• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Dobré ráno,
bibi mě by asi bylo líto prodat svatební šaty. Jaké jsi měla?
blanka orchidejky krásné :dizzy_face: Já jsem na ně trošku ulítlá, doma jich mám 14 a už je nemám kam dávat, ale když vidím nějakou co ještě nemám tak si ji koupím :sweat_smile:
arcik když odteče plodovka tak mimi není "na suchu". Ono nejdříve odteče přední voda a zůstane tam zadní :wink:
klarka to jsou poslíčci :wink: Zkus to prodýchat a když to nepomůže, nalož se do vany
16. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka pak hoď info jaký byl první trénink a jestli to bolelo. Já za 2 týdny začnu masírovat hráz, nebo teda lépe řečeno manžel začne tož jsem zvědavá jaké to bude
16. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadus my uz sem tam masirujeme a fakt to trochu boli, kdyby to aspon pomohlo, co? :slight_smile:
zajdu koupit kondomy a pak dam vedet :slight_smile:
bibi mne to ceka taky, ale jeste jsem ani nenapsala inzerat :frowning2:
16. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, ale to je bolest v kuse, né že se to střídá?? :unamused: Vanu nemáme. :grinning:

adelka, tak to se máš, já si pro něj jedu v pondělí až pojedu z poradny :slight_smile:
16. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarko to bude asi roztahovani delohy, pokud se to nejak nestupnuje, nekrvacis, tak to mozna nic nebude, zkus si chvilku lehnout.
16. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
Klárko mě také dost často bolí břicho jako na MS - říkala jsem to dr. a u mě je to tím, že je proďolka níže než by měla být a tlačí mě tam.......
16. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka mě to tak před týdnem bolelo v kuse asi hodinu, ptala jsem se dr a byly to poslíčci. Tak si dej horkou sprchu
adelka já věřím, že to pomůžu. A k tomu chodím na jogu, kde děláme cviky co by měly ulehčit porod
16. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...

No holky my jeli dneska v noci málem do porodnice :frowning2: Nemohla jsem vůbec spát a asi do 3 mě bolelo břicho snad každých 5 minut - si aspon myslim, nezkoumala sem to.. už jsem byla i dost nervozni protože sem se bála a vim že moje porodnice bere až od 34+0tt.. Nakonec z toho byl pěknej průjem a pak se mi spalo krásně až do rána :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju holky, už to je malinko lepší.
16. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik ještěže to dopadlo jak to dopadlo :wink:
16. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak nějak nestihám dočítat tak mi prosím napište jak se masíruje hráz :sweat_smile:

Jinač noční návštěvy záchodu mám celé těhotenství, možná je to tím, že opravdu víc piju a hlídám si to :wink:

A břicho mě bolí když se pořádně najím, mám tam všude asi málo místa :sweat_smile:

Malý se většinou vrtí večer u televize, jinak o něm skoro nevím....
16. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no ja som zas jak ovalena mechom muselo ma vcera ofuknut vonku ... je mi hrozne
16. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus no možná to taky byla dost moje vsugesce :grinning: Musela sem pořád myslet na tu porodnici, jak jsme tam byli, furt jsem měla před očima ty sály, to co říkali a tak :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu máš to v IP
16. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus taky prsím o poslání "návodu". A jaký olejíček je na to nejlepší?
16. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus já chci taky návod :grinning:
16. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupujete si preventivně nějaké ty kapičky na bříško - Sab simplex nebo ten Babycalm? Nebo to budete řešit až to nastane?
16. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty jj mame sab simplex a na masaz pouzivame olej na masaz hraze od saloos :slight_smile:
16. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky máte to v IP
antyn olejíček budu kupovat přímo na předporodním kurzu od PA a je to tady ten, ten první. Ale i v drogerce mají buď od Weledy nebo Saloosu, ale ty jsou prý zbytečně veliké a nevypotřebuješ je. Ale klidně ti postačí i obyčejný slunečnicový olej. A ty kapičky na bříško zatím nebudu kupovat, mám koupeného Pupíka a pak se uvidí. 10 minut cesty máme non stop lékárnu, takže kdyby bylo nejhůř manžel mi tam skočí
16. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

a na co su tie kvapky na brucho?
16. mar 2010 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka proti prdíkům
16. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikko ty sou pro miminko když by ho trápilo bříško :dizzy_face:
Taky je nebudu kupovat, mám koupený "pupík" a pak kdyžtak někam manžel dojede

No nic holky, já zase mizim, jdu ke kadeřnici, zítra nás čeká focení bříška, tak ať nějak vypadám :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj to pre babatko, ja som myslela, ze nieco specialne, na utisenie porodnych bolesti alebo tak...
16. mar 2010 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik jééé, ty máš zítra focení. Já jdu za 14dní a kámoška tam byla minulý týden a prý je ta fotografka super a strávili tam 3 hodiny
16. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus no my se taky těšíme, bude nás fotit fotograf co nám fotil svatbu a je strašně super i si s nim tykáme :dizzy_face: jen musím dnes vyhrabat nějaký hadry.. Máme mít nejlépe stejně barevná trika ale copak já se do něčeho vlezu :grinning:
16. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My se o fotky pokusíme sami :grinning:
Manžela dostrkat k foťákovi by byl zázrak :grinning:
16. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishu, u nás asi tak nějak :grinning: ...
16. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik já od kámošky vím co si vzít, ale ještě jsem se raději do těch věcí nepokoušela narvat :grinning: No co, přinejhorším se budu fotit jenom v nějakém pěkném spodním prádle a to si taky budu muset koupit :grinning:
16. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus.dík
to jsou věci :grinning: asi to bude lepší ve dvou :wink:
16. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok