Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
15. mar 2010

Brambu, ale zase jsem slyšela, že když praskne voda, už by ta ženská měla minimálně chodit a když tak jen pomaličku a rychle do nemocnice, protože hrozí miminovi buď omotání pupeční šňůry kolem krku anebo přinejmenšním infekce..

dezyre
15. mar 2010

Ady určitě pustily ... 😀 Manža taky dělá v montérkách a je špinavej jako prase.. a je schopnej mě tam hned odvézt i v montérkách. To se ještě pohádáme, pač já budu řvát na něj, že nikam nepojedeme, dokud se nepřevleče, on zase že ať nemelu a jedem rychle, že mě rodit doma nebude.. už to vidím jako film 😀 😀 😀

aaadus
15. mar 2010

dezy teď už mi to naštěstí nedělá, ale ze začátku mi dělal jeden trapas za druhým, protože věděl, že hned zrudnu jak rak a on z toho měl strašnou radost 😅

blanka.k
15. mar 2010

U polohy KP by při prasknutí vody se mělo ležet 😉
Adus - tak pouť mě nezabije, to je tak hodinová procházka po dědině, koupení si cukrové vaty, zmrzliny, pokecání s býv.spolužákama, kteýr potkám právě 1x ročně akortá na pouti a domů. Na kolotč nelezu ani jako netěhule, natož teď 😀

aaadus
15. mar 2010

dezy PA nám na kurzu říkala, že když prdne voda, že by sis tak na 15-20 minut měla lehnout ať se tam po tom prdnutí nějak uzavře či co. Ale jasně, pokud je voda zkažená nebo ještě nemáš výsledky na streptokoka, jela bych hned. A manžela taky určitě vyšlu do sprchy, protože on je vždycky jako čuně a smrdí od oleje, benzínu a nafty

aaadus
15. mar 2010

blanka však jo. Ono myslím i ta hodina bude až nad hlavu, to už budeme v nějakém 38tt

dezyre
15. mar 2010

Ady jo to jsem četla, akorát se to neuzavře samo, ale uzavře to mimčo hlavičkou, nebo co, asi ho to tam chudáka vcucne 😀 😀 😀
Jo jo, to znám, benzín, olej, kov.. I když ty jeho monterky peru na 95 stupňů a pověsím je doma na sušák, tak ne že by zavoněla aviváž a prášek, ale pořád se odpařujou smrady benzínový a kovový z monterek 😀

dezyre
15. mar 2010

Jo jo, aaduš má pravdu. I ta hodinka bude stačit a kdoví jakou budeš mít Blani náladu. Tak já letošní pouť snad stihnu .. Většinou u nás bývá víkend kolem 13.6. 😀 😀 Tak to bude super.. malej bude mít měsíc, venku bude hezky, už se těším 😝

aaadus
15. mar 2010

O praní montere mi ani nemluv. Když na sebe vylije naftu tak to nevypere nic a smrdí to furt. A o žehlení a skládání raději nemluvím, to je o nervy toto

dezyre
15. mar 2010

no žehlení a skládání ještě ujde... ale manžel chodí dorvanej jak samica, a to zašívání je chuťovka. Normálně má většinou prasklej šev mezi nohama (se divím, že si ho ještě neutrh), potom imrvére vytrhaný kapse a samozřejmě se pravidelně někde zachytí, takže sedmica na rukávech u blůzy je taky hned. Jo a o knoflíkách na blůze ani nemluvím.. To je fakt k zbláznění..

dezyre
15. mar 2010

Chjo holky budu muset jít něco dělat, nebo jsem dnes celý den na netu 😀 asi se pustím do žehlení, ale začnu z lehýnka ručníkama a utěrkama 😀 😀 Se mi fakt nechce...

aaadus
15. mar 2010

šev mezi nohama má taky furt prasklý. Mi řekni co ti chlapi v té praci dělají 😀 😀 😀 Já monterky nezašívám, nosím to k babičce. Ona doteď pracovala (je jí 67), ale měla zdravotní problémy a dr ji zakázala pracovat tak se doma nudí.

aaadus
15. mar 2010

Ti američané jsou fakt prdlí na hlavu, až mě normálně přešla chuť k jídlu
http://revue.idnes.cz/americka-matka-se-snazi-p...

blanka.k
15. mar 2010

Adus - díky, hned se citím líp při pohledu do zrcadla 😀 Ta baba i její manžel jsou adepti na Chocholouška a ne na nějaký rekord 😝

dezyre
15. mar 2010

Aduš možná to tentokrát taky tak udělám. Taky máme zašívací babičku, ale bydlí u našich.. no je fakt, že se taky třeba nudí .. asi tam dnes skočíme .. Beztak musíme k našim pro postýlku, tak proč tam neodnést rovnou věci na zašití 😀 Já už mám ručníky, utěrky, ubrus a prostěradla vyžehlené, tak jdu na menší zlo, na trička.. to mě ještě tak taky baví 😀
Holky, ti američani jsou fakt dementní. Já nevím jestli by mě světovej rekord stál za to, abych po tom, co ho trhnu během pár měsíců umřela. Nedokážou si vážit sebe ani svého zdraví. Co by dalo spousta lidí s rakovinou za to, aby byli zdraví, a z toho se najdou takový magoři, co si ničí zdraví vědomě a sami...

aaadus
15. mar 2010

blanka že jo, my jsme pro ti ní anorektičky a bulimičky dohromady
Já to říkám pořád, že američani jsou jiné a mají jiné myšlení

adelka89
15. mar 2010

nazdarek holky tak jsem doma od doktorky 🙂 je to fakt strasne mila a hodna pani, pekne jsme si popovidali a po porodu prijde na navstevu 🙂
dala mi nejake brozurky tak se jdu na to mrknout 🙂
vas docitat to je za trest

aaadus
15. mar 2010

adelka super, že jste si s dr padly do oka. Kdyby byli všichni dr milí a hodní...

adelka89
15. mar 2010

aadus jj tak nejak 🙂
¨jsem se uplne lekla pri pohledu do alba.... uz jen 39 dnu????

aaadus
15. mar 2010

adelka letí to letí ten čas. Ještě teď si vzpomínám, jak jsem si říkala ty jo, až v květnu budeme mít mimi, toho se snad nedočkám a odpočítavala jsem snad každý den a teď si říkám už v květnu...

zzuzullka
15. mar 2010

adus, ja by som na tú flúru kľudne išla, ja si plánujem že pár dní pred pôrodom pôjdem na štátnice, ktoré budú tak cca 1,5hodiny autom od nás 😀

klarka, vôbec si to neber, pani už bola stará a určite si to neprivolala ty

adus, a ja som mala výčitky, že som dnes jedla aj obed, chipse a ešte aj palacinky...tak to by som musela ešte hodne jesť aby som vyzerala ako tá američanka 😀

inak s tým rodením, to bolo teraz niekedy aj u nás v SR, že žena mala kontrakcie každých 10 minút a tak si mysleli,že majú v pohode čas aby prišli do porodnice.ale zrazu boli kontrakcie každé 2 minúty, tak chlap musel zastaviť auto a už aj bola vonku hlavička, tak si musel svoje dieťa odrodiť sám a sanitka prišla až keď bolo malé na svete 🙂

nikkka
15. mar 2010

pocuvam cez mobil raidio a mam sluchatka, myslite ze to to male pocuje? lebo neskutocne sa mi vlni brucho..ako keby chcelo vyskocit..

aaadus
15. mar 2010

zuzul oni jak těch u těch státnic uvidí, tak tě myslím pustí aniž by si cokoliv řekla 😀 A ty těhu chutě jsou někdy fakt hrozné 😅
Kolegyně z práce rodila v říjnu první dítě, kontrakce po 6 minutách, než zavolala manželovi a doma než se pobalili, kontrakce po 4 minutách, než dojeli do porodnice kontrakce po 2minutách, tam se strašně divili kolikáté dítě že to rodí a za chvíli byla malá na světě. To je jako z pohádky takový porod

zzuzullka
15. mar 2010

adus, tak taký porod by som chcela aj ja. si hovorím, že do pôrodnice pôjdem až keď budem mať kontrakcie každé 2 minúty, lebo sa mi nechce tam ešte čakať neviem koľko hodín a my to máme do nemocnice cca 15 minút a keď poletíme rýchlo tak aj 10 minút tak to snáď stihneme lebo si neviem predstaviť, že by mal melého rodiť mm 😀

zzuzullka
15. mar 2010

nika,akože tie sluchátka máš ty v ušiach alebo ich máš na bruchu? lebo keď ich máš ty v ušiach tak to si myslím, že nepočuje, ale možno si podvedome pospevuješ a to asi cíti 🙂

aaadus
15. mar 2010

zuzul ať neporodíš v autě 😀

nikkka
15. mar 2010

mam ich v usiach tiez si myslim ze to nepocuje..to ma asi uz len male chce vyhnat z prace, nech tu tolko nesedim...

zzuzullka
15. mar 2010

adus, no veď práve. na jednu stranu chcem ísť čo najneskôr aby som dlho nečakala v nemocnici, ale zasa nechcem porodiť po ceste...no možno budem taká vystresovaná, že keď už budem mať termín a niekde ma pichne tak hneď poletím do nemocnice a budú ma musieť posielať domov, že nech stále nestresujem 😀

doli1
15. mar 2010

andelka ty se v sobotu chystáš do bohunic kuknout na porodní sály?myslim že vydržíte doma kolem těch 5 min a pak poválite.kámoška jela po 5min po cestě i 2min a v porodnici ji řekli otevřená na dva prsty a pak to pomalu šlo k tem 5prstům a během dvou kontrakcí 10 a rodilo se.ten porod je fakt nevyspitatelný

zdenkapo
15. mar 2010

Zuzka
mě vytéká kolostrum už asi dva měsíce,ale v prvním těhu vůbec ne,teď při zmáčknutí a nebo po sprše... je to normálka...

Arcik
Anička měla odhad v 32tt 1800g 😉

Porod
já byla doma v bolestech od večera do rána 4 hodin,kdy jem měla 2 hodiny kontrakce po 5 minutách,ale teď asi povalíme dřív,říkaj,že se druhorodičky otevíraj rychleji a natož zda to bude po 15.5. to budu muset do skoro45 minut vzdálené krajské nemocnice...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre