• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Zuzi drzkam palce ,nech vam to dobre dopadne :dizzy_face: daj potom infosky ja idem az 25 teho na posledny zevraj uz potom nebude . :frowning2: skoda :grinning:
15. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, ja idem tiez teraz uz na posledny utz :frowning2: tak dúfam, že bude drobec aspoň nejako dobre natočený nech z toho niečo máme, mm sa teší ako malé decko :grinning:
15. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze sa tesi ,my uz kazdy vecer v posteli debatujeme jake to bude s 2 mi detmi ,ze nam koncia stare dobre casy :grinning: vyspat sa nehrozi ,ze sa budeme striedat a chodit s monclami pod ocami hahahaha vcera sme sa nasmiali :grinning:
15. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som hovorila včera môjmu, že nech sa pekne vyspí, lebo za také 2 mesiace nastane obdobie kaď nebude min. pol roka spať :grinning: on má stále také ideály, že malý bude len spinkať, papať, a vôbec plakať, a hlavne že celú noc prespí...no kiežby mal pravdu :grinning:
15. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no my sme amli malu taku ,vazne len papkala spinkala kakala :grinning: ,ale prislo obdobie pol roka a jak vymenena no a uz sme dospali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som vas uspesne docitala..
moj krpec je posledne dni lenivy, moc sa nehybe, ale tuto noc som ho odhalila, kopalo a kopalo...tak len dufam, ze to nebude nocny cloviecik aj po narodeni..
15. mar 2010 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka, jsme na to stejně. Maličká přes den skoro nic a v noci jakmile se vzbudím, tak řádí jak kdyby bylo poledne. :grinning:
15. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
jsem málem dostala infarkt ráno jak jsem viděla ten čerstvě napadaný sníh, to snad není už možné :angry:
Včera jsme byli v Ikea, tak jsme koupili do pokojíčku světýlko broučka zeleného a košíčky na ty všechny možné i nemožné serepetičky co mimi potřebuje. A manžel mi v HaM koupil těhu tuniku, protože on už stál nachystaný v předsíni a já brečela před skříní, že se do ničeho nemůžu vlézt a ve všem vypadám jak debil :grinning: A ta tunika je i jako kojící, takže ji využiju i po porodu a pěkně v ní schovám břicho. A malému manžel vybrala tričko s medvídkem Pú a tepláčky k tomu. A ještě se mi tam líbilo tričko s límečkem a vestička s medvídkem Pú, ale to už nechtěl koupit, prý má dost oblečení. Tak jen co mi přijde nemocenská, zajdu to koupit :sweat_smile: A chtěla jsem si koupit kojící podprsenku, ale všechny mi byly malé :sweat_smile:
15. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vcera tiez behali po obchodoch, a videla som tam taku krasnu deku do kocika, taka letna, ja som ju ale nekupila, teraz to lutujem...a do Blavy sa mi kvoli tomu nechce,asi poprosim kamosku...
15. mar 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky k nám dolezla střevní chřipka :frowning2: v těhu je to fakt děs.malá mě kopně do střeva a je to :cry:
15. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, jé to je nepříjemné. To mě mrzí, snad bude brzo lépe.
15. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, aj u nás snežilo, a aj keď už by snehu nemuselo byť, tie stromy biele boli úúúúžasnnéééé :slight_smile:
doli dodatočne všetko naj k narodkám a hádam, že črevná chrípka ako skoro prišla tak skoro aj odíde :wink:
babenky a to budete bábätkám natierať zadoček aj rybilkom aj bepantehnom? či? som z toho nejaká zmätená :frowning2:
15. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greeri, já rybilkou a kdybych viděla že se maličké nějak opruzuje, tak bych nasadila bepanthen.
15. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedysi bol na ritku vyborny Pytyol ci ako sa to vola..moja sestra si to nevedela vynachvalit..ale asi to uz aj nepredavaju...
15. mar 2010 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno,
tak to já také budu mít Rybilku a Bepanthen - ale ten Bepanthen plánuji spíše na bradavky a když by Rybilka nevyhovovala, tak zkusím něco jiného.
15. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak som to dobre pochopila, Bebanthen sa nasadzuje, až keby sa situácia zadočková zhoršila :grinning: ďakujem :sweat_smile:
15. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greeri, někdo ho používá i normálně na zadeček, ale já to neplánuju, jelikož by se to dost prodražilo, protože bepanthen je docela drahý. Takže jak píšeš, já ho budu používat pokud se zhorší zadeček a pro sebe na bradavky.
15. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě takový blbý dotaz - holky jak jste tu psali (myslím, že to byla Doli a Zdenka) ten seznam do lékárny, na co jste používaly ti čtverce z buničiny? A budete kupovat sterilní nebo nesterilní?
15. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.. ja budem na riťku používať sudocrem.. už ho mám doma.. :grinning:
15. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sterilní já to použivala na čištění pupíku a později na čištění prvních zoubků
holky díky za podporu snad bude do večera líp
na zadeček bepanthen je pravda že vyjde draho ale je to to nej.
15. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka no to je fakt, používať na zadoček iba bepanthen to by bol dosť drahý špás :sunglasses: a anty tuším tie buničinové štvorčeky sa používajú na ošetrovanie pupčeka bábätka, ale či sterilné či nesterilné, no so sterilnými možno nič nepokazíš, ale neviem :confused:
15. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som v lekarni kupila tie sietovane nohavicky do porodnice - je to zatial moj najsexi kusok v satniku v sekcii spodneho pradla :grinning:
15. mar 2010 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já si koupím oboje - sterilní i nesterilní - mám kupon do www.lekarna.cz , takže peníze nemusím řešit :slight_smile:
Doli, ségra měla teď takový průjem a zvracení, že totálně zkolabovala a musela pro ní dojet rychlá - a to samé její manžel o den později (ale to už rychlou nevolaly) - prý teď ve školkách hodně řádí rotaviry, takže to bylo asi tím... Tak se dej brzy dokupy.... Jejich malý to přinesl ze školky - naštěstí on tak dramatický průběh neměl - tedy neseknul sebou....
15. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikkka, podobne.. minule som si vyskušala tie sieťované nohavičky a k tomu tu kojenecku podrpsenku a som sa riadne nasmiala.. som hovorila, že ked ma takto uvidí mm, tak ma musí hned pomilovať aká som sexica.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šimi je naštěstí v pohodě ale do školky jsme ho nedali kdyby náhodou at tam nic nedonese.včera začal švagr že mu neni dobře a tchán to řekl až dnes že mu taky nebylo fajn a byli na tech mích narozkách tak od tam jsme to lapli.celkově dětské viry jsou strašně infekční.šimek krom neštovic si nic nedonesl ale kámošky holčička chytne vše a má to celá rodina ve strašné formě.
15. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - tak to ségry male to samý, od tý doby, co chodí do školky, tak je každý měsíc nemocný....
15. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež plánujem na zadoček rybilku alebo sudocrem a pre seba na bradavyk bepanthen
15. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi :grinning: :grinning: a to si si ešte nedala tie prsné vložky do podpiry :grinning:
tak ja asi kúpim najväčšie balenie bepantehnu a keď sa minie, tak uvidím :sweat_smile:
15. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
první rok školky to je děs.furt rýma,kašel,horečky ale říkají že během prvního roku si na to tělo má zvyknout tak doufám a jsem ráda že nemáme prcka doma.
15. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no po porodu budem všechny vypadat jak největší kočky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok