• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
adelka, zdenka máte to tam :slight_smile:
antyn, klarka nemáte zač
17. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka tusim uz maju 3 babatka..minule to sem aj michalag pisala...
17. mar 2010 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, holky,

včera som bola na poradni, tak som sa potešila, že malá je hlavičkou dolu a to pred mesiacom bola otočená zadočkom dolu. a večer pred poradňou som cítila štikútkanie dolu pri zadku, tak som mala podozrenie a predtým som cítila malú, že je priečne otočená, tak sa pekne pretočila, aby nám urobila radosť. tak dúfam, že už sa nepretočí a ostane tak, ako má... váhu doki nehovorí, len odmeria a zhodnotil to na 32+5, takže mi to vychádza, že malinká je o dva týždne väčšia podľa termínu, v ktorom som.
či budem rodiť spontánne, ešte nie je isté, všetko sa uvidí pred pôrodom vraj... predtým som rodila cisárom kvôli KP
17. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni jsou tu dvoje dbunovky - jedny na slovenském koníkovy a druhé české :slight_smile:
17. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako spoznam to stikutanie babatka?
17. mar 2010 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miladko - ještě je čas, tak se snad otočí.
17. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, ja už nechcem, aby sa otočila, lebo je už správne hlavičkou dolu :wink:
17. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka škytání je takové jako když pravidelně bije srdíčko. Jinak to popsat neumím
české dubnovky myslím ještě nemají žádné miminko
17. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikkka také pravidelné zášklby, je to určite iné ako kopkanie, či boxovanie :slight_smile:
17. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miladka - no jasně - já jsem pako.... To je ta těhu demence - jenom jsem si zapamatovala, že jsi psala, že nevíš jestli budeš roidt spontálně a nějak jsem to zamotala - minule jsi měla mimi KP.... no nic, prostě blbnu....
17. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, já jen pro zajímavost,když vlasně jsem taky dubnovka,no ale aby nakonec Anička nebyla březnová :grinning:
17. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik odesláno :wink:
17. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antynka1 v pohode :wink:
17. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus
děkuji..
17. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus, děkuju :wink:
17. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni dubnovky jeste zadne miminko nemaji :slight_smile: jedna holka co chodila do diskuse duben 2010 sice porodila, ale ta mela TP nekdy v polovine brezna :slight_smile:
adus diky moc jdu na to mrknout :slight_smile:
17. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat mi prislo to lehatko Chicco, sa vytesujem ako mala :wink:
Vcera na priprave nam dala PA tip na homeopatika na ulahcenie porodu, ak mate zaujem poslem...
17. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanika - tak to sem hoď pro všechny - to budu určitě zajímat všechny :slight_smile:
No jinak mě nějak začal bolet žaludek, tak to sad brzy přejde.....
17. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,právě mi přišel balíček s tim oblečením Autex a Scamp-Prince Oliver pro Aničku,byl to poslední kup.... zatim :grinning: :grinning:
je to náááádherné,bude to prostě princezna... mám fakt radost a v tom obchůdku maj fakt super ceny,když to srovnám s cenama u nás v kamenném obchůdku,kde jsme tyto značky kupovali na Tomáška- je to bezva kvalita...
17. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem to dala do albíčka,tak kuk,jestli chcete,bude to označené asi jako nové fotografie
17. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, foto jsou moc maličké, ale vypadají pěkně :slight_smile:
17. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni,moc pěkné :slight_smile: koukala jsem přesně na ty červené dupky, moc se mi líbilo i to bodýčko se zajíčkem :wink:Jakou jsi objednávala velikost?
17. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - krásný :slight_smile:
17. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni pěkné pěkné :slight_smile:
17. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - super. :wink:
Já mám vyžehlené všechny plínky a 3 tetra osušky hurááá. A až vytáhnu foťák, tak vám vyfotím 2 pleny z MMB, takovou hadru jste ještě neviděly :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A i některé ty "lepší", už nevím, co jsou hybler a co Kikko, tak pár jich má puštěné očko, asi 2 jsou nějaké zatrhnuté na pár místech, no fakt se děsím toho, co z nich bude po půl roce.... :sweat_smile:
Včera došel M. z práce aani si nevšiml těch dřevěných ozdob na stěně, co jsem dala nad přebalovák, ach ti chlapi :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3909697&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2010 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé,děkuji,fakt mě to úplně dojalo,zvlášť ta souprava do porodky,když si představim,že za chvíli do toho v porodce Aničku obléknu.. :slight_smile:

dám vám přímo odkazy,kde jsem to objednala- bude to i líp vidět ve větším... píšou tam,dostupnost až 14 dní,ale já to objednávala 12.3. a dnes 17.3. a mám vše doma-mezi tím byl navíc víkend... takže paní je rychlá-doporučuju...

http://www.eprcek.cz/scamp-prince-oliver-body-druk-na-rameni-cervene-kosmonaut-velikost-68/produkt-11024/
mám 74 vel.

http://www.eprcek.cz/scamp-prince-oliver-body-broskvove-kratky-volanovy-rukav-s-vysivkou-srdce-velikost-68/produkt-12600/
mám vel.68

http://www.eprcek.cz/autex-baby-cepicka-luna-ruzova-velikost-68/produkt-11421/
mám vel.62

http://www.eprcek.cz/autex-baby-dupacky-bavlnene-vysivka-zajic-cervene-velikost-56/produkt-12338/
mám vel.68

http://www.eprcek.cz/autex-baby-komplet-do-porodnice-s-potiskem-ruzovy-s-kocickou-velikost-56/produkt-11243/
mám vel.56

barvy jsou ve skutečnosti sytější-- krása... a koukám,že jsem něco v určité velikosti vykoupila... :grinning:
17. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

blanko, mám Kiko i Hybler, obojí je fakt špatný.....nejlepší jsou plíny, které mamka vytáhla z půdy po mně a po ségře. To se s gramáží těch "nových" nedá absolutně srovnat. Vždycky jsem balila Kikko nebo Hybler dospod a přímo na zadeček jsem dávala tu starou dobrou plínu, ta byla nejjemnější a nejlépe sála.

chlapi si občas nevšimnou ani novéhu účesu, natož ozdob na stěně :grinning:
17. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenko, scamp bodýčka jsem taky kupovala a byla perfektní, jsou opravdu kvalitní :grinning: super nákup :grinning:

věci do porodnice jsem měla u jiříka připravený, ale manžel musel přivézt jiný, protože se do toho Jíra nevlezl :confused:
17. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera jsem byla na kontrole, zase mi brali 4 zkumavky krve a stěr na streptokoka, vyfasovala jsem magnézium, protože mi neustále tvrdne břicho. Jinak jsme ok :slight_smile: , tak snad i výsledky krve budou dobrý.
17. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok