Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
14. mar 2010

luci aj mne šupni heslo prosiiiim... 🙂

blanka.k
14. mar 2010

Bibi - tento... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2566245&tab=0 Koukala jsem, že na MMB ho mají docela levný a teď po zimě i v akcích, tohle jsem jen vybrala namátkou, že tento to je on 😉

doli1
14. mar 2010

ahojky
blani pro mě tak taky spousty věcí neměli co jsem chtěla ale příští rok se tam docela vyřadim.
právě jsme doslavili moje narozeniny jsem přecpaná k prasknutí.břicho jeden valký balon a každý pohyb malé pěkně bolí.dostala jsem od švagrové krásné oblečky hlavně fialovou a starorůžovou to fakt můžu a krásný šatičky s beruškama.jen už mi přijde že by jsme obékli dvě děti 😀

já jsem rozhodnuta že KP nebudu rodit přirozeně raději CS jsem srab ale nedám to.

sonita
14. mar 2010

blanka.k aj tebe dakujem.Ale aj tak na tích 90% rodím cisárskym no nechcem,no ešte uvidíme čo bude

dezyre
14. mar 2010

Ahoj holky..
Luci, moc pěkné obrázky, pošleš mi taky hezlo ať se pokochám pokojíčkem? .. my už ten náš taky doděláváme, konečně 😀 Dnes už jsem skládala do komody nějaké věci. Ještě nám chybí naštelovat světlo a složit postýlku a máááááme to.. jupííí..
Doli, vše nej k narozeninám, hlavně zdravíčko a štěstíčko pro tebe i malou, a prostě všechno 😉

lucik...
14. mar 2010

Děkuje 🙂
Tak jsem vám to poslala, fotil to manžel z každého rohu, naživo to vypadá mnohem líp 😀

xxx.klarka
14. mar 2010

lucík... jé to je nádherný 😵 😵 😵

dezyre
14. mar 2010

Luci, přidávám se ke klárce, krása, moc se vám to povedlo 😉

lucik...
14. mar 2010

klari děkujeme 😵 Jinak ty dveře.. 😀 On mi je mnažel druhej den vysadil a položil na zem, takže už to neteklo 😀 😀 😀

dezyre
14. mar 2010

To je nápad 😀 😀 😀

arcik
14. mar 2010

luci to vado to je mistrovský dílo čéče.....fakt kráása...

lucik...
14. mar 2010

vid, mě by to nenapadlo 😀 😀 😀 No jo, těhu demence 😀 😀 😀

lucik...
14. mar 2010

arci díky, 😵 😵 😵 ale neni 😀

arcik
14. mar 2010

holky nechápu jak mlžete sedět u PC,já sedim nad noťasem 2 minuty a malej už protestuje....to je děs 😉

arcik
14. mar 2010

luci je 😀

xxx.klarka
14. mar 2010

lucik... no to je nápad 😀 mě by to taky asi nenapadlo 😀 fakt se Ti to moc povedlo. Viktorka bude mít krásný pokojíček 🙂 😵

xxx.klarka
14. mar 2010

arcik, já u toho ležím. Malá odpočívá, dala jsem ji zabrat a pěkně jsem jí pomačkala když jsem vytírala společnout chodbu. Taky mě pěkně ted bolí břich ☹

arcik
14. mar 2010

Klári no zdarec...čoveče mě ti napadlo tenkrát jsi tu psala jak se ti malá roztahovala do boků.já tohle měla když se prcek otáčel hlavou dolu 😉

arcik
14. mar 2010

Klári ležíš??tak to jsi borka teda...a noťas máš jeko kde??na pupku??to je hovadina

lucik...
14. mar 2010

arci já u toho teda sedim, ale pořád odbíhám 😀

arcik
14. mar 2010

joo jsme si vzpoměla že v bille měli přebalovací podložky 10 kousků za 59,9,- a světe div se ale odpovídaj kvalitě třebas fixiesek....
koupila jsem si i happy a ty jsou silný a větší o dost 😉

xxx.klarka
14. mar 2010

arcik, vedle sebe na gauči ... 😀 s tím otáčením mě to taky napadlo, ale nevím Ti ... nepoznám to. 😔

arcik
14. mar 2010

lucik já teda sedim ale dá to zabrat...malýmu se to nelíbí....

arcik
14. mar 2010

klári já taky nevěděla ale myslela jsem že mi to břicho roztrhne....a fakt se otočil ..kdy jdeš na UTZ?

xxx.klarka
14. mar 2010

arcik, to by bylo fajn. Na UTZ jdu 22.

dezyre
14. mar 2010

Tak há holky sedím na bobku obskládaná dvouma velkýma polštářema jak v harému a noťas mám na stehnech a malej se taky pěkně cuká.. ale mě se sedí pohodlně..
Jinak jsme včera koupily novou knížku pohádek tak budeme dnes zas číst, už jsme jednu o zajiíčkovi přečetli 😀

arcik
14. mar 2010

no vidiš to máš za chvilku,kéž se ti otočila 🙂 😉

arcik
14. mar 2010

dezy jste dobrý já bych dala stránku a spala bych jako pařez....ještě ani neležim a už spim,přikrejvá mě pak manža 🤐

m.c.
14. mar 2010

luci, taky prosím o heslo

přidávám se k holkám co tu chválily emitex combi, je fakt parádní, vozila jsem v tom Peťulu 2 zimy. A vidím že Blanka dávala odkaz na ten fusak za suprovou cenu, normáně stojí kolem tisícovky.

Doli, taky se do přirozenýho porodu KP nenechám přinutit, to fakt radši císaře.

xxx.klarka
14. mar 2010

dezyre, já ještě nemám žádnou knížku ☹

arcik, kéž by 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre