Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
16. mar 2010

bibi ja mam taky tu carku az pod prsa a fakt docela vyraznou strie teda zatim nemam 🙂 a pupik mi trci taky jen ta horni cast ale ne tolik jak tobe 🙂

doli1
16. mar 2010

mě jsou značky taky jedno hlavně že to dělá co po tom chci
bibi 😀 😀 😀 😀

bibi13
16. mar 2010

kurna, kto to tu hovoril, že má krče? ja som sa v noci zobudila na krč v nohe (som nevedela čo so sebou či kričať, plakať, zobudiť mm) a potom som celý den ten sval citila.. bolelo to.. sakra.. čo s tým? asi nič, čo?

adelka89
16. mar 2010

bibi ted uz asi nic magnezko uz asi brat nebudes ... ale kdyztak si jednu tbl vezmi pred spanim

aaadus
16. mar 2010

bibi pěkné bříško. Já už mám taky pupek ven a čáru mám takovou slabou, ale připadá mi, že začíná tmavnout.
Já ty plenky koupím v DM, mám tam tu slevu 25% a ještě 10% na celý nákup. A už budu kupovat č. 2

doli1
16. mar 2010

mě pomahá cvičení dělám jen kroužky s kotníkem vždy před spanim a když je nejhuř tak mrazicí gel

bibi13
16. mar 2010

inak, dakujem za pochvalu..xixiixixixi..

adel, mám ešte magnezko šumivé a hovno hovno rybka zlata, akvarium nebude.. 😒 ☹ ☹ ☹

doli, cvičím celý den a hovno (to isté čo som písalala adelke) 😉

adelka89
16. mar 2010

bibi 😀 dej si to magnezko a treba to zabere

doli1
16. mar 2010

¨právě nesmíš cvičit celý den tim ten sval namaháš.stačí co ted za den nachodíš(to už je pro nohy zátěž) a jen večer stačí protahování. já začinám protahovat už mi v noze začne cukat ale ten gel je super

bibi13
16. mar 2010

takže len pred spaním, ano? a ten gel nemám.. máš nejaký tip?

doli1
16. mar 2010

jj až večer a ještě kroužit.když bys udělala pohyb jen nahoru a dolů špičkou tak se ti propne sval a dostane se do křeče.takoví nějaký gel http://www.lekarnaparizska.cz/alpa-ice-gel-chla... ten co mám já tak jsem nenašla

bibi13
16. mar 2010

dakujem doli.. zajtra si ho pojdem hned kupiť..

blanka.k
16. mar 2010

Tak hlásím, že akce "zet" nedopadla... pleny jsou pořád skoro stejně zelený, co mě teda potěšilo, jediné co se odbarvilo, byly tetra pleny s medvídkama. 😉 Ještě, že jsem všechno nechtěla rvát do jedné pračky, a v druhé várce mám ty hezké pleny s medvídkem. V první "zelené" je 15 bílých, a pak s potiskem z MMB, kdybyste viděli tu hadru, M. si myslel, ž ejsem je nějak roztáhla a zničila praním, tak jsem říkala, že ne, že tak průhledný byly už v originálu 🤐
JInak myslím, že přetočení hlavou dolů se nekoná, jelikož zas hlavička škytala nalevo nad jednou kyčlí a kopance byly napravo dole hned nadr druhou kyčlí 😅

pralinka25
16. mar 2010

blani skus dat na to vanish.
alebo ich budes pouzivat len na balenie na siroko. to ti moze byt fuk ze su zelene 😉

zzuzullka
16. mar 2010

ahojte baby, tak nemám dobré správy...ja ktorá som ešte pred pár dňami písala, že sa cítim skvelo, tak idem pomaly rodiť tak nastupujem zajtra do nemocnice a dúfam, že malého presvedčia nech ešte u mňa zostane. zatiaľ sa nejako neotváram, len na jeden prst ale mám strašne skrátený krčok a malý už je hlavičkou dole a tlačí sa von, gyndr. sa tváril tak akoby som už pomaly rodila, ale ja verím, že ešte aspoň mesiac vydržíme 2v1

zzuzullka
16. mar 2010

ja mám číslo na michalag, tak keď budú nejaké novinky tak jej vždy napíšem SMS a ona vám to asi povie, lebo ja nebudem mať prístup na net

antynka1
16. mar 2010

Zuzulka - copak se děje? Budu moc a moc držet palečky a ještě nám vydrž 2v1. To to zjistil Dr. při poradně?

antynka1
16. mar 2010

Zuzi a určitě nás informuj, budwme na tebe myslet!!!!

blanka.k
16. mar 2010

Pralin - asi na to prdím, protože ta soda fakt něco vybělila, a zbytek prd... ale štve mě to, je to větší část plen ☹
Zuzul - jejda, teda to jsou zprávy ☹ držím palce, ať malý vydrží co nejdýl u tebe v bříšku.

aaadus
16. mar 2010

zuzul to mě mrzí, drž se holka a hlavně ať je maličký v pořádku a ještě chvíli u tebe vydrží. Musíš mu říct, že je venku strašná zima, že musí počkat až bude tepleji 🙂

zzuzullka
16. mar 2010

anty, ďakujem 🙂 hej bola som dnes na poradni a prehmatával mi kŕčok a tváril sa dosť zhrozene a potom pre istotu robil aj vnútorný utz aby ho pomeral a vravel, že teda je fakt dosť skrátený a nepáčilo sa mu to...tak ale v nemocnici mi určite pomôžu a verím, že aspoň tie 4 týždne urdržia ešte malého vo mne

antynka1
16. mar 2010

Zuzi, určitě to zvládnete, akorát si holt poležíš.....

aaadus
16. mar 2010

zuzul určitě se to zlepší jak budeš ležet. Májovkám se prostě žádné miminko nenarodí dřív 😉

zzuzullka
16. mar 2010

no a ja som tak dúfala, že malý bude poslúchať a nechá ma v kľude odštátnicovať a až potom sa narodí a on si takto vymýšľa, ale ja verím ,že to dobre dopadne, podľa toho aký je aktívny má energie až moc, takže to zvládne 😀

antynka1
16. mar 2010

Zuzi - přesně tak a hlavní je, že i kdyby se náhodou narodil dříve, tak jsem četla na poradně u Dr. Kouckého, že když se mimi narodí po 32 tt tak už je téměř jako kdyby se mimi narodilo donošené 🙂 I perinatální centra berou mimča do 32 tt., pak už se posílají do normálních porodnic s JIPkou - takže už jsi za vodou 🙂 Ale neboj, tomu tvému rošťákovi se ještě chtít nebude - to jen tak zlobí 🙂

blanka.k
16. mar 2010

Zuzul - neboj, bude to dobré, chvilku si poležíš, budou tě obskakovat, nabal si sebou kupu skript a můžeš se učit, budeš to mít se stravou all inclusive 😉
Adus - jasně, budeme si tu s pupíkma psát ještě v červnu 😀

aaadus
16. mar 2010

blanka dej pokoj být ještě v červnu s pupkem. Já si myslím, že už kolem 36tt toho budeme mít plné kecky

blanka.k
16. mar 2010

Adus - já mám strach, že toho bude mít plné kecky už hodně brzo 🤐 😅

A už jsem tu dlouho nedávala něco ze života:

Ve chvíli, kdy novomanželé vstoupili do hotelového výtahu,
slečna, obsluhující výtah, sladce oslovila muže: "Nazdar, miláčku!"
Když v nejbližším poschodí vystoupili, novomanželka vybuchla:
"Kdo byla ta ženská?!?" - "Prosím tě, jen žádné skandály.
Zítra budu mít i bez toho co dělat, abych jí vysvětlil, kdo jsi ty."

Volá žena na svého manžela, který ji přistihl s milencem:
"Péťo, proboha, přece nezastřelíš otce našich dětí!"

Potkají se dva kamarádi a jeden povídá: "Já už se na ty tvoje rady,
kam na dovolenou, vykašlu. Předloni jsi mě poslal do Chorvatska
a moje žena otěhotněla. Loni jsi mě poslal do Francie a moje žena
zase otěhotněla. Letos se radit nebudu. Jedu na Kanáry a ženu beru s sebou."

Dotaz elektro inženýra: Při těhotenství je dítě propojeno s matkou pupeční šňůrou přímo. Jak je to u dvojčat??? Jsou připojený sériově nebo paralerně???

michalag
autor
16. mar 2010

zzuzul, jasne ze dam vediet keby nieco ale vy sa hlavne drzte !!!!!! a budte co najdlhsie 2v1 🙂 😉

antynka1
16. mar 2010

Mě nejdou psát příspěvky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre