Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
14. mar 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂

doli, vsetko nhajlepsie k narodkam!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

lucik, to je nadherneeeee 😵 😵 😵

blanka, mne sa viac paci ta 3 a asi by som sa tiez obavala ci cierna po case nezacne blednut

blanka.k
14. mar 2010

Greeri - díky. 😉 Mě právě psala jedna holka z Brna, že mi může sehnat levné Pempsrky, tak jsem jí chtělaposlat odkazy, ať mi písne za kolik. 😉
Simi - mě taky se líbí víc ten černý, M. taky, tak asi jdu do něj. za 749,-vč. dopravy je dobrá cena 😉

simi.w
14. mar 2010

Blani, tak za takovou cenu to je super, můžeš hodit odkaz, prosím ?

michalag
autor
14. mar 2010

baby aprilovky uz maju 3-tie babatko 😵

antuanet
14. mar 2010

Ahojte,
baby ja by som sa chcela opýtať, máte už všetky bábätka dole hlavičkou?...ten môj je zadočkom dolu a nechce sa mu nejak otáčať. Má to síce výhodu, že ma nekope pod rebrá a nemusím behať každú chvíľu na záchod...ale bojím sa, že čoskoro nebude mať miesto a ostane takto.
Pozerám, že tu už riešite plienky...uff to aby som začala pozerať po akciách 😕

michalag
autor
14. mar 2010

antuanet, moja malicka je uz hlavickou dole od 25tt ale urcite su tu baby ktore maju babatka zadockom dole ... ale dietatko sa moze otocit dole aj tesne pred porodom

simi.w
14. mar 2010

antuanet, všechny ještě nemáme mimi dolů hlavičkou, určitě je ještě čas, zbytečně se starat, mají čas na otočení

antynka1
14. mar 2010

Michalag: Už tři miminka? A v kterém týdnu se narodili?

blanka.k
14. mar 2010

Simi - ale mají už jen 3 barvy ☹ http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2566245&tab=0
A mají tam i ty zavinky do auta za 399,-
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13004999&tab=0

michalag
autor
14. mar 2010

anty, toto posledne sa narodilo v 37tt takze pohoda 🙂 a 2 prdtym, trosku skor, ale tusim su oki a hlavne zdravucke 😉 🙂

antynka1
14. mar 2010

Michalag - tak to je super 🙂

lubka89
14. mar 2010

ahojte baby 🙂 chcem sa spytat ze aku drogerku mam kupovat?

michalag
autor
14. mar 2010

lubka, ja som bola pri malom spokojna s NIVEA ale na zaciatku staci pouzivat len cistu vodu alebo obycajne detske mydlo na ritku

simi.w
14. mar 2010

Blani, díky 🙂

Myslela jsi tohle nosítko ?
http://www.zbozi.cz/items?q=satek+na+noseni+det...

tady je pouze tyrkysové, ale za lepší cenu
http://www.zbozi.cz/items?q=satek+na+noseni+det...

simi.w
14. mar 2010

Ten druhý odkaz je špatný, oprava

http://www.babyprofi.cz/amazonas-satek-carry-me...

blanka.k
14. mar 2010

Simi - jo, myslím, že ten červený, že to je ta fotka, co jsem tu už viděla. 😉 díky.
Lubka - pro sebe mám Bepanthen na bradavky, mast z dubové kůry na ev.šití a hemoroidy, intim.gel na mytí Saforelle
pro mimčo - Rybilka a Bepanthen na prd..., na koupání a mazání těla zn.Sebamed

lucik...
14. mar 2010

lubka pro mimčo je dobrý sebamed, hipp a nivea

já furt nevím jestli mam tu zavinku do autosedačky koupit nebo ne 😅

blanka.k
14. mar 2010

Luci - já jsem dnes na ni koukala na výstavišti, překvapilo mě, že je docela dlouhá, tak jsem měla chvilku takový zálusk na ni, ale prdím na to 😉

lucik...
14. mar 2010

blani no já furt nevím nevím 😀
Je krásná, to jo.. Ale na druhou stranu, vždycky malou přikreju v autosedačce dekou a bude 😵 😵 😵 No sem na sebe zvědavá, jestli odolám nebo ne 😀

antynka1
14. mar 2010

Holky, u nás je právě taková smršť, že než sem si stačila v koupeně vyčistit zuby, tak nám zachumelilo střešní okno tak, že přes něj není vidět. A je normální bouřky - hromy a blesky - normálně hnus až se bojím ☹

dezyre
15. mar 2010

Ahoj holky...
V noci to teda byla síla jak u nás foukal vítr, ale musím říct, že zato teď je obloha vymetená a svítí sluníčko, to se hned lépe vstává 😀
Lubka: Tak já používám taky sebamed, teda ten syntet i pro sebe na intimní hygienu, protože jsem jednu dobu dost trpěla zánětama a doktor mě řekl, ať se vyprdnu na Laktacydy a všechny tyto mýdla a koupím si dětskej Sebamed a pro malýho jsem koupila tekutej sprchovej šampon Sebamed, potom na zadeček mám klas. Aviril, Rybylku a Sebamed olejíček (bojím se zapařené prdelky v létě, tak jsem se vybavila 😀 ) a čistící ubrousky jsem kupovala taky ryblku, potom pro malýho na mazání tělíčka a hlavičky jsem si u kámošky objednala čistý kokosový máslo (je kosmetička a to máslo je super, ona ho používá na malýho taky), jo a na prsa mám Purelan a ještě jsem si vzpomněla, že už jsem kupovala malýmu na prdíky čaj (od ukončeného 1. týdne) a masážní krém Pupík na prdíky.. Tak to je snad vše, co pro malýho zatím mám. Uvidím co nám bude chybět 😉 kdyžtak za pochodu potom dokoupíme..
A co se týká zavinky do autosedačky, tak tu jsem vůbec nekupovala. Přesně jak píše Lucik, malýho budu přikrývat dekou a na konci prázdnin na zimu samozřejmě pořídíme ..

xxx.klarka
15. mar 2010

Ahojky,

u nás přes noc zase napadlo. Mě už z toho trefí.

Jéé, to je paráda. Hlavně že jsou miminka zdravoučké. 😵 Já podle UTZ jsem 33tt, tak se začínám těšit. Za týden jdu na UTZ tak doufám, že beruška už bude přetočená.

dezyre
15. mar 2010

Kláry, já podle UZ jsem ve 30plus5 byla taky ve 33tt. To znamená, že ti navážili malou kolem 2 kg? Anebo ti to řekli už dřív, že jste víc napřed než podle MS?

vladkaz1
15. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... ahojte dala som konecne brusenko po dlhej dobe .. pozeram ze uz mame plny album co?

xxx.klarka
15. mar 2010

Dezyre, já byla minulé pondělí na UTZ a to řekla že podle hlavičky a bříška jsem 31+1tt, tudíž dneska už začátek 33tt. Maličká měla přibližně 1,7kg. Už i na UTZ v 21tt myslím byla napřed o pár dní.

adelka89
15. mar 2010

dobre rano holky ja jen na skok 🙂 frcim na cviceni a pak do skoly 🙂
vladi krasne brisko 🙂

blanka.k
15. mar 2010

Dobré ránko,
Dez - no to byla v noci vánice, to teda. Ale snad vydrží to sluníčko a bude to bílý svinstvo zas pryč 😅
Termíny dle UZ teď v našich tt by se neměly brát nějak vážně, teď jsou mezi dětma takový rozdíly, nejpřesnější je to podle UZ v 1.trimestru 😉

dezyre
15. mar 2010

Blani je to tak, oni to sice na UZ takhle řeknou, ale už se termín porodu nemění ..

vladkaz1
15. mar 2010

Dakujem kocky ,tu svieti slnieco ale bola som v obchode na ranajkach a teda vonku je riadna kosa ,normalne zem zamrznuta ..
Muz ide do skoly a po obede do prace takze mala mi da zas zabrat 🙂 ,konecne po dlhej dobe som dobre spala 🙂

zzuzullka
15. mar 2010

dobré ránko 🙂

práve som si čítala na nete, že v tomto období sa už mimi moc nemusí hýbať keďže tam nemá toľko miesta a že tak 90-95% času zo dňa prespí...to ale neplatí na toho nášho drobca...ten kope stále a hlavne tam robí také veci, že vôbec nechápeme s mm...je to proste divoch 😀
zajtra ideme na utz tak sa tešíme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre