Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzka81
15. mar 2010

klarka môa boleli na začiatku tehu a teraz ku koncu sa to znova objavilo len ten výtok, nie je to ešte skoro?...alebo je to už príprava na kojenie 😀 ?

zzuzullka
15. mar 2010

no ešte aby mi tak praskla voda priamo na štátniciach...to by sa páni profesori pozerali 😀 asi budem vážne nosiť tie pampersky keď už budem mať termín 😀

xxx.klarka
15. mar 2010

zuzka, není brzo. Myslím že některým holkám vytéka koloseum už dávno, mě teda ne. Ale myslím že to je příprava.

aaadus
15. mar 2010

blanka jen kdyby ses rozhodla pro ty čípky, tak si na noc dej vložku. Já jsem si frajerka dala jenom slipovky a v noci se probudím a mokro pode mnou. Kdybych to nevěděla od dr., že to bude téct myslela bych si, že mi praskla plodovka. Ale fakt ty čípky doporučuju, zabírají rychle a slipovku přes den skoro nepotřebuju

zuzka81
15. mar 2010

taK to aby som začala prsne vložky používat už teraz, aspon ich budem mat odskušane.

antynka1
15. mar 2010

Klárko - myslela jsi kolostrum ne koloseum, že? 😀
Já po těch čípkách měa taky rybník 🙂

xxx.klarka
15. mar 2010

anty, vidíš jaký jsem debil:D:D:D

antynka1
15. mar 2010

Klárko klídek, nejsi v tom sama 😀

zzuzullka
15. mar 2010

ja som tiež mala mokro po čípkoch, ale našťastie ma na to gyndr. upozornil tak som mala vložku, ale aj tak som sa čudovala, som mala pocit, že to nemôže ani vyliečiť keď to všeto vytečie, som myslela že sa to vstrebe...no ale pomohli 🙂

zuzka81
15. mar 2010

klarka ja som to pochopila ...

zzuzullka
15. mar 2010

ok, opúšťam vás babulky, lebo som dnes ešte nič neurobila a len sedím za PC 😅

xxx.klarka
15. mar 2010

anty, snad tahle demence po porodu hodně brzo přejde 😀 nebo nevím.

zuzka, to je dobře 🙂 já si to vůbec neuvědomila. 😀

arcik
15. mar 2010

čauwes holky

tak UTZ dopadl dobře,malej má odhadem 1900 g a všechno je v cajku....

holky vy co máte odhazdní váhu v 32 tt pošlete mi jí prosím do IP 😉

xxx.klarka
15. mar 2010

arcik, tak to je super🙂

arcik
15. mar 2010

Klári je,vody máme dost placenta v normě...a o 2 dny jsme větší :oDD

aaadus
15. mar 2010

arcik gratuluji. A náš malý měl odhadní váhu 1900g ve 30tt

arcik
15. mar 2010

aadus vážně??tak to čumim já myslela že má ten můj hodně...no asi ne teda podle toho co vidim 😉

xxx.klarka
15. mar 2010

Holky, mám debilní dotaz tak se nesmějte .... bohužel jsem vyhodila těhu test co jsem měla // a chtěla bych ho nalepit do deníčku, ale nemám ho ☹ jak je to s testama, ukážou i těd // nebo ne?? 😅 😅 😅

arcik
15. mar 2010

aadus a díkes 😉

dezyre
15. mar 2010

Arci gratuluju.. náš malej na tom byl téměř jak aaadus. 2 kg ve 30 plus 5 ;) Budeme asi velicí chlapáci 😝

xxx.klarka
15. mar 2010

arcik, to je super. 🙂 já jdu zase v pondělí, tak se těším 🙂

dezyre
15. mar 2010

Kláry počůrej test a uvidíš 😀 Jasně že se ti dvě ukážou.. pořád máš v sobě hormon.. i když neroste a je ustálenej..

arcik
15. mar 2010

dezy týý jo aby to nakonec nebylo opačně a já neměla 4kg sumce a vy 3kg pulečky 😉

aaadus
15. mar 2010

arcik vážně 😉
klarka nevím, asi jo. Akorát to asi bude vypadat blbě když vletíš do lékárny s břichem, že chceš těhotenský test 😀

dezyre
15. mar 2010

Arci, náš má být po kom velkej, oba dva s manželem jsme dost vysocí a manžel se narodil dlouhej. A jelikož berou míry a z toho udělají váhu, tak se nestresuju moc. Každopádně jsem se na to ptala doktora a on povídal, že když se při měření seknou u každé části těla o milimetr, už to udělá přes půl kila 😉

aaadus
15. mar 2010

arcik to bych brala, kdyby to bylo tak naopak 😀

aaadus
15. mar 2010

dezy tož to su klidná 😀

xxx.klarka
15. mar 2010

aaadus, právě, proto řeknu drahýmu at to koupí 😀 snad se tam ty // ukážou, abych je pak mohla dát do deníčku. 😀

arcik
15. mar 2010

dezy aadus 😀 😀 já teda ne...chci mimi ne sumce...
dezy díky za vysvětlení...i tak to stejně bude překvápko 😉

dezyre
15. mar 2010

kecám o milimetr, o centimetr.. či jak to říkal 😀 😀 😀 No každopádně to není vůbec přesný 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre