Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
16. mar 2010

ahojte babulky 🙂

jéj, lucik sa ide zajtra fotiť? ja idem vo štvrtok ale mm o tom vôbec nevie, plánujem to ako prekvapko pre neho. len som si nenápadne zistila, že on by na také fotenie nešiel a tak dostane moje fotky ako prekvapko 😀 tak len nenápadne zbaliť potom nejaké veci, ktoré si tam budem brať, namalovať, učesať, mm si myslí, že budeme mať s babami nejaké posedenie a hurá na foto 😀

aaadus
16. mar 2010

mishu určitě ve dvou. Já jsem to zkoušela sama jestli si tam v nějaké poloze vůbec dosáhnu a kulové. Ale manžel už se na to třepe jak malé děcko 😀

mishutka
16. mar 2010

Zas víš co "co si neuděláš, nemáš" 😀 😀 😀

Mě stačí holení 😝
Jednou jsem viděla porod a nechápala jsem, že ta žena není oholena, ale už to chápu 😅

antynka1
16. mar 2010

Já taky hodlám zapojit manžela - už jsm mu vysvětlovala ať to nebere jako předehru, že nic nebude 😀

lucik...
16. mar 2010

aaadus no já si spodní prádlo chtěla koupit, ale byl to docela boj... Nikde sem nesehnala nic hezkého v mojí velikosti hrudníku 😀 To byly spíš babkovský 😀 Takže sem vyhrabala doma jedno hezké které mi docela ještě je 😀

No nic, mizim, už jedu pozdě 😀

zzuzullka
16. mar 2010

s tou masážou som tiež pripravovala mm, že bude robiť on a bol veľmi potešený 😀 ale myslím, že by sa nemala robiť keď je nejaký výtok a ten ja mám stále...tak teraz neviem či ju môžem robiť alebo nie 😅 aj by som sa na to spýtala gyndr. ale je mi to také blbé 😅 🤐

nikkka
16. mar 2010

zuzulka tak sa opytaj doktora...

antynka1
16. mar 2010

Zuzulka - to máš pravdu, mám ten stejný problém.....

aaadus
16. mar 2010

lucik já jsem nebyla schopná koupit si kojící podprdu natož tak normální 😀
Když je výtok masáž by se neměla provádět. Jen ten nevím, jestli se tím nemyslí mykoza a tak, těhu výtok má snad každá druhá

zzuzullka
16. mar 2010

antynka a budeš ju robiť alebo nie?

bibi13
16. mar 2010

blani, pekne.. ja som mala troška iný šty.. daj kuk: http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vRefere... - juj dlhý link..🙂))

pugie, tak tak.. srdcova zaležitosť.. ale aspon poslužia dalej.. aj slzička vyšla.. 😒

adus, šak mi to bolo luto, ale tak trčali mi v šatníku.. radšej nech poslužia dalej..

inak zzuzulka, to by zaujímalo aj mna či si ju môžem robiť..

aaadus
16. mar 2010

bibi jaj, pěkné šatičky 😵 Mě mrzelo jen když jsem je vracela. Škoda, že je půjčovné tak drahé, hned bych si to někdy zopakovala

nikkka
16. mar 2010

aj ja by som si hned zopakovala svadbu a ten pocit ked som sa obliekla do satov..juj...skoda ze to tak rychlo prebehlo..

jemrykka
16. mar 2010

ahojte, no dnes som prvý deň doma zatial si volno užívam a lenožím, ale o chvílu sa pustím do varenia🙂
BIBI kráásne šaty!! 😵 dnes idem kúpiť lovelu a zajtra začíneme prať, inak viem, že o tom už bola reč ale ako budete žehliť z oboch strán?

zzuzullka
16. mar 2010

bibi, krásne šaty, to sa nečudujem že ja nejaká tá slzička padla keď boli tvoje a mala si ich doma. ja som mala požičané a aj tie mi bolo ľúto vrátiť potom. presne ako píše adus, škoda, že je to požičanie také drahé, hneď by som si ich šla znovu požičať niekedy a len tak si v nich užiť pekný deň 🙂

aaadus
16. mar 2010

jemryka já jsem prala z rubu a pak to i žehlila z obou stran. Ale pak už budu žehlit jenom z jedné strany

Co dneska vaříte dobrého? Mě nic nenapadá...

antynka1
16. mar 2010

Zuzulka - uvidím, jak na tom budu - mám dny horší a dny lepší.... Takže to zkusím a pak uvidím a když se vzpomenu, tka se zeptám Dr.

yanika
16. mar 2010

ahojte zienky, ja mam teraz o zabavu postarane, mam na prazdninach 4rocneho synovca, tak od rana od siestej ficime🙂 ale ako trening je to fajn...
bibi: saty su nadherne... ja som tiez takmer plakala, ked som predavala topanocky.. a o satach nehovorim, boli site priamo namna, ale pani si ich potom zobrala naspat do pozicovne...
Ako som zacala chodit na to cvicenie, tak sa citim omnoho lepsie, som pohyblivejsia, akurat ze si ponatahujem sem-tam aj brusko, takze mam pocit akoby som mala svalovicu... inak v pohode, maly sa mrvi cele dni..

yanika
16. mar 2010

aadus: ja prave vyrazam smer kuchyna: sosovica na sladko a zapekane torteliny s cuketkou.. som zvedava ako to vyjde 😉 vacsinou varim podla receptov co niekde vycitam a zaujmu....

jemrykka
16. mar 2010

adus diki, ja dnes robím špenát, mám to strašne rada a kedže nám trochu chýba železo aj takto ho doplním a ktomu vajíčka a zemiaky🙂

antynka1
16. mar 2010

Jemrykka - ale víš, že ve špenátu moc železa není? To se tenkrát někdo seknul v desetinné čárce.....

aaadus
16. mar 2010

yanika pohyb je fajn že? Já se po cvičení cítím dobře a jsem taková pružnější
Špenát asi udělám zítra a dneska upeču rybu

zdenkapo
16. mar 2010

Ahojky

tak jsem zpět z poradny... moc potěšená nejsem... Anička je v pořádku,ale plodovka ubývá- liší se na přední a zadní- té přední už nemám skoro nic a té zadní tam ještě něco je,tak mám přijít příští úterý a uvidí se,zda ještě bude stačit nebo půjdu na vyvolání....

ode dneška začnu aplikovat maliníkový čaj a lněné semínko..

zzuzullka
16. mar 2010

zdenka, tak to ozaj nevyzerá, že by ste vydržali až do termínu, ale zasa na druhej strane, o týždeň už budeš v 36tt, tak si myslím, že to je už úplne v pohode a Anička bude v poriadku. myslím, že od 36tt sa už bábo považuje za donosené, takže sa hlavne s tým nestresuj 🙂

zdenkapo
16. mar 2010

Zuzu
no gyn mi říkala že od 36tt je už jedno,kdy se narodí,ale jen nebude mít takovou váhu,jakoby měla v termínu,to je jasné... teď by měla mít už k 2500g,tak snad to už nebude komplikované... třeba ještě vydržíme do termínu,ale klidně na vyvolání půjdu,kdyby byla Anička nějak ohrožená...

adelka89
16. mar 2010

zdeni to me mrzi, ze nemas moc dobre zpravy z poradny, ale jak rika zuzul uz jste daleko Anicka je velka a sikovna holka, takze si myslim, ze s vyvolanim problem nebude a uz brzy u sebe budete mit krasnou zdravou holcicku 🙂
yanika. ja taky od te doby co chodim na cviceni se citim mnohem lip uz se jen tak nevalim, ale proste funguju jako netehotna 🙂 pokud me zrovna neboli zada 🙂
taky nevim co budu dneska varit, vubec se mi do toho nechce ☹
aduss tak mam za sebou prvni cviceni s epinem a vysledek docela povzbudivy dostala jsem se na 7cm tj 22cm obvod 🙂 uz jen tak 10 cm muzeme jit rodit.

antynka1
16. mar 2010

Zdeni, přesně jak píše Zuzulka . Už budeš za vodou 🙂
No jinak už jsem asi vyřešila svůj problém se sterilizátor - jak se mi žádný kromě cestovního z Tesca nevejde do mikrovlnky . Tak jsem si na mimibazaru vyhlídla elektrický parní od Tefalu - původní cena přes 1300 a tam ho jedna holčina prodává za 440 + poštovné - tak čekám na odpověď 🙂

adelka89
16. mar 2010

anty tak to je super cena 🙂
my nakonec sterilizarot kupovat nebudeme budeme jen prevarovat

vladkaz1
16. mar 2010

baby a ten s tesca co stoji ten obycko?

antynka1
16. mar 2010

Adelka - taky jsem chtěla jen převařovat, ale u nás je tak šíleně tvrdá voda, že se mi do toho nechce.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre