Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
15. mar 2010

Zuzi drzkam palce ,nech vam to dobre dopadne 😵 daj potom infosky ja idem az 25 teho na posledny zevraj uz potom nebude . ☹ skoda 😀

zzuzullka
15. mar 2010

vladka, ja idem tiez teraz uz na posledny utz ☹ tak dúfam, že bude drobec aspoň nejako dobre natočený nech z toho niečo máme, mm sa teší ako malé decko 😀

vladkaz1
15. mar 2010

jasne ze sa tesi ,my uz kazdy vecer v posteli debatujeme jake to bude s 2 mi detmi ,ze nam koncia stare dobre casy 😀 vyspat sa nehrozi ,ze sa budeme striedat a chodit s monclami pod ocami hahahaha vcera sme sa nasmiali 😀

zzuzullka
15. mar 2010

aj ja som hovorila včera môjmu, že nech sa pekne vyspí, lebo za také 2 mesiace nastane obdobie kaď nebude min. pol roka spať 😀 on má stále také ideály, že malý bude len spinkať, papať, a vôbec plakať, a hlavne že celú noc prespí...no kiežby mal pravdu 😀

vladkaz1
15. mar 2010

😀 😀 no my sme amli malu taku ,vazne len papkala spinkala kakala 😀 ,ale prislo obdobie pol roka a jak vymenena no a uz sme dospali 😝 😀

nikkka
15. mar 2010

ahojte, tak som vas uspesne docitala..
moj krpec je posledne dni lenivy, moc sa nehybe, ale tuto noc som ho odhalila, kopalo a kopalo...tak len dufam, ze to nebude nocny cloviecik aj po narodeni..

xxx.klarka
15. mar 2010

nikka, jsme na to stejně. Maličká přes den skoro nic a v noci jakmile se vzbudím, tak řádí jak kdyby bylo poledne. 😀

aaadus
15. mar 2010

Dobré ráno,
jsem málem dostala infarkt ráno jak jsem viděla ten čerstvě napadaný sníh, to snad není už možné 😠
Včera jsme byli v Ikea, tak jsme koupili do pokojíčku světýlko broučka zeleného a košíčky na ty všechny možné i nemožné serepetičky co mimi potřebuje. A manžel mi v HaM koupil těhu tuniku, protože on už stál nachystaný v předsíni a já brečela před skříní, že se do ničeho nemůžu vlézt a ve všem vypadám jak debil 😀 A ta tunika je i jako kojící, takže ji využiju i po porodu a pěkně v ní schovám břicho. A malému manžel vybrala tričko s medvídkem Pú a tepláčky k tomu. A ještě se mi tam líbilo tričko s límečkem a vestička s medvídkem Pú, ale to už nechtěl koupit, prý má dost oblečení. Tak jen co mi přijde nemocenská, zajdu to koupit 😅 A chtěla jsem si koupit kojící podprsenku, ale všechny mi byly malé 😅

nikkka
15. mar 2010

my sme vcera tiez behali po obchodoch, a videla som tam taku krasnu deku do kocika, taka letna, ja som ju ale nekupila, teraz to lutujem...a do Blavy sa mi kvoli tomu nechce,asi poprosim kamosku...

doli1
15. mar 2010

holky k nám dolezla střevní chřipka ☹ v těhu je to fakt děs.malá mě kopně do střeva a je to 😢

xxx.klarka
15. mar 2010

doli, jé to je nepříjemné. To mě mrzí, snad bude brzo lépe.

greeri
15. mar 2010

ahojte babenky, aj u nás snežilo, a aj keď už by snehu nemuselo byť, tie stromy biele boli úúúúžasnnéééé 🙂
doli dodatočne všetko naj k narodkám a hádam, že črevná chrípka ako skoro prišla tak skoro aj odíde 😉
babenky a to budete bábätkám natierať zadoček aj rybilkom aj bepantehnom? či? som z toho nejaká zmätená ☹

xxx.klarka
15. mar 2010

greeri, já rybilkou a kdybych viděla že se maličké nějak opruzuje, tak bych nasadila bepanthen.

nikkka
15. mar 2010

kedysi bol na ritku vyborny Pytyol ci ako sa to vola..moja sestra si to nevedela vynachvalit..ale asi to uz aj nepredavaju...

antynka1
15. mar 2010

Krásné ráno,
tak to já také budu mít Rybilku a Bepanthen - ale ten Bepanthen plánuji spíše na bradavky a když by Rybilka nevyhovovala, tak zkusím něco jiného.

greeri
15. mar 2010

tak ak som to dobre pochopila, Bebanthen sa nasadzuje, až keby sa situácia zadočková zhoršila 😀 ďakujem 😅

xxx.klarka
15. mar 2010

greeri, někdo ho používá i normálně na zadeček, ale já to neplánuju, jelikož by se to dost prodražilo, protože bepanthen je docela drahý. Takže jak píšeš, já ho budu používat pokud se zhorší zadeček a pro sebe na bradavky.

antynka1
15. mar 2010

Ještě takový blbý dotaz - holky jak jste tu psali (myslím, že to byla Doli a Zdenka) ten seznam do lékárny, na co jste používaly ti čtverce z buničiny? A budete kupovat sterilní nebo nesterilní?

bibi13
15. mar 2010

dobre ranko.. ja budem na riťku používať sudocrem.. už ho mám doma.. 😀

doli1
15. mar 2010

sterilní já to použivala na čištění pupíku a později na čištění prvních zoubků
holky díky za podporu snad bude do večera líp
na zadeček bepanthen je pravda že vyjde draho ale je to to nej.

greeri
15. mar 2010

klarka no to je fakt, používať na zadoček iba bepanthen to by bol dosť drahý špás 😎 a anty tuším tie buničinové štvorčeky sa používajú na ošetrovanie pupčeka bábätka, ale či sterilné či nesterilné, no so sterilnými možno nič nepokazíš, ale neviem 😕

nikkka
15. mar 2010

vcera som v lekarni kupila tie sietovane nohavicky do porodnice - je to zatial moj najsexi kusok v satniku v sekcii spodneho pradla 😀

antynka1
15. mar 2010

Tak já si koupím oboje - sterilní i nesterilní - mám kupon do www.lekarna.cz , takže peníze nemusím řešit 🙂
Doli, ségra měla teď takový průjem a zvracení, že totálně zkolabovala a musela pro ní dojet rychlá - a to samé její manžel o den později (ale to už rychlou nevolaly) - prý teď ve školkách hodně řádí rotaviry, takže to bylo asi tím... Tak se dej brzy dokupy.... Jejich malý to přinesl ze školky - naštěstí on tak dramatický průběh neměl - tedy neseknul sebou....

bibi13
15. mar 2010

nikkka, podobne.. minule som si vyskušala tie sieťované nohavičky a k tomu tu kojenecku podrpsenku a som sa riadne nasmiala.. som hovorila, že ked ma takto uvidí mm, tak ma musí hned pomilovať aká som sexica.. 😀 😀 😀 😀

doli1
15. mar 2010

šimi je naštěstí v pohodě ale do školky jsme ho nedali kdyby náhodou at tam nic nedonese.včera začal švagr že mu neni dobře a tchán to řekl až dnes že mu taky nebylo fajn a byli na tech mích narozkách tak od tam jsme to lapli.celkově dětské viry jsou strašně infekční.šimek krom neštovic si nic nedonesl ale kámošky holčička chytne vše a má to celá rodina ve strašné formě.

antynka1
15. mar 2010

Doli - tak to ségry male to samý, od tý doby, co chodí do školky, tak je každý měsíc nemocný....

zzuzullka
15. mar 2010

ja tiež plánujem na zadoček rybilku alebo sudocrem a pre seba na bradavyk bepanthen

greeri
15. mar 2010

Bibi 😀 😀 a to si si ešte nedala tie prsné vložky do podpiry 😀
tak ja asi kúpim najväčšie balenie bepantehnu a keď sa minie, tak uvidím 😅

doli1
15. mar 2010

první rok školky to je děs.furt rýma,kašel,horečky ale říkají že během prvního roku si na to tělo má zvyknout tak doufám a jsem ráda že nemáme prcka doma.

doli1
15. mar 2010

no po porodu budem všechny vypadat jak největší kočky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre