Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
17. mar 2010

pepibubu to znám chce čůrat,kakat,napit,číst,tatinka,maminku a stále dokola no zkoušejí
já trochu nechápu maminky které mají s jedné strany jedno dítě s druhé strany druhé ona mezi něma a tatínek v obyváku 😠

antynka1
17. mar 2010

Za chvilku vyrážím na předporodní kurz, tak se tu zatím mějte fajn 🙂

xxx.klarka
17. mar 2010

anty, tak si to pěkně užij 🙂

Holky, mě to břicho tvrdne snad furt, to není možné ☹

doli1
17. mar 2010

klary raději maž do porodky než bude pozdě

bramburka
17. mar 2010

holky ja mam uz taky posly a dnes me pichalo dole, normalne vim, ze malej naleha, mela jsem to same s Xendou, v 34. mi rekli, ze naleha, setrila jsem se a narodila se 37+2 kdyz jsem prezila jizdu busem...

no a co se tyce uspavani, nejlip dat do postylky, rict dobrou noc a odejit, kdyz rve, chvilku nechat pak prijit, rict neplakej a bal bla bla, pohladit a odejit, kdyz rve nechat zase dyl...aby prostě vedelo, ze mama tu je, ale nezustane a on si to nevyrve.

U deti do 3 mesicu to samo neplatí!!!

xxx.klarka
17. mar 2010

doli, a za jak dlouho Vám zabírá to magnesium?? Já ho mám od včera .... 😒 Maličká se v pohodě hýbě všechno.

bibi13
17. mar 2010

jeejda, čo to tu čítam.. dufam, že bude zuzka v poriadku..

klarka aj ta to bolí? a tvrdne to aj ked ležíš? 😒 😒

ja idem zajtra poslednýkrát k svojmu doktorovi do poradne.. uf!

sunny323
17. mar 2010

Ahojtem klarka mne tvrdne brusko uz 3 tyzdne, pri kazdej chodzi a beriem aj magnezko.. niekedy zaberie, niekedy nie,ale zda sa mi to stale rovnake.. takze vela stastia..

doli1
17. mar 2010

za těch 6 tablet to bylo znát a hodně za dva dny už bylo vše v pohodě

xxx.klarka
17. mar 2010

A bolí vás to když tvrdne?? Já právě bolest necítím, jen ty stahy jak se stáhne.

Doli, já už mám v sobě 8 tablet a akorát už necítím tu bolest jako při MS, ta přešla včera k večeru, jinak mi to tvrdne docela dost často.

bibi, tvrdne i když ležím.

bibi13
17. mar 2010

ja beriem len šumivé magnezko.. vy máte tablety?

xxx.klarka
17. mar 2010

bibi, mě včera nasadila dr tablety a ještě jedny na uvolnění svalstva atd.

sunny323
17. mar 2010

sumive tablety vraj niesu dobre... ja beriem lieky.. a nebolí to, len je to neprijemne..

blanka.k
17. mar 2010

To bude absťák:
18. března budeme přecházet na novou verzi a stránka bude skoro celý den nedostupná.
Vyzbrojte se proto prosím trpělivostí. Děkujeme! 😢 😀

yanika
17. mar 2010

klarka: malo by Ti to uz zaberat.. podla mna je to aj trosku bolestive, ale skor neprijemne, proste take napatie... dufam ze si nevarila obed, ale pekne oddychovala! 😉
pepibubu, brambu: tak to su celkom fajn recepty na ukludnenie, hadam budu fungovat... Ale ako viem aj podla synovca, zalezi od povahy, a chlapci byvaju asi viac akcnejsi.. ach yo 😅
michalaq: nech sa Siminko teda pekne lieci.. drzim palce..

xxx.klarka
17. mar 2010

yanika, neboj, navařeno jsem měla od drahého. 🙂 oddychovala ale moc to nepomáhá, tvrdne i tak skoro každých 5 minut a při skoro každém pohybu.

Umřu, co budu zítra dělat když to tady nepůjde. 😕

aaadus
17. mar 2010

blanka zítra se mi to zrovna hodí že nepůjde koník, aspoň konečně něco udělám doma 😀

Já jsem tak blbá až to pěkné není. Schovala jsem zimní věci a vytáhla letní. Samozřejmě jsem se do nich hned musela zkoušet narvat. A co to, všechno mi je malé 😠 Tak jsem zlá sama na sebe. To teda bude peněz za nové oblečení. No jsem blbá, nemám tak žrát

yanika
17. mar 2010

blanka, ved toje uz zajtra 😲 Noooo, aspon budem pisat prace do skoly hihi..
Klarka: podla mna zajtra urco zavolaj doktorke, ak to do rana neprestane..

xxx.klarka
17. mar 2010

yanika, doktorka říkala že pokud to nepřestane tak nečekat a do nemocnice, tak když se to nezlepší, tak jedu.

doli1
17. mar 2010

adu po porodě bude líp neboj do něčeho se vlezeš
já měla dnes dva bolestivé posli ale jen kráské 😖
klárko já bych jela do porodky.

aaadus
17. mar 2010

doli no tím si nejsem jistá. Vrch ještě celkem ujde, ale přibrala jsem přes prdel a stehna a to je moje noční můra. Už žádné sladkosti a dobrůtky jinak se neunesu

m.c.
17. mar 2010

klarko, radši jeď, přece jenom je asi lepší být pár dní na pozorování v porodnici.
Ale vidímže ten konec už je fakt náročnej, začínám se děsit úterní kontroly co řekně Dr mně 😕

Dneska mám dobrou náladu, Peťulu zapsali do školky!!! Což je u nás mega úspěch, všechny školky jsou narvaný a berou většinou jenom děti kde matka nastupuje do práce. Není to teda školka co máme nejblíž baráku, tam jsme byli taky na zápise a berou z 39 zapsaných jenom 18 dětí 😝. Ale tahle taky není moc daleko a jdou tam i 2 kluci co je Petruška zná, tak to bude fajn.

nikkka
17. mar 2010

aaadus nie si sama, ja tiez budem musiet asi nakupit vsetko oblecenie nove - teda vrch nie, ten oblecem..

doli1
17. mar 2010

ted tu byl pán konečně dovezl tu pračku a už peru.koukne na mě a říká vidim že byla dlouhá zima tak mu řikám že nee dlouhé prázdniny že už budem rodit.strašně se divil takové bříško měla jeho manželka na začátku 😀

m.c gratuluji ke školce je to fakt výhra měli jste štěstíčko že vás vzali.

xxx.klarka
17. mar 2010

ještě vydržím, když se to nebude lepšit, tak zítra jedu ...

simi.w
17. mar 2010

Ahoj holky,
vidím, některým bezproblémové těhu skončilo ☹
všechny se držte 🙂

michal, ať je malému brzo lépe, jak je dítě nemocné tak je to na nic

simi.w
17. mar 2010

yanika, o těch homeo můžeš napsat nám všem, myslím, že to bude zajímat více holek, já se taky na ně chystám, jen se v nich musím ještě trochu zorientovat 🙂

greeri
17. mar 2010

ahojte dievčenece, čo sa to to strhlo? 😕
zuzka, zdenka, klárka, držím palčeky nech sa všetko ustáli a vydržíte min ešte niekoľko týždňov ako kinderká 😉 😅
a baby prečo si to robíte, že teraz skúšate netehu oblečenie? to nijeeee, to najskôr až tak mesiac, dva po pôrode 😅
a idem sa Vám pochváliť, minule som tu riešila dilemu, akú bundu budem nosiť keď sa jarne oteplí, tak dnes som si kúpil v sekáči strihanú do áčka, čo sa pod prsiami zaťahuje šnúrkou, takže na brucho miesta dosť a nevyzerám v nej ako utopenec 😀 a stála 7,5 Eur, no nekúpte to 😀
a doli s tým pánom práčkarom to bolo dobré, aj tie vtípky, čo si tu minule dávala 😵

adelka89
17. mar 2010

ahoj holky, tak jsem doma z mesta 🙂 koupila jsem manzelovi dve tricka tatkovi kafco v Tchibu a sobe jsem udelala radost tim,ze jsem se prosla, je mi fakt uplne dobre, mne to bezproblemove obdobi asi teprve zacina 🙂
Klarko drz se a stale odpocivej, snad bude vsechno v poradku...

jejda zitra nepujde KUn???? co ja budu delat, no asi zacnu desinfikovat byt 🙂

greeri
17. mar 2010

no zajtra asi budú mať májovky veľmi akčný deň 😀 v piatok nebudeme chápať, koľko sme toho porobili 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre