Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
17. mar 2010

taky mám Kikko a Hybler a ty Kikko se mi zdají o cosi lepší. Staré plínky už nemáme, tak nemůžu srovnávat. Ale co si pamatuju, tak bývávaly měkkčí

zdenkapo
17. mar 2010

Nikkka
tak hlavně,že je holčička v pořádku a už týden po porodu koukám dýchala,tak to už bysme měli skvělé šance dýchat ez přístroje koukám....

antynka1
17. mar 2010

Nikka - ta je malinká. Hlavně že je zdravá 🙂

blanka.k
17. mar 2010

Terko - no naštěstí mám plínky jen k mudr., pod hlavu, atd., jinak pojedou Pemprsky, o to víc mě to štvě, že jsou obarvený 😅 A s chlapama je to fakt, já si min.týden koupila nové náušnice (2 roky jsem teď neměla náušnnice v uších) a ještě k tomu takové na mě nezvyklé velké kruhy a furt jsem se naparovala před M., co je na mě nového a on, že prý jsem se oholila 😀 Tsss, drzoun 😝

aaadus
17. mar 2010

blanka chlapi jsou prostě všichni stejní. Ale manžel už to dělá tak, že ví když jdu ke kadeřnici tak má v mobilu upomínku, aby mi vlasy nezapoměl pochválit 😀

antynka1
17. mar 2010

Adus 😀

aaadus
17. mar 2010

antyn no on si toho jednou nevšiml, tak jsem byla uražená 😀 Takže pro jistotu to dělá takto ať má klid 😀

xxx.klarka
17. mar 2010

Holky když pak chci vyvařit lahvičky a dudlíky jak dlouho to mám vařit?? 🙂 Dík holky.

dezyre
17. mar 2010

Tak na toto asi budu kupovat sterilizátor do mikrovlnky 🙂

aaadus
17. mar 2010

klarka nevím, já mám sáčky od Medely na sterilizaci

doli1
17. mar 2010

klarka hlavní je aby to prošlo varem jak dlouho to tam necháš to už je jedno.já je tam nechávala 2-3min ve varu

adelka89
17. mar 2010

klarko tak 5 min

dezyre
17. mar 2010

Kláry myslím, že to dlouho vařit nemusíš, jen aby to tím varem prošlo.. 😉 Takže to nechat třeba minutku, dvě...

xxx.klarka
17. mar 2010

Děkuju holky, ještě pobírám informace co a jak, aby jsem veděla a pak nemusela lítat a zjištovat. 🙂

mishah
17. mar 2010

taky myslím,že 5 minut,ale hlavní je ten bod varu 😉

blanka.k
17. mar 2010

Se mi dnes opět daří... jsem zsjitila, že do ušitých povlaků na polštáře se mi moje nové nevlezou ☹ A teď potřebuju naisntalovat program, a jelikož je to asi 4 roky straý program, tak si nerozumí s novýma Wind. ☹ Mám strach, co zas dnes vytáhnu z pračky 😀

michalag
autor
17. mar 2010

Ahojte

klarka, hlavne oddychuj a ak tak to nechaj na muzika 😉 nestoji to zato

pisala mi zzuzulka: nasadili jej magnezko a Sambutamol a bude chodit na monitor a ked to po tyzdni nebude mat zhorsene tak ju pustia domov 🙂

my sme u dokiny dopadli ako tak nastastie vyter je v poriadku ale ked sme tam cakali tak malemu vybehla teplota na 39,3 tak mu dala sestricka rovno cipok aby mu nestupla este vyssie kym prideme domov, dokina nam predpisala ATB a Sami hned prvu davku stihol vygrckat 😒 ☹ , sirup na kasel a ak sa to nezlepsi aj s teplotami tak v pondelok mame prist a uvidi sa ....

xxx.klarka
17. mar 2010

michal, tak ji pozdravuj až jí budeš psát a snad se jí to nebude horšit 🙂

adelka89
17. mar 2010

michalag snad bude malemu brzo lip.
Dekujeme za zpravy od zuzky, moc ji pozdravuj 🙂

aaadus
17. mar 2010

blanka to teda potěší. Je na prd, že se dělá více velikostí
michalag snad se malému brzo uleví, chudinka malý...

michalag
autor
17. mar 2010

jeeej a samozrejme vsetky vas pozdravuje 🙂 😉

adelka dakujem snad ATB rychlo zaberu ... toto je asi najhorsie ked je dieta chore a rodicia mu nevedia pomoct ☹

aaadus
17. mar 2010

michal že taky zuzul zdravím. Určitě se to zlepší a za týden bude doma 🙂

blanka.k
17. mar 2010

Adus- to není kupované povlečení, ale šité, já mamce řekla od oka asi rozměry, že jí to upřesním až to bude šít , ona to nastříhala, sesšila, a ještě vypráním se to srazilo a chybí mi asi 5cm ☹ Ještě, že jsem té látky objednala asi o 3 m víc, tak objednám holt 3 nové povlaky, ať ušije... ☹
Michala - díky za zprávu, držíme ji palce, ať je jim líp.

xxx.klarka
17. mar 2010

michal, a malému at je brzo lépe 😵

aaadus
17. mar 2010

blani já vím, že ti to šila mamka. Jsem to myslela tak, že každý výrobce má jiný rozměr polštářů a dek. Já jsem z toho taky nervačila když jsem to objednávala

pepibubu
17. mar 2010

Ahoj holky....

Tak se hlásím do klubu "těhotných důchodkyň" - furt mě něco bolí, když mě nic nebolí tak mě berou křeče... 😖 Ale velmi často mě píchá v bříšku, s Pepou jsem to neznala, můžou to bejt posly? Nebo že by ještě nějak rostla Puclíkova "ložnička" a tím pádem to občas píchalo?

To že mě občas při vstávání ze sedu píchá a bolí v tříslech už ani nepovažuju za vhodné rozčilování....

Moje mantra: Už ať je květen....

antynka1
17. mar 2010

Tak tohle mi přijde drsný...
http://www.novinky.cz/zena/deti/194835-nechejte...

Michalag - Zuzulku pozdravuj a Samíkovi držím palce ať je mu brzy lépe.

Blani - koukám - když se daří, tak se daří....

adelka89
17. mar 2010

pepibubu myslim, ze poslici to byt muzou, ja je mam ted strasne casto, vetsinou v noci a rano po probuzeni. U me jsou jeste provazeny tvrdnutim briska fakt dost neprijemne, vzdycky se musim schoulit do klubicka a pak to prestane ale tak do sprchy me poslove dohnaly jen jednou takze v pohode 🙂

doli1
17. mar 2010

anty drsný to je u novorozenata když nevíš jestli je to kolika nebo ne a později proč ne.ono se to nezdá ale dítě se rychle rozmazoí a pak seš jen otrok.nejsem zastánce odejít a nechat vyřvat ale rozhodně nevyndávat s postýlky pokud chcete aby tam spávalo ale to mluvim o 3m a víc

pepibubu
17. mar 2010

My měli Pepču do roka u nás v ložnici, když plakal tak jsem ho vyndala, dala baštu a uložila. Když plakal i po nakrmení, tak už jen pohladit, zkonejšit, nevyndavat. Teď občas máme boje s usínáním, pán zkouší co si může dovolit a co už ne, prostě kam může zajít, a paradoxně když už opravdu přestřelí tak mu klidným hlasem oznámím aby se nesnažil, že tohle stejně nevyhraje, že prostě poslouchat BUDE, že není v rodině které by vládlo děcko (bohužel takových je spousta... chudáci děti....)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre