Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
16. mar 2010

Ha tenhle jo - ale předtím jsem tam dala 4 x:

Blani 😀

michalag
autor
16. mar 2010

anty ako to 😕

zzuzullka
16. mar 2010

babulky, ďakujem vám za podporu...neviem ako to vydržím teraz tak dloho bez netu, ani vás nebudem môcť čítať...tak dúfam, že nebudete písať nič dôležité, čo mi bude potom chýbať 😀

doli1
16. mar 2010

teda co to tady čtu! zuzulka držte se a určitě každý den napiš jak se vede.

já do ted žehlila 😒

michalag
autor
16. mar 2010

zzuzul, hlavne si tam zober nieco na citanie aby ti nebolo dlho

doli1
16. mar 2010

já den nejedla magnésko kvůli té chřipce a hned to jde poznat.malou citim až někde a zas mě bolí pánev 😢

lucik...
16. mar 2010

zuzul to mě moc mrzí, ale neboj, určitě ještě min. měsíc vydržíte 😵

A jak se pozná zkrácený krček? To pozná jen dr. na vyšetření nebo jsou nějaké příznaky?

michalag
autor
16. mar 2010

lucik, praveze vobec necitit ze sa ti skracuje alebo otvara krcok, to spozna len doki

sonita
16. mar 2010

zzuzullka-sme stebou určite všetko bude v poriadku a budete 2v1. Ja často mávam krče vlavej nohe a ostáva mi to aj 4 dni aj ked si to masírujem s krémom aj tak.

antynka1
16. mar 2010

Michalag - nevím, prostě jsem to vždy odeslala a nic se nestalo - šlo to až na popátý 😠

sonita
16. mar 2010

michalag- prosím napíš mi do ip ako mám ísť na tie májovky viem kod a všetko lenže kde to nájdem dakujem

pralinka25
16. mar 2010

zuzul ☹ to ma mrzi.
drzim palce nech to vydrzis co najdlhsie.
ja mam tiez krcok skrateny uz od 26tt a tiez bol lekar zhrozeny. ale lezanim sa to zastavilo. tak neboj v nemocke ta daju dokopy a zopar tyzdnov to potiahnete 2v1

lucik to pozna len doktor pohmatom a ked sa mu to nezda zmeria vnutornym uzv.
ja som nemala priznaky ziadne a praveze som sa citila super

boze baby nejako sa nam to tu kazi ☹

lucik...
16. mar 2010

michal to je divné... A to je to tak nebezpečné, že kvůli tomu musí do zuzka do nemocnice ☹

michalag
autor
16. mar 2010

soni a co konkretne chces?
lebo ak album tak ho najdes pod majovky2010 vo fotoalbumoch 😉

michalag
autor
16. mar 2010

lucik no ked sa ti skracuje krcok tak vlastne hrozi predcasny porod tak preto chcu dat zzuzul racsej do nemocky aby sa jej uplne neskratil a nezacala rodit, vtedy je najlepsie lezat s vylozenymi nohami, ale dolezite je ze krcok sa neotvara

lucik...
16. mar 2010

aha ☹ Ale stejně je blbé že se to nedá poznat nějak jinak ☹ Člověk si myslí že je v pořádku, pak jde na kontrolu a tohle ☹

michalag
autor
16. mar 2010

idem ja spat, lebo asi nas caka rusna noc 😒 ☹ ☹ .... maly mi od stvrtka "len" kasle ale boli sme aj u dr a brala mu vyter a zajtra mam volat po vysledky ale prave som zistila ze Sami ma telotu 38,6 tak zajtra pojdem k dr aj so Samim

bruuuu noc 😔

sonita
16. mar 2010

michalag-dakujem a prajem tebe aj malému skoré uzdravenie .dobrú noc

adelka89
16. mar 2010

jej co to tu ctu???
Zuzi drz se holka 🙂 zvladnete to budeme na vas myslet, nakonec budes jeste prenaset (vis co jsme si rekly 🙂 nas maly o chvilku driv a vas prcek o chvilku pozdej, abysme tu skolu zvladly 🙂
pekne si odpocin a vyrid jim at se tam o tebe hezky staraji 🙂 myslime na tebe
michalag preju klidnou noc, snad se malemu brzy ulevi, ty virozy jsou desne a jeste kdyz musi trpet deti....

xxx.klarka
17. mar 2010

juj zzuzu, to mě mrzí. Tak snad budete v pořádku a co nejdéle 2v1.

Já jsem si včera s drahým mým zabalila tašku do porodnice kdyby se to náhodou nelepšílo. A drahý říkal že v sobotu donese ze sklepa postýlku a umyje jí, aby byla nahoře a čistá kdyby náhodou.

adelka89
17. mar 2010

klarko a kdy jdes na kontrolu?
Ja mam dalsi poradnu uu pristi tyden ve ctvrtek pak uz mozna pujdu do porodnice...

pheva
17. mar 2010

zzuzulka drz sa v nemocke a vydrz do toho 34tt. vtedy su uz plucka dietatka vyvinute a netreba pichat kortikoidy a male moze same dychat. 😉

xxx.klarka
17. mar 2010

adelka, poradnu mám normálně v pondělí jak byla plánovaná.

xxx.klarka
17. mar 2010

Holky, ani nevíte jak jsem ráda, že to mám všechno už vyprané a vyžehlené. 😵 Nevím jak bych to dělala teď. 🤐

mishah
17. mar 2010

Dobré ráno 🙂 teda, koukám, co to tady čtu...

zuzul:drž se 😉 Jak tu myslím psala Antynka, tak můžu potvrdit, se mnou byla na JIPce paní, co porodila ve 32+kousínek, chlapeček byl jen o něco menší než Lukášek a nebyla na ventilaci, jen mu něco píchali a paní ho i kojila.Ale samozřejmě ,že držím palce, at vydržíte co nejdýl 2v1 😉

Klarko: nějak jsem to nestihla dočítat-to tvrdnutí přešlo samo?Nebo pomohlo to magnézko?

Jinak my jsme včera byli vyzvednout u kamarádů naši kolíbku, tak už ji máme smontovanou 😎a pomalu si teda taky začnu balit tašku do porodnice...příští středu mám poradnu a velký UTZ(ale dr mi UTZ dělá stejně pokaždé),tak mám trošku obavy, co bude...Mimís je podle mě pořá KP, i když teda provádí v břiše hotové akrobatické kousky -taky se vám tam tak někdy melou??Včera byla snad dokonce napříč 😉

medan29
17. mar 2010

Tak to já včera začala teprve balit tašky do porodnice, jednu jen igelitku k porodu jak nám řekli v nemocnici, kde má být jen hyg.potřeby a ručníky a pití a nic víc, a pak druhou tašku kterou nám mají donést až po porodu, ale ještě tam nemám vše a na praní věcí pro malou se chystám až příští týden, tento týden ještě pořád peru věci manželovi ze cvičení. Kočár už je taky objednaný a měl by být do 5-6.týdnů.

xxx.klarka
17. mar 2010

mishah, ne, byla jsem u dr. zkracuje se mi hrdlo a maličká se mi tlačí dolu, tak ležet klid, nasadila mi magnésium 3x2tbl. a Guahacuranu ( na uvolnění svalstva) pokud se to nezlepší tak jdu do nemocnice. 😒 Je to o maličko lepší, ale to břicho mi tvrdne furt, jakmile se pohnu nebo zvednu. Tak snad to bude lepší. 😒

aaadus
17. mar 2010

Dobré ráno těhulky 🙂
klarka jenom pěkně lež. I když já bych se asi zbláznila, kdybych nemohla nic dělat

yanika
17. mar 2010

ahojte..
zuzulke teda aj ja velmi drzim palce, nech vydrzia co najdlhsie pekne 2v1...
Ja som vcera tiez chytila taku mensiu paniku (ako vzdy po predporodnej priprave🙂, takze dnes zacinam balit tasku.. A okrem toho, moje creva zacali nejako lepsie pracovat, chodim na toaletu aj 2-3 krat denne a citala som, ze to uz je priprava tela na porod, ze sa cisti... takze, najvyssi cas🙂
Prajem pekny den vsetkym..

xxx.klarka
17. mar 2010

aaadus, mi povídej, musela jsem alespoň umýt talíř po snídani a uklidit si oblečení ... 😠 a taky už to neudělám, začlo to bolet, tak jsem hnedka letěla do postele. A ted už fakt jen na záchod a zpět. Do nemocnice nechci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre