Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. mar 2010

Voda se může max. 38 stupňů. Já si ji měřím teploměrem co mám pro malého do vaničky 😀 A ve vaně se vydržím rochnit i hodinu a fakt to zabírá

xxx.klarka
16. mar 2010

lucik ... no jo ale já nepoznám ve sprše kolik má stupnu 😀 no uvidíme

aaadus, tak to, děkuju🙂

aaadus
16. mar 2010

lucik no hlavně, aby tě to brzo přešlo. A nejsou třeba ty tlaky způsobené tím, jak máš teď průjem, že se ti ty střeva vyprázdnily a mimi tam má více místa?

lucik...
16. mar 2010

klari tak si napust kousek do vany, změř a pak měj stejnou ve sprše 😀 Ale v té sprše to asi zas tolik nevadí si myslim, tam de spíš o tu vanu, aby ses nerochnila hodinu v 50stupnove vode 😀

aaadus
16. mar 2010

klarka tak si zkus napustit třeba do hrnce a tam jí změřit a pak se pod takovou sprchnout. Nic jiného mě nenapadá

zdenkapo
16. mar 2010

Bibi
taky doufám,že to bude dobré....

sám ten dr. KOucký co píše na porodnice.cz i jeho sestra se narodili v 36tt,tak si myslim,že by to už snad rizikové nebylo... ale tak si říkám,že ještě snad vydržíme déle...

xxx.klarka
16. mar 2010

zdenka, jedna kamarádka z dámy.cz včera porodila císařem synka v 34+6tt, oba jsou v pořádku, odtekla jí voda, ale malý byl v příčné poloze tak musel císařem. Oba jsou v pořádku, malej měl 2590g a 48cm, je na jipu v inkubátoru, ale zítra by ho měli už vyndat a když bude všechno ok tak půjdou domů asi v pátek.

lucik...
16. mar 2010

aaadus netuším 😀

zdeni nám včera v porodnici říkali, že oni příjímají rodičky od ukončeného 34tt, že se ta hranice posunula.. že pokud je to ukončený 34tt a mimi má přes 2kg tak by mělo být vše v pořádku 😵 😵 😵

lucik...
16. mar 2010

ukončený 34tt je 34+0?

zdenkapo
16. mar 2010

Klarko
no tak to je dobře,že jsou v pořádku,taky doufám,že už by za ten týden bylo vše ok,byl by to 36tt,tak to už by bylo ještě lepší....

Lucik
34tt ukončený je 33 +6tt, od 34 +0tt už začíná 35tt,takže to už bych teda tu podmínku splnila a přes 2 kila má Anička stopro taky...

nevim od kdy přijímaj u nás v porodce,ale mám za to ,že jsem zaslechla při sepisování porodopisu PA,jak se baví,že zrovna rodí mamina na 35 +3tt

antynka1
16. mar 2010

U mě v porodce berou od 36+0 a to považují za ukončený 36 tt.

lucik...
16. mar 2010

zdeni každá porodka to má asi jinka, ale myslím že se vážně nemusíš bát. Anička už má moc hezkou váhu a ukončený 35tt si taky, tak budete obě určitě v pořádku 😵 😵 😵

xxx.klarka
16. mar 2010

zdenka, vy by jste taky určitš byli už v pořádku a šli by jste brzo domů kdyby se Anička rozhodla přijít na svět.

vladkaz1
16. mar 2010

dik kocky pojdem porziet teda do tesca ,aj ked kamoska mi povedala ze to iste mi spravi aj paric na buchty ze mi ho pozia nechce kupovat kraviny ..
ideme jest pa pekny den

zdenkapo
16. mar 2010

Lucik
tak zítra ještě rodit nejdu,takže snad Anička ještě něco nabere a halvně plíce a vče ostatní aby bylo ok... Podle těhu průkazky jsem dnes 34 +1tt... sice dle UTZ v nemocnici v únoru o pár dní víc,ale to je v porodce zajímat nebude,ale i tak je to už dobré...

lucik...
16. mar 2010

zdeni určitě 😵 😵 😵
My se jedem zítra fotit a pak se stavíme na nákupech, chtěla bych koupit něco na cestu z porodky 😵

doli1
16. mar 2010

tlak na konečník jsme měla když jsem nebrala to magnésko.ted musim zaklepat že když mě stvrdne břicho tak bez tlaku.
pokud se sprchuješ tak bych řekla že je jedno kolik voda má stupnu hlavně se nesmí do teplé vody sednout.sprcha nemá takoví účinek jako vana.
bohunice berou i nedonošence a mají dětskou JIP tak v tomto ohledu nemusim nic řešit
zdenčo určo to bdue v poho i kdyby měla přijít na svět přístí týden

vladkaz1
16. mar 2010

ja som so sexom opacne kocky ja mozem stale 😀

lucik...
16. mar 2010

doli já to necítím když mi tvrdne, spíš když mě bolí, ale to je hlavně teď a pak většinou na záchod stejnak jdu 😀

U nás právě nedonošence neberou a když by se něco stalo teď tak netušim kam pojedu, protože pro nedonošonce jsou v praze a tam nemám registraci, takže zajímavé 😀

antynka1
16. mar 2010

Luciku - já kdybch začala rodit dříve, tak volám rychlou - ty mě musí umístit na pracoviště, kde jsou na to zařízený 🙂

lucik...
16. mar 2010

anty fakt? Aby mě pak třeba z motola nevyhodili 😀 😀 😀

antynka1
16. mar 2010

Někam tě přijmout musí - a to bych právě nechala na dispečinku záchranky ať to za mě vyřeší 😀

doli1
16. mar 2010

lucik tak ty tlaky budou asi z něčeho jiného.asi chce malá víc prostoru

zdenkapo
16. mar 2010

holky
já doufám,že už by to bylo dobré...

zzuzullka
16. mar 2010

ja som tiež nad tým minule premášlala, že čo keď začnem rodiť nejako v skoršom termíne...či zavolať záchranku alebo sa sama odviezť na pohotovosť...ale u nás je taká pohotovosť, že si tam aj hodinu počkáš kým ťa zoberú a keď zabúchaš na dvere tak ti ešte vynadajú...raz som tam bola s mm lebo si zapichol do nohy hrdzavý kliniec a bol tam jeden pán ktorý mal asi infarkt, už chytal všetky farby a dusil sa a nikto nič. a keď jeho žena zaklopala, že nech mu pomôžu, že veď umiera...sa fakt už dusil, tak jej vynadali, a že majú čakať 😠 takže asi by som volala tú záchranku

xxx.klarka
16. mar 2010

zzuzul, to je něco. U nás na chýře to samé, ty jedeš je ti fakt blbě a musíš čekat, ale jakmile přiveze záchranka nějákýho zkurvenýho fetáka, tak má okamžitě přednost. Takto jsem čekala minule se známým který mi tam ležel v křečích 3 hodiny kvůli jednomu fetákovi a druhýmu romovi co naboural když ujížděl před policajtama. 😠 😠

xxx.klarka
16. mar 2010

Ty vogo, jestli tohle jsou poslíčci a budu na ně trpět často, tak se mám na co připravit. To je něco teda. . . 😕

Já se normálně začíínám bát, já si snad už teď zbalím tašku do porodnice. 😀

blanka.k
16. mar 2010

Doli - takže nakonec budeš mít ty Bohunice? Je fakt, že tam rodí děti od 24tt 😅 Po mě taky chtěli v tom 26tt jméno dítěte, kdybych náhodou porodila 🤐
Stejně kdyby to bylo akutní, tak vás ta porodnice přijmout musí, já se narodila v cca 31tt-32tt v porodnici kde neměli nic, ani inkubátor a žiju 😅 Což teď asi nehrozí, že by ho někde neměli 😀 Každoppádně držím pace, aby nikdo nemusel řešit, kde ho vezmou a kde ne, budeme hezky rodit v termínu a bude! A bez komlikací.

zdenkapo
16. mar 2010

ZUZU
no to bys jela do porodnice nebo na gynekologickou ambulanci,ale pokud budeš mít pravidelné kontrakce nebo ti praskne voda,tak musíš rovnou do porodnice a ne na pohotovost,tam ti nepomůžou...

adelka89
16. mar 2010

blani kupovala jsi vcera tu MF dnes? 🙂 mne ji manzel koupil tak se za chvilku chystam do mesta utracet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre