, tak rozlucku mam za sebou, dostala jsem hraci deku zvidalek, poukazku na obleceni do espritu, orchidej, bonbonieru, dort a prani, takze super 🙂 a jsem totalne pretlaskana chlebickama a dortama, vecer jdem do potrefeny husy, tak to vidim jen na salat, chudak dite dneska 😀

lucik...
12. mar 2010

jeee houbi ty na tebe byly hodný 😵 😵 😵 To mě rozlučka mine, tím jak jsem na PN... ☹ Docela mě to mrzí 😢

blanka.k
12. mar 2010

Luci -proč? Já zrovna včera se s klukama domluvila, na termínu, že to musí být až po skončení PN, tak máme termín týden po nástupu na MD, to snad ještě nebudu rodit, když je to 5tt před porodem 😅

lucik...
12. mar 2010

dneska volali z malvíku že tam máme přichystanou objednávku, jupííí 😵 Už se těšim 😵 😵 😵

lucik...
12. mar 2010

blani protože u nás na to moc nejsou.. Když bych odcházela normálně na mateřskou tak by rozlučka určo byla, ale takhle ne a mě je blbý jim to nějak říkat nebo tak..

blanka.k
12. mar 2010

Aha, tak to jo . U nás bude mega mejdan 😀 Jeden kolega ten den odchází z práce, druhý bude mít promítání a povídázní z cestování a já takovou rozlučku na MD 😉 Ale vidím to, že vydržím 2 hodiny a pak se asi omluvíma půjdu spát, jak se znám 😅 😀

aaadus
12. mar 2010

Mě se taky asi rozlučka moc týkat nebude když jsem na PN. U nás na to kašlou a šéfka ani neví, kdy na MD nastupuju takže ani nic chystat nemůžou. Ale nevadí mi to, aspoň nemusím poslouchat ty "upřímné" řeči a culit se na všechny jak jeliman 😀

blanka.k
12. mar 2010

Tak to u nás prostě oslavenec oznámí, že slaví to a to, domluví se termín, nakoupí pro všechny nějaké jídlo, pití, v 18:00 se zapíchne práce a slaví se 😀

lucik...
12. mar 2010

klari jestli ti můžu radit tak na dveře nekresli 😀 Nebo se z toho zblázníš jako já 😀 😀 😀

houbik
12. mar 2010

blani, u nas se zapichla prace ve 14:00 🙂 a doted padlo asi 10 lahvi, oni jeste pokracuji, ja se tam zachvili vracim, jen svuj pridel vina uz jsem vypila 🙄
lucik, jj byli na me hodny, ale tak jsem tu 8 let a bylo jich asi 20, takze se poskladali 🙂

blanka.k
12. mar 2010

Houbik - tak to u nás nehrozí... 😅 Vím, že i v těch 6 večer budu nějaké kolegy lákat od PC a stejně mi k němu budou odbíhat. Můžu říct, že to mi teda nechybí, pracovní morálka mi doma na PN značně klesla 😀

houbik
12. mar 2010

jo holky, kdybyste se nektera chystala na ten detsky veletrh v letnanech, tak pres malvika jde mit vstup zadaco 😉 ja tam mozna mrknu ve ctvrtek, jestli nebudou nejake zajimave akce

xxx.klarka
12. mar 2010

lucik... copak, teče Ti to dolu? 😀

aaadus
12. mar 2010

V Hypernově mají akci na ubrousky Pampers - 6 balíků za 199,-
lucik 😀 😀 😀

houbik
12. mar 2010

blani: u nas maji nastesti pro tyhle akce pochopeni, no trochu mi to bude chybet 🙂

lucik...
12. mar 2010

klari jo, za prvý to teče dolu a za druhý to i špatně kreje.. Vrrr 😀 😀 😀
Ale včera jsme to fakt zkoušeli a šlo to tak já nevim 😀 😀

xxx.klarka
12. mar 2010

lucik... , hehe, děkuju za upoznění 🙂 Já přemýšlela i to namalovat na nějáký spešl papír a pak to třeba vystříhnout a nalepit na ty dveře, nebo na velkou čtvrtku 😀

blanka.k
12. mar 2010

Já jsem viděla v Tesku ubrousky Pemprs 4ks za 149,- 😉

aaadus
12. mar 2010

Ty 4ks za 149,- mají i v Schleckeru

blanka.k
12. mar 2010

A i v tesku zas mají nějakou tu akci 2+1 balík plenek, ale klasicky jako vždy a všude, tu vel.1 nemají akční ☹

aaadus
12. mar 2010

Ty plenky mají snad všude, ale malinké nikde 😠 V Hypernově mají myslím v akci i Huggies a Happy Bella

http://zpravy.idnes.cz/ve-snehu-u-pribramske-ga...
Teď tu pusinku malou ukazovali i v TV

lucik...
12. mar 2010

Tak už máme smontovanou i postýlku a poslední skříňku.. jeeeeeeeee 😵 😵 😵 Zítra si jedem do malvíka pro matraci a různé "potřebné" věci 😀 Manžel dodělá maličkosti a vrhám se do praní 😉

aaadus
12. mar 2010

lucik bezva, pak hoď foto pokojíčku

antynka1
12. mar 2010

Ahojky,
tak já mám dneska také za sebou rozlučku v práci - bylo to dojemný a halvně jsem dostala spoustu věciček: růžovou soupravičku do porodnice, úžasnou osušku s kapucí a žínkou s heboučkým medivídkem, pak ještě jeden ručníček, chrastítko, plastovou knížečku, svíčku a detektivku v angličtině (abych nezapoměla 🙂) A ještě mi kolegyně upekla Krtkův dort 🙂

aaadus
12. mar 2010

antyn jéééé, ty máš hodné kolegyně 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre