• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
pepibubu to znám chce čůrat,kakat,napit,číst,tatinka,maminku a stále dokola no zkoušejí
já trochu nechápu maminky které mají s jedné strany jedno dítě s druhé strany druhé ona mezi něma a tatínek v obyváku :angry:
17. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za chvilku vyrážím na předporodní kurz, tak se tu zatím mějte fajn :slight_smile:
17. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, tak si to pěkně užij :slight_smile:

Holky, mě to břicho tvrdne snad furt, to není možné :frowning2:
17. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klary raději maž do porodky než bude pozdě
17. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja mam uz taky posly a dnes me pichalo dole, normalne vim, ze malej naleha, mela jsem to same s Xendou, v 34. mi rekli, ze naleha, setrila jsem se a narodila se 37+2 kdyz jsem prezila jizdu busem...

no a co se tyce uspavani, nejlip dat do postylky, rict dobrou noc a odejit, kdyz rve, chvilku nechat pak prijit, rict neplakej a bal bla bla, pohladit a odejit, kdyz rve nechat zase dyl...aby prostě vedelo, ze mama tu je, ale nezustane a on si to nevyrve.

U deti do 3 mesicu to samo neplatí!!!
17. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, a za jak dlouho Vám zabírá to magnesium?? Já ho mám od včera .... :unamused: Maličká se v pohodě hýbě všechno.
17. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeejda, čo to tu čítam.. dufam, že bude zuzka v poriadku..

klarka aj ta to bolí? a tvrdne to aj ked ležíš? :unamused: :unamused:

ja idem zajtra poslednýkrát k svojmu doktorovi do poradne.. uf!
17. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtem klarka mne tvrdne brusko uz 3 tyzdne, pri kazdej chodzi a beriem aj magnezko.. niekedy zaberie, niekedy nie,ale zda sa mi to stale rovnake.. takze vela stastia..
17. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za těch 6 tablet to bylo znát a hodně za dva dny už bylo vše v pohodě
17. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A bolí vás to když tvrdne?? Já právě bolest necítím, jen ty stahy jak se stáhne.

Doli, já už mám v sobě 8 tablet a akorát už necítím tu bolest jako při MS, ta přešla včera k večeru, jinak mi to tvrdne docela dost často.

bibi, tvrdne i když ležím.
17. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem len šumivé magnezko.. vy máte tablety?
17. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, mě včera nasadila dr tablety a ještě jedny na uvolnění svalstva atd.
17. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sumive tablety vraj niesu dobre... ja beriem lieky.. a nebolí to, len je to neprijemne..
17. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bude absťák:
18. března budeme přecházet na novou verzi a stránka bude skoro celý den nedostupná.
Vyzbrojte se proto prosím trpělivostí. Děkujeme! :cry: :grinning:
17. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka: malo by Ti to uz zaberat.. podla mna je to aj trosku bolestive, ale skor neprijemne, proste take napatie... dufam ze si nevarila obed, ale pekne oddychovala! :wink:
pepibubu, brambu: tak to su celkom fajn recepty na ukludnenie, hadam budu fungovat... Ale ako viem aj podla synovca, zalezi od povahy, a chlapci byvaju asi viac akcnejsi.. ach yo :sweat_smile:
michalaq: nech sa Siminko teda pekne lieci.. drzim palce..
17. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanika, neboj, navařeno jsem měla od drahého. :slight_smile: oddychovala ale moc to nepomáhá, tvrdne i tak skoro každých 5 minut a při skoro každém pohybu.

Umřu, co budu zítra dělat když to tady nepůjde. :confused:
17. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka zítra se mi to zrovna hodí že nepůjde koník, aspoň konečně něco udělám doma :grinning:

Já jsem tak blbá až to pěkné není. Schovala jsem zimní věci a vytáhla letní. Samozřejmě jsem se do nich hned musela zkoušet narvat. A co to, všechno mi je malé :angry: Tak jsem zlá sama na sebe. To teda bude peněz za nové oblečení. No jsem blbá, nemám tak žrát
17. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka, ved toje uz zajtra :astonished: Noooo, aspon budem pisat prace do skoly hihi..
Klarka: podla mna zajtra urco zavolaj doktorke, ak to do rana neprestane..
17. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanika, doktorka říkala že pokud to nepřestane tak nečekat a do nemocnice, tak když se to nezlepší, tak jedu.
17. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu po porodě bude líp neboj do něčeho se vlezeš
já měla dnes dva bolestivé posli ale jen kráské :confounded:
klárko já bych jela do porodky.
17. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli no tím si nejsem jistá. Vrch ještě celkem ujde, ale přibrala jsem přes prdel a stehna a to je moje noční můra. Už žádné sladkosti a dobrůtky jinak se neunesu
17. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko, radši jeď, přece jenom je asi lepší být pár dní na pozorování v porodnici.
Ale vidímže ten konec už je fakt náročnej, začínám se děsit úterní kontroly co řekně Dr mně :confused:

Dneska mám dobrou náladu, Peťulu zapsali do školky!!! Což je u nás mega úspěch, všechny školky jsou narvaný a berou většinou jenom děti kde matka nastupuje do práce. Není to teda školka co máme nejblíž baráku, tam jsme byli taky na zápise a berou z 39 zapsaných jenom 18 dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale tahle taky není moc daleko a jdou tam i 2 kluci co je Petruška zná, tak to bude fajn.
17. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus nie si sama, ja tiez budem musiet asi nakupit vsetko oblecenie nove - teda vrch nie, ten oblecem..
17. mar 2010 o 16:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted tu byl pán konečně dovezl tu pračku a už peru.koukne na mě a říká vidim že byla dlouhá zima tak mu řikám že nee dlouhé prázdniny že už budem rodit.strašně se divil takové bříško měla jeho manželka na začátku :grinning:

m.c gratuluji ke školce je to fakt výhra měli jste štěstíčko že vás vzali.
17. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě vydržím, když se to nebude lepšit, tak zítra jedu ...
17. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
vidím, některým bezproblémové těhu skončilo :frowning2:
všechny se držte :slight_smile:

michal, ať je malému brzo lépe, jak je dítě nemocné tak je to na nic
17. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanika, o těch homeo můžeš napsat nám všem, myslím, že to bude zajímat více holek, já se taky na ně chystám, jen se v nich musím ještě trochu zorientovat :slight_smile:
17. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčenece, čo sa to to strhlo? :confused:
zuzka, zdenka, klárka, držím palčeky nech sa všetko ustáli a vydržíte min ešte niekoľko týždňov ako kinderká :wink: :sweat_smile:
a baby prečo si to robíte, že teraz skúšate netehu oblečenie? to nijeeee, to najskôr až tak mesiac, dva po pôrode :sweat_smile:
a idem sa Vám pochváliť, minule som tu riešila dilemu, akú bundu budem nosiť keď sa jarne oteplí, tak dnes som si kúpil v sekáči strihanú do áčka, čo sa pod prsiami zaťahuje šnúrkou, takže na brucho miesta dosť a nevyzerám v nej ako utopenec :grinning: a stála 7,5 Eur, no nekúpte to :grinning:
a doli s tým pánom práčkarom to bolo dobré, aj tie vtípky, čo si tu minule dávala :dizzy_face:
17. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsem doma z mesta :slight_smile: koupila jsem manzelovi dve tricka tatkovi kafco v Tchibu a sobe jsem udelala radost tim,ze jsem se prosla, je mi fakt uplne dobre, mne to bezproblemove obdobi asi teprve zacina :slight_smile:
Klarko drz se a stale odpocivej, snad bude vsechno v poradku...

jejda zitra nepujde KUn???? co ja budu delat, no asi zacnu desinfikovat byt :slight_smile:
17. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajtra asi budú mať májovky veľmi akčný deň :grinning: v piatok nebudeme chápať, koľko sme toho porobili :sweat_smile: :grinning:
17. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok